BLEJ ONLINE

Arta Dobroshi

Posted by kushi | 4:09 PM | 15 comments »

Photo te Arta Dobroshi, aktores shqiptare ne Cannes Festival
Arta Dobroshi Foto Photo Video Photo 01. Arta Dobroshi

15 comments

 1. Anonymous // July 5, 2008 at 5:12 AM  

  shum e keqe a art hahah ti je
  aaaaaaaaaa

 2. Anonymous // July 13, 2008 at 3:45 PM  

  arttaa ooo tiii bre jee sii ,dredhz,moll,pjeshk,qershii oo goja sheqer te qett kur fol TE duuu TE DUAAA te duaaa te duaaa

 3. Anonymous // July 13, 2008 at 3:47 PM  

  ARTAA DOBROSHII JEEE EPAPAR EDHE SA PER FLOK JON KAT RRIN SUPERR BRE TY KUGJOO KRQ NUK TE RRIN OJ ZEMER AITT TASH Mpuchhh:P:P

 4. Anonymous // July 29, 2008 at 7:01 AM  

  arta bajrami ska femer am te mir edhe ka pidh shum te mir sepse ka bere seksi em mua e ja kum aj pidhin e qova te doktori per pidh e e aie qiti bash em ata e keshtru uknaqem aagagag

 5. Anonymous // August 10, 2008 at 11:10 AM  

  Arta je si yll

 6. Anonymous // August 10, 2008 at 11:10 AM  

  Arta je si yll

 7. Anonymous // September 1, 2008 at 10:51 AM  

  arta je vertet je nje yll taman aktore qysh e don holliwudi je teper e bukur veq vazhdo te lumt

 8. FERIZAJLIA // October 14, 2008 at 1:36 PM  

  KRENARIA PER SHQIPTARET E BOTES ESHTE ARTA DOBROSHI, ISHALLA E MERR NI BURR TE MIRE

 9. Anonymous // January 31, 2009 at 8:41 AM  

  qe kush don me pa cullak :P n'film e desh komplet shqiptarja

 10. Anonymous // January 31, 2009 at 8:41 AM  

  http://img89.imageshack.us/my.php?image=snapshot20090131173809se8.jpg

 11. Anonymous // April 29, 2009 at 4:16 PM  

  arata bravo i lexova comentet e shume aktoreve seciles ja lash nga nje coment.
  definitivisht ti dhe gresa pallaska jeni aktoret me te mirat ne Kosove.
  edhe jeni aristokrate.elegante.te menqme.
  BRAVO veq punoni suksesi po ju pret

 12. Anonymous // May 7, 2009 at 11:15 PM  

  Arta je shume e bukur ,veq vazhdu se je shume e mir.

 13. alalal // June 7, 2009 at 12:00 PM  

  ahhaha

 14. Anonymous // August 26, 2009 at 7:41 AM  

  arta shum e bukur je hallall per gjithqka tung egi nga peja

 15. Anonymous // September 26, 2009 at 5:33 AM  

  oj marina do te kalosh me mua je shume e buker ta kisha ngrone pidhin cica qe i ke seksi dhe dua shumme te te qi ce je seks mis shqipria 2009-2010 je pidh madhe te dua...|