BLEJ ONLINE

Ermal Fejzullahu dhe e dashura e tij
Ermal Fejzullahu Foto PhotoPhoto 01. Ermal Fejzullahu

10 comments

 1. linda jet // June 16, 2009 at 6:20 AM  

  oookukukukukukuk per ty mor djal kaq i mir e me lidh veten per ket selejk hiqu saj se je kengtar etvjen naj shans ma e mir oki mendimi jem ke ky ciao arlinda nga gjakova

 2. jeta // June 16, 2009 at 6:24 AM  

  ozot ozot qfar bukurie je o ermal veq partneren kkukukukuu sa katastroof gjej more mat mir edhe une pajtona me qat linden se valla ariana nuk te meriton ty tungggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggklxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 3. Anonymous // June 19, 2009 at 4:20 AM  

  valla be ermal je edhe e kij femnen e mir,ski qfar djali ta kish boe qaaaq mo.veq perpara tash duhesh me pas ma shum vetbesim me vazhdu te para masi e kij familjen se nese familja elumtur ti je hala ma i lumtur . elma gilan

 4. Anonymous // June 20, 2009 at 8:13 AM  

  shumm i miree jee poo arjana ste meriton kurr ke pas hancaa ma te mira se ajoo poo at e ke pas fat ke familje me too veqq vazhdoo besaa

 5. Anonymous // June 25, 2009 at 4:49 AM  

  Ermal shum po me pelqen se je shum familjare edhe arjana eshte e bukur eshte serioze e menqur kjo i duhet nji femres edhe besoj se tani eshte e nene e mire qao

 6. Anonymous // July 6, 2009 at 4:19 AM  

  po ma mir skish dit ermali me marr ka marr qik bash tipike drenicake midis zemres drenices , familja e ermalit jon thuje akokata kan dit qka me marr kot ju gjeloza kallnu ju veq qashtu lodhni palidhje se absulut ma mir skish mujt.....ciaoo vendlidja jote oj Arjan

 7. aferdita // July 12, 2009 at 12:50 PM  

  jeni qift i shkelqyshem keni dhe nje bebush shum te embel ..suksese

 8. Anonymous // July 13, 2009 at 11:21 PM  

  tung tung Ermal bravo te qofë qe nuk i ndegjon shume qfar te thon te tjeret per Arianen veq vazhdo se jeni qift i mrekullueshem Allahu ka dit me ju pershtat.Jeni qift i perkryer edhe bebushin e kini shume te bukur ju pershendes te treve Era nga Mitrovica

 9. valoon // July 17, 2009 at 5:29 PM  

  ermal je shumm i bukur ama partnerja yte ncuk shumm e keqe nuk te ka merituar ty ciaoo klxx

 10. Anonymous // August 29, 2009 at 12:56 PM  

  ermal vajzat po folin prej inati se je ma i miri edhe partnerja jote vallah ..kta po thujn se sasht e mir se po preisin me i perli durt ti me kto selaket !!!!