BLEJ ONLINE

Ryva Kajtazi

Posted by kushi | 1:14 PM | 108 comments »

Photo te Ryva Kajtazi
(Kliko ne foto per ti zmadhuar)
Ryva Kajtazi Photo Foto Video Photo 01. Ryva Kajtazi
Ryva Kajtazi Photo Foto Video Photo 02. Ryva Kajtazi
Ryva Kajtazi Photo Foto Video Photo 03. Ryva Kajtazi
Ryva Kajtazi Photo Foto Video Photo 04. Ryva Kajtazi

108 comments

 1. gona // July 3, 2008 at 5:51 AM  

  une te dua shuuuuuuuuuuuuuuumë ty ryva edhe kengetare edhe aktore veq vazhdo
  se ma e mira je gona

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 5:51 AM  

  une te dua shuuuuuuuuuuuuuuumë ty ryva edhe kengetare edhe aktore veq vazhdo
  se ma e mira je gona

 3. Anonymous // July 7, 2008 at 10:22 AM  

  veq vazhdo se ma e mira je

 4. Anonymous // July 7, 2008 at 10:23 AM  

  je shum e bukur si Ylll....

 5. Anonymous // July 8, 2008 at 5:28 PM  

  valla be ryv je shum e bukur zoti i madh tka fal keshtu je aktoree mir kengtare e mir po edhe femen ebukur seksi me mu dhonrasti isha martu me ty po ku me marr at fat se vazhdo je e qart

 6. Anonymous // July 9, 2008 at 10:28 AM  

  je shum e bukur hallall te koft je ma e mira ne bot qe ekziston te du qum qum

 7. sy gjelberta // July 9, 2008 at 10:31 AM  

  je shum e bukur te du shum shum I love you so much

 8. Anonymous // July 9, 2008 at 11:49 AM  

  oj loqk je ma e bukura ne bot te du shum te adhuroj shum shum ska si ti ne ks e as ne bot i love you so mach

 9. Anonymous // July 11, 2008 at 2:22 AM  

  The best Girl Ryva Kaajtazi i Love You SO Much

 10. special-g // July 11, 2008 at 3:28 AM  

  o shum e bukur je vetem te lutem mos e merr si ofendim po pakez mendjen e madhe mos te keqkuptohemi ok heheheh

 11. Anonymous // July 15, 2008 at 3:11 AM  

  hahah jo qe mendja madhe po kjo nuk hec per tok kish une amo ne fakt so kerkushi hiq e keqe nuk je nifar dore hehepo ma rrsp se ti nuk di a ka hheh aj kan ma ferk me marr mallin ne turki hehte kish ra mir se ti sekepagu dhom kurr per veti heh ke pas klienta boll hah

 12. Anonymous // July 19, 2008 at 10:38 AM  

  o ma e mira je bre dihet llapiane je

 13. Anonymous // July 21, 2008 at 4:04 AM  

  teper e mir je valla

 14. Anonymous // July 21, 2008 at 3:12 PM  

  Ryva je shummm e mir veq kush ta ka inati edhe kenget i ke shumm te mir un jam ni ardhurues shummmm i flakt i yti te duaaa shumm je e mir qaooo ryva kisha pas deshir me pi ni kafe me ty shumm ose me u taku dikund qaoo sukseseeeee...

 15. Anonymous // July 23, 2008 at 8:47 AM  

  ryva je ma e mira zemer te dua shume

 16. Anonymous // August 5, 2008 at 12:24 PM  

  tung ryva nga genta nga fer.ti per mua je kengetarja nr.1 .nese ke imell te lutem lee te webi yt dhe une e marr sepse me pelqen shum

 17. Anonymous // August 10, 2008 at 11:25 AM  

  kujna ia ke vjedhur ket emer o shpierttttttttttttttttttttt

 18. Anonymous // August 15, 2008 at 8:08 AM  

  Kurva ma e madhe e LLAPIT osht ryva. Eshte kot me pas bukurin kurse nuk ka moral.

 19. Anonymous // August 18, 2008 at 11:43 PM  

  KuKu po e mir je bre RYV veq emri shum pa lidhe e mir kqyr si figur sa e bukur je e mee kqyr me emr KuKu sa e keqe del tung te pershendes 1 mPuQ te MADH e ki prej meje

 20. Anonymous // August 27, 2008 at 1:51 AM  

  je ma e forta

 21. Anonymous // August 27, 2008 at 6:14 AM  

  ryva je shum e bukur edhe kendon bukur......

 22. Anonymous // September 13, 2008 at 6:53 AM  

  ryva tung nga diellza je shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme mir dhe kengen e ke shum te buker me kengen e re 'me pelqen ' qe ke qitur tash te dua shum je yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylllllllll veq vazhdo te pershendes nga zemra tung nga diellza ,vatani dhe donarta .....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 23. Anonymous // September 13, 2008 at 6:57 AM  

  ryva je kengetare dhe aktore shum e mir, me pelqen shum dhe te dua nga zemra kengen tende 'me pelqen' kur te hi ne net e degjoj te dua shum veq vazhdo tunngggggggggggggggggggggggggggg

 24. Anonymous // September 13, 2008 at 10:43 AM  

  o ryva je ma e mira veq emrin e ke bajat krejt e per bukuri je numer one tung te pershendes

 25. Anonymous // September 14, 2008 at 8:52 AM  

  oo qysh po mundeni me thon qe emri ~RYV~ esht bajat po eer me te mir nuk kam ni po veq qe po ja kini inat po shkoni mytuni dikun veq po ja kini inat qe asht ma e mira ne bot tun g te dua ~RYVA~ MOS I NGO QKA PO TE THOJN LEJ LET KRISIN PREJ INATIT HEHEHE NGA BESJONA

 26. Anonymous // October 7, 2008 at 7:35 AM  

  hei oj ti besion mos ha shum se po te mundon hahah edhe sa per inati nuk ja kemi po per qka i kemi syt me pa vesht me ni etj etj...mirpo emni i qisaj se nuk o ja permeni s po me doket qe po em kapet uuu emen ma pa lidhje nuk ka pos emni lop ani i qesaj edhe nime tepr ja rreh nallt thu ti se kjo kzu ka mrri po ule pak kken se mos po ta ul najkush e nuk munesh me ngrit ma edhe kishe une e mirr hahahah po normall kur ta qet ne ftyr 1kg sherk heh po ta shihni kata pa ly oo nuk shikohet bre pokuku nuki e di qfar sysh kini ju o njerz veq mejav qel syt me kokrra te qibritit heehehhciao nga petriti o vallahi per pastruase nuk te kisha marr oj bllica e sillofcit

 27. Anonymous // October 13, 2008 at 6:42 AM  

  tung ryva ti je nje kengetare shum e bukur edhe aktore e sidomos te prrall me tupan shum e mir je kon si eminja tung suksese ne te ardhmen ti je shum e bukur.

 28. Anonymous // October 31, 2008 at 7:24 AM  

  wolla femen ma drol e ma zdralane skom pa oj llapjank a po ki shit iq ne butik a jo hahahahhaha o drol bon bon per naj dit ti hhahahahhahahaha

 29. Anonymous // November 1, 2008 at 2:42 PM  

  shum e bukur no coment hahah \papa
  te dua shum te adoro mucho from Lonya Genyta y Niyta

 30. Anonymous // November 10, 2008 at 7:17 AM  

  nuk e njihni ju kete kjo per mu sesh askushi .me nje burr te martum esht qe3 vite po per fat te keq ai esht ne burg kjo me siguri po vun shum per te per lalin.qa me ba jeta esht kesi soji veq baba i 3 fmive te len en rren . po ti se ke edhe shum problem ta gjan nana meniher ni shvaler

 31. Anonymous // November 15, 2008 at 7:35 AM  

  nje thenie e vjeter thot se pamja e jashtme askend se ben njeri kjo esht absoltisht e v vertet se je shum mendjemadhe edhe ne q.f.s asht e vertet qaja per buurr te amrtuat je per keqardhje e sa i perket emrin ky emer asht i hashkalijve

 32. Anonymous // November 17, 2008 at 1:48 PM  

  per kengetare je ashtu zani yt nuk me pelqen edhe shum por te lutemmmm ule pak at mendje;shum mendje madhe je per qata me shkon nerva.je aktore kengetare ok por sje vetum ti ne ket bote veq nejse te uroj gjithsesi suksese.psh nga brukseli

 33. Anonymous // November 23, 2008 at 9:12 AM  

  shum mendjemadhk je valla
  po llapjank ma aahahhaha
  kurva niher

 34. Anonymous // November 23, 2008 at 9:13 AM  

  shum mendjemadhk je valla
  po llapjank ma aahahhaha
  kurva niher

 35. Anonymous // November 27, 2008 at 9:07 AM  

  hej ryva je shum e bukur veq kush ta ka inati po lej kta katunar qa thojn per ty se ti je shum mmmmmmm e bukur loqk a te duaaaaaaaa shumm mpuq nga dona je shum e bukur veq vazhdo te duaaaaa shummmmmmmm

 36. Anonymous // December 14, 2008 at 4:58 AM  

  Je shuuuM ee BuuckuuuR
  Koongtarjaa qee e adhurojnaa mas shumtiiH
  XONNA&DORESSA

 37. argjend // December 18, 2008 at 8:40 AM  

  si loqkk osht kjo kongtarja edhe aktorja ma profesioniste ne kosov edhe aspak mendjen e madhe se ka une e njoh per kta veq po ja kini inati fames te saj

 38. argjend // December 18, 2008 at 8:42 AM  

  ooo loqka e ks je vallai ku me gjet bre si ty ja ska shuum e moralshme hallal qe ki mujt me mbajt ket stil

 39. arta // December 20, 2008 at 2:34 PM  

  kakkakak kush i thot vetit vip une ryven e kam ne gajkove ne nje butik ka ardh me ble garderob me pare qe i ka fitu ne clubin e nates ne gjakove ne klobin imperial plus ka ardh bashk me pronarin e klubit papapapa qfare artiste more eshte kjo kur eshte e nje niveli shume te ulet

 40. Anonymous // January 1, 2009 at 12:29 PM  

  ryve volla te kame qia ate dite hhahah volla piskatshe edhe kamen ta kame shti pidhe ..... volla sdi veq kure ta kame lpi pidhine ma emele se shiqeri ishkane

 41. Anonymous // January 2, 2009 at 3:36 PM  

  HEJ A O E VERTET QI O RYVA LEZBAJK

 42. Anonymous // January 4, 2009 at 1:11 PM  

  o ku e kom qit televizorin ti je kan ne programet festive veq e mir je ama

 43. NiTTa // January 19, 2009 at 6:39 AM  

  HI HI HI..T`Duu Ryve..sidoomos kongen e funditt shhum T`duaa..qysh je e bukur edhe knon Bukur .<3//T`pershendes.nag zemra..hauhauahu..Mpuq<3

 44. Anonymous // January 19, 2009 at 10:16 AM  

  oooo une jom argjendi te i cili o kon ryva ne storien e takimeve me vip veq dijeni se nuk ka person ma perfekt edhe ma modeste se kjo tekefundit ka arsye me ''rrit mendjen'' se osht artistja me e bukur edhe me profesioniste, per qeta e du bre

 45. Anonymous // January 19, 2009 at 10:21 AM  

  je teper e mir edhe emrin qe e ki me pelqen shum po kosovo-katundart e shqiptojn pa lidhje me theks katundari TY MOS TA NIN ZEMER SE TA KAN INATI EDHE MOS MENDO SE SBESON KEKUSH THASHETHEMET QE I THAN MA NELT -HASMIT E TU-

  INATI I TYRE TE KA BER ARTISTE TVERTET LUMET NA QE TE KEMI

 46. Anonymous // January 19, 2009 at 10:34 AM  

  adelina me ka pelqy gjithmon amo tash me shum pom pelqen RYVA si loqk e ka ate ze engjell esht.

 47. Anonymous // January 19, 2009 at 10:35 AM  

  oo je me e bukura oj zemer

 48. Anonymous // January 19, 2009 at 10:42 AM  

  Ryva Zemer Te Lutem Per Hatrin Tim Edhe Te Shum Adhurusve Tjer Qe Te Duam Pa Mas Mos I Mer Parasysh Fjalt E Shpirtrave Xheloza, Ne Te Besojm Edhe Kurr Nuk Ta Kthejm Shpinen Kurr Mos U Ndal Te Lutem

  Te Dua Shum - Vlora

 49. Anonymous // January 19, 2009 at 10:43 AM  

  te dua zemer je yll sidomos kenga me pizhama me kall krejt ani mo RMX veq ata po e ndegjoj ..:

 50. Anonymous // January 20, 2009 at 7:01 AM  

  je si alltan pasha zotin je dijamant be cik skam koment per ty skam cka tshkruj per ty se ti edhe dafina jeni yllllllllllllll bote sha zote

 51. Anonymous // January 21, 2009 at 10:43 AM  

  jo bre sje qaq e mire iiiiiiiiiii qka jeni tu than ju hahahahha kjo far kudre ku po ju pelqen se

 52. Anonymous // January 24, 2009 at 3:44 AM  

  oj ryve je me e bukura prej kejt kengetareve.ti je ylli me i madh i estrades.trupinh e ki shum te fort edhe shum je e bukur.

 53. Anonymous // January 24, 2009 at 3:45 AM  

  oj ryve je me e bukura prej kejt kengetareve.ti je ylli me i madh i estrades.trupinh e ki shum te fort edhe shum je e bukur.

 54. Anonymous // January 30, 2009 at 5:37 AM  

  ej kqyrni bre qysh e ka kap goten me vere selajka katastrofe a .... a e din rregullin qysh mbahet gota e veres bre katunark...

 55. Anonymous // February 8, 2009 at 4:31 PM  

  o Ryvaje ma e forta prej te gjith kengetarewe qe njof deri me tani un jam nje adhurues yti i flkt kisha pas deshir me u taku nje her me ty ok weq te pershendes dhe kalo mir suksese ne te gjitha sferat e jetes je e mrekullueshem je loqk krej..qao fakiri nga witija te pershendes nga thellsia e zemres..tung tung

 56. Anonymous // February 8, 2009 at 4:32 PM  

  o Ryvaje ma e forta prej te gjith kengetarewe qe njof deri me tani un jam nje adhurues yti i flkt kisha pas deshir me u taku nje her me ty ok weq te pershendes dhe kalo mir suksese ne te gjitha sferat e jetes je e mrekullueshem je loqk krej..qao fakiri nga witija te pershendes nga thellsia e zemres..tung tung

 57. Anonymous // February 12, 2009 at 10:02 PM  

  Ryvaaa OshT thE beSt Singer in All Over The WorLd Okee..??:O
  Ma e Miraa OsHt edhe SinGer edhee Actress
  LuuV [U] RyVaaa

 58. altijana bossi // February 14, 2009 at 11:42 PM  

  tung ryva je ma e mira mua me pelqen shum veq ta kan naj niri inat ma e mira si tan je pasha nanen veq vazhdo keshtu suksese ne muzik dhe ne jet

 59. Anonymous // February 15, 2009 at 1:11 PM  

  un jam loni te dua shum je ma e mira me ty ska bre jam dashuru en ty bre ska me ty

 60. I PANJOHURI // February 19, 2009 at 9:13 AM  

  HEJ RYVA A JU KE TREGU NJERZVE KURE TE PYETIN QE JE KANE E MARTUME.

 61. Anonymous // March 7, 2009 at 10:29 AM  

  si ryva kajtazi askush nuk e ka trupin far kam ncncn shum mire

 62. Anonymous // March 12, 2009 at 12:51 PM  

  OOO bre nuk ka shanc me hy ne net edhe mos me ngu konget e Ryves edhe mos me hi ne net me kontrollu per Ryven shuuum e dua

  Eshte yll te dua te dua shpirt

  kurr mos ta nin qka thojn njerzit se e kan nga inati je numer 1 loqk Te dua je me e mira te duaa nr1

 63. Anonymous // March 12, 2009 at 12:57 PM  

  Valla bre osht bo hitt ntana ant shuuuuum jom ka e du edhe sbesoj qe ka me pas ma te mir se ajo nkosov Ryva dhe veq Ryva ka me kon legjend kongt e fundit teper tmira fortttttt bre e du rrush i Zi osht edhe e bukur sa tdush edhe profesionin e aktores osht ka e lun perfekt ani mo sindi personazhi ma i mir nfamiljen moderne aaa BRAVOOOOOO RYVAAAAA YLLL

 64. agnesa // March 13, 2009 at 3:42 AM  

  shum e bukur ,kengetare e mir e aktore e mir qa po do ma shum,shum suksese veq vazhdo ma shum se je ma e mira

 65. eeeddiiittttaaaaa // March 14, 2009 at 1:11 AM  

  Je Ma E MiRa VeQ VaZhDo,veqq kush ta ka inatin fol fjal palidhje si "do persona" ti je shum shum e bukur kenget i ke shum te mira edhe veshesh shum bukur nuk zhveshesh shummm si do "kengetaree tjetaa" klm mpuch tdu shum ryvaaaaaaaa veq vazhdo mos i degjo fjalt palidhje qepo i folin do persona

 66. Anonymous // March 14, 2009 at 4:48 AM  

  tungi dritoni shum e bukur je ryva vetem te para te pershendes nga zemra te dua shummm kalo bukur

 67. Anonymous // March 15, 2009 at 11:59 AM  

  Ryva eshte kengetarja me e komletume qe ka ose ka pase ndonjehere Kosova dhe Shqiperija, kengetare,aktore shume e zonja dhe me e rendesishmja nje femer sex simbol,prandaj ju lutem mos e mirrni neper goje dhe mos u mirrni me jeten e saj private por shijoni ate qe keni mundesi { nga kjo mrekulli e krijuar nga zoti }nga TV ose nga koncertet qe ajo merr pjese.Do te ishte nje enderr sikur cdo njeri nga ne ta shikonim nga afer dhe jo ma te kishim kontakt te perditshem me te.Ryva`s i uroj suksese ne jeten e saj artistike dhe personale , me rrespekt Tani nga Londra.

 68. besa // March 24, 2009 at 12:32 PM  

  RYVA JE NJE KENGETARE E FAMSHME ME PELQEN SHUMMMMMMMMMMMMMMM...JE KENGETARE ME E MIRA DHE I KE KENGET SHUME TE BUKURA DHE JE NJE AKTORE PREJ MA TE MIRAV DHE ME PELQEN SHUMMMMMMM TE PERSHENDES UN BESA NGA GLLAVICA TE DUA SHUMMMMMMMMMMMMMMMMM...

 69. Anonymous // March 29, 2009 at 6:46 AM  

  teper e bukur m'puq nga diellza

 70. Anonymous // March 29, 2009 at 6:48 AM  

  je llukum shum e mir edhe me kanget tua nuk ka tung nga DIELLZA nga BANJA

 71. Anonymous // April 6, 2009 at 9:20 AM  

  ma e mira je ma ne at kongen me pizhama shum e fort je dok me fermerka a veshjen e ke shum te mir veq vazhdo bukuroshe mpuq

 72. anonims // April 7, 2009 at 9:57 AM  

  o kuku shyqyr qe nuk edin qfare je ti met vertet .ja ju tregoj un per aventurat e ryves mas pari nanen e ka numer ni nen 2 para lufte e ka pas ni frajer qe per fat te keq ai vdiq quhej armend e kjo prej merzis te madhe ja nisi me shokun e tij ma te ngushtin.tani ja filloi me shum pasanika te mdhenj deri arriti ktu.u martu ne fshatin lluga ku me pas u nda.pastaj u feju me nje djal qe jetonte ne amerik edhe me ate i deshtoi.ja kjo esht ryva besomni enjoh shum mir.po mas shumti e urrej qeas nje jav nuk mbajti zi per te dashurin qe i vdiq e qe ishte enjoftuar me familje me te e ja filloi me shokun ma te ngusht te tij

 73. Anonymous // April 13, 2009 at 1:17 PM  

  u piqken ma honkshit se boll e mir o

 74. Anonymous // April 19, 2009 at 5:55 AM  

  Ma E mire Je Bre RYvvvvvvvvvv Veq Kush Ta ka inati se ma e bukura prej kengetareve jeee ta ha loqkennnnnnnnnn kiss bye klm

 75. Anonymous // April 29, 2009 at 10:29 AM  

  bothen ma honkt kush edon ket kuqk se as syt sja kisha lshu kesaj kom dredhte

 76. Anonymous // May 5, 2009 at 1:22 PM  

  eyyyy ryva je ma emir loqki ska me tyyy wall a
  tugn te duaaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmm te du a tedua te dua te dua tedua tedua

 77. Anonymous // May 15, 2009 at 9:33 AM  

  ousoj kurv o rraspi kuqkoooooooooo ku je tung nga du x personat nje kisssssssssss

 78. tEnSSioni.xX // May 16, 2009 at 1:47 AM  

  je perfekt..llapiank ma hahahah
  tduu shummm ma e mira je ani kur po del me knu po duhet me pi ni hap tqetsimit se po mtranon keit .
  suksese suksese nte ardhmennn kisss

 79. Anonymous // May 16, 2009 at 1:50 AM  

  ma hangshin karin kush e shan.....

 80. Anonymous // May 20, 2009 at 4:20 PM  

  oo llapionkk teper e mir je veq qita katunart qe pot shajnn ta hongshin bothennn okej :D

 81. Anonymous // June 4, 2009 at 11:35 AM  

  ryvë shum e fort je a. sexi je a veq vazhdo kisha dhan pale qa veq ni nat me tye me kalu e me fol me tu knaq a.

 82. Anonymous // June 11, 2009 at 6:07 AM  

  ryva je numer njo je e bukur si kengetare edhe si aktore shummmmmmmmmmmmmmmm super je veq vazhdo kshtu numer njo je

 83. buqe // June 16, 2009 at 7:36 AM  

  ooooooo ryva si llokum je bre loqken ta hanksha shum bre du.veq te para zemer mos ta ndin se shka thojn kto tjert se ta kan inati se sun bohen ato si ti taan te shajn e te thoj llapjankt.po ja hankshi mutin ryves ksuh thot keq per ta .une per veti ma se shumti prej kengetarve du ty nr 1 je loqk hiq mos ta ndin shum du edhe si aktore edhe si kengetare.ngom muje zemer mos i prish nervat me turli qfa klloshari e turli qfar kurve se ato ta kan inati.te dua shum e ki ni kiss pre buqes.mpuq

 84. donaa // June 16, 2009 at 12:21 PM  

  perfekt je zemer dihet llapjonk te keqe skaa tduee

 85. Anonymous // June 17, 2009 at 11:35 AM  

  veq per para ryva je shum e mir vashdo je bukuroshe maemira ne kosov ciao

 86. VJOSANA // June 24, 2009 at 5:32 AM  

  JAM VJOSANA OJ RYVA KE KENGE TMIREA ALLA ESIDEMOS KENGA MEPELQEN AMO SJE SHUM EBUKUR SIQ PO ERRIT MANEN MOJ KANGET INDEGJOJ PO BUKURIN SE KI MUSHUUUUUUUU SE VALLA UN JAM SHUM MA EMIR SE TI ABBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

 87. Anonymous // June 25, 2009 at 7:06 AM  

  ooo shpirt na qmende sa e mir je breeee
  valla un e kom pa live osht 1000 her ma e bukur
  edhe bukuroshe shihet ne tv paramendo tash
  vazhdo qushtu se je number 1 ryva ska ma te mir se ti nkosov as nshqiperi joo ]SUPER STAR RYVA

 88. elizabeta llugaliu // July 4, 2009 at 10:17 AM  

  je shum pa lidhje i kie filqit e gjana si te lopes nga pd jom po shum ta kam inat

 89. Anonymous // July 6, 2009 at 6:24 AM  

  shum e mir je ryva veq vazhdoa kush fol keq per ty veq ta ka inatin edhe spo din qa me shkru edhe ju kisha preferu ma shum mos me shkru sene palidhje se nuk po ju ka hije sidomos juve djemve.
  ryva je shum e mir veq kqyre karrieren tonde

 90. Anonymous // July 10, 2009 at 8:27 AM  

  hej je shum bukuroshe oj llapiank edhe une jom llapian edhe ata qi te shaj jau q... nanen qao veq vazhdo edhe suksese

 91. Anonymous // July 17, 2009 at 8:58 AM  

  valla lapjane e buker je shum te due se edhe une jom nga llapi ja ke kalue krejt kongtareve te kosoves

 92. Anonymous // August 9, 2009 at 5:45 AM  

  valla e mir je ryv fill ninat met pas ta ha at pidh a

 93. Anonymous // August 23, 2009 at 2:03 AM  

  tung agnedona shum e bukur je mos ta sgas ma shume qao mqao mpuq na gedona klm mir

 94. Anonymous // August 23, 2009 at 2:04 AM  

  tung agnedona shum e bukur je mos ta sgas ma shume qao mqao mpuq na gedona klm mir

 95. Anonymous // September 5, 2009 at 3:54 PM  

  je pidh fareee ta kisha pe di tii

 96. Anonymous // September 19, 2009 at 6:42 AM  

  o ryva je mir stilin e mir e ki veq vashdo tutje kenget tua me pelqej shum nga aurela mitro

 97. Anonymous // September 19, 2009 at 11:49 AM  

  po mir doket ama emri ryva qfar kuptimi ka nuk po e di kumedit osht shum e bukur sidomos neper koncerte edhe neper spote

 98. Anonymous // September 19, 2009 at 11:49 AM  

  po mir doket ama emri ryva qfar kuptimi ka nuk po e di kumedit osht shum e bukur sidomos neper koncerte edhe neper spote

 99. Beni.Prishtine // November 13, 2009 at 5:52 PM  

  Ryva eshte e mire vetem per tja derdhur spermen ne goj kaq vlen per mua, em fale ryva por kjo eshte e verteta sa vlen ti...vajz si ti nuk gjindet ketu ne kosov shume negative je shume mendje madhe. ciao

 100. Anonymous // November 15, 2009 at 6:23 AM  

  Ejjj Rywa je shum simpatikkee t.duuh shumm te uroj shumm fatt me te ashurin qao nga djellza

 101. Anonymous // March 19, 2010 at 6:07 PM  

  Ju qe po e lavdoni ket lezbejk jeni krejt hajvana,po qfar kengetarje kjo lope nje note sta din e ma aktore moze ma keq per ket popull ken e simpatizon.Ryva eshte nje milion perqind lezbejk e per pare e pranon edhe te gomarit,ne fund fare me detyruat ju qe e lavderoni se nje sekond me humb pas saj eshte gjynaf.

 102. Anonymous // April 27, 2010 at 8:27 AM  

  je shum e mir veq vazhdo mos ta nin qka folin tjert du shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm albba

 103. Anonymous // June 13, 2010 at 5:52 AM  

  ej ryva je ma e mira weq kush ta ka inati se boll e fort je mos ta nin qa thon te tjeret kryesorja llapjan je te don shum adhurusja jot teuta klm

 104. Anonymous // June 13, 2010 at 5:52 AM  

  ej ryva je ma e mira weq kush ta ka inati se boll e fort je mos ta nin qa thon te tjeret kryesorja llapjan je te don shum adhurusja jot teuta klm

 105. istogu // August 1, 2010 at 1:00 PM  

  je shum e mir veq vazhdo se kta qi flasin keq per ty e kan kret prej inatit kis e ki zyv

 106. Gaddimalikke Erissë // September 10, 2010 at 7:10 AM  

  :Jenii nje kengetare shum e sukseshme ju adhuroj nga zemraa ngaa Gadimmalikke Erissë

 107. Gaddimalikke Erissë // September 10, 2010 at 7:11 AM  

  tdu je shum e bukur

 108. valoni // January 6, 2012 at 2:49 AM  

  o numer nja je veq vazhdo se ki je maja kalu krejtve si aktore shum, shum fenomenal edhe si kengetare ashtu keshtu qe me te dyjat je e pa arritshme i llllllllooooooooovvvvvvveeeeeeeee yyyyyyyyyoooooooooouuuuuuu