BLEJ ONLINE

Motrat Abazi

Posted by kushi | 9:03 PM | 17 comments »

Foto e Almeda Amazi (Miss Albania 2008) dhe motres se saj 15-vjecare Ilda Abazi
Motrat Almeda Abazi dhe Ilda Photo Miss 2008
Photo 01. Bukuroshet Abazi

17 comments

 1. Anonymous // December 23, 2008 at 7:32 PM  

  o qa ishin Qi mire kto dyjat,
  per Seks me tu bo kto dy perihere te mysin krejt,
  se jane shume te forta per SEKS,

 2. Anonymous // December 24, 2008 at 3:34 PM  

  NCNC SHUM PIDHA TE FORT CICAT JAV HANKSHA

 3. Anonymous // December 26, 2008 at 1:23 PM  

  o Zot qysh kokan njejt krejt si mi nda ni moll pergjyst , tmira kokan po kurr si kam pa , a knojn a cka

 4. titi // December 29, 2008 at 6:56 AM  

  tungg une jam gentriti merre add tem gentrit.behluli@hotmail.com dhe nese muj me bisedu me tyyyyy okej merre add-në.

 5. besniki // December 29, 2008 at 11:26 AM  

  no coment per motrat abazi nese kish pas mundesi me kontaktu me njeren prej tyre kisha qen njeri me i lumtur ne bote add ime esht bess.1 qao.

 6. Anonymous // December 31, 2008 at 2:20 AM  

  o ta ha shpirtin tringa

 7. Anonymous // January 7, 2009 at 5:41 PM  

  ju hanksha cicat.mjafton

 8. loti-m@hotmail.com // March 21, 2009 at 10:23 AM  

  shum tmira jeni veq vazhdoni
  shum tmira jeni oke
  loti-m@hotmail.com

 9. Anonymous // April 12, 2009 at 7:09 PM  

  pershendetje shum te bukura qenkeni po kjo ne te djatht me pelqen kam shum deshir qe te kam 1 lithje me te donkorelon@live.com ju pershendes

 10. Anonymous // April 12, 2009 at 7:11 PM  

  pershendetje shum te bukura te 2 po kjo ne te djatht me pelqenka shum nese bonme pas lithje me ty donkorelon@live.com

 11. Anonymous // June 3, 2009 at 3:28 PM  

  ca jan te mira keto jan ca kurva jan kokrrat e mulateve... akoma ktu kto duhet te largohen me vrap nga ktu

 12. Anonymous // June 7, 2009 at 5:07 AM  

  teper e nxehta kokan ketoo

 13. Anonymous // June 7, 2009 at 5:09 AM  

  oo tja hanksha pidhinn

 14. Anonymous // July 29, 2009 at 1:44 PM  

  o jau hongsha te dyjave pidhin e ato cica qe i keni t`mushta me tamel qe i perpunoni ma mir me ju pi at tamel e me ju thith se sa me ju prish aty n`gji tani me ju prish kejt gjit haha,veq valla edhe n`3-esh ish bo seks i fort me juve dyjave,kiss n`pidh t`dyjave

 15. Anonymous // August 29, 2009 at 1:09 PM  

  oj rospia vec po dalin rospia treja moj skonki as per tu qi moj juu ufff

 16. bosiii // September 13, 2009 at 2:19 PM  

  oj rruspia po juve karin ncica e gishtin ne pidh jav kisha majten

 17. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:22 PM