BLEJ ONLINE

Mimoza Krasniqi
Mimoza Krasniqi Photo Foto Big Brother Albania 2

8 comments

 1. Anonymous // July 3, 2009 at 11:01 AM  

  o katunare muti u bo bytha jote me dal ne revist,ku shko me ate buz lope ti me ...o lale mos na boj si pordh e madhe se po tkap e po t'gris cika cik.ene ti bjordi mo rrot kari qeke qe merresh me kte pidhshklymen.

 2. espinosa // July 7, 2009 at 6:44 AM  

  te qifte gjysma e korces bashke me bilishtin,erseken edhe pogradecin..dmth gjith rethi i korces...kare femer..lavire muti...kurv e virgjer.nqse je se kshu ke thene..mut...

 3. Anonymous // July 19, 2009 at 3:23 PM  

  UUUUUUUUUUUhhhhhh.....JAV QIFSHA NONEN E MANJAKAVE TE SHQIPNIS MORE MUTA hajt more mbyteni veteveten ......SE ESHTE SHUME GJYNAH QE JU MBANE TOKA JUVE IDJOTA

 4. Anonymous // July 19, 2009 at 3:26 PM  

  SA E BUKUR ,E BRISHT DHE E SINQERT QE JE MOJ VAJEZ PO QKA TU DESHTE TE HYSH NE ATE VEND ME NJEREZ TE PRISHT QE I RRASIN HUNT GJITHKUND

 5. Anonymous // July 23, 2009 at 12:19 PM  

  muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 6. Anonymous // August 29, 2009 at 12:54 PM  

  ta kan iantin !!!!!!!!!! lej qa po folin kto se jan idiota

 7. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 8. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:34 PM