BLEJ ONLINE

Edlira Baholli

Posted by kushi | 8:12 AM | 9 comments »

Edlira Baholli prezentuesja e Open Night
Edlira Baholli Photo Foto
Photo 01. Edlira Baholli

9 comments

 1. sara // January 15, 2009 at 3:59 PM  

  spo me pilqen hiq se shum e keqe te kokshe.........

 2. Anonymous // January 18, 2009 at 10:38 AM  

  yll je moj yll,te marrshin te keqen...

 3. Anonymous // January 18, 2009 at 10:38 AM  

  yll je moj yll,te marrshin te keqen...

 4. limi // January 19, 2009 at 5:07 PM  

  o si shtrigg te kokshe heheheh

 5. lovelove // January 26, 2009 at 9:45 AM  

  keta kosovaret nuk i kuptoj fare...si munden vetem te shajne ?per me teper kte gocen qe eshte dhe nga kosova nga njeri nga prinderit me sa di une dhe eshte vajze fantastike..seriozisht po me heqin rrespektin qe kam pasaur per ta...

 6. lotim // January 28, 2009 at 9:02 AM  

  m e pelqyme ma e mir ne evrop

 7. loti // January 28, 2009 at 9:05 AM  

  ty duhet me ta shti karin deri ne fund te pidhit edhe ti mu gervall si magaric po spot vjen marre me dal ne foto si lejlek mori kurven e nones ta qifha .
  ty duhet met qi prap e mar deri kur tvie kohe me tqi edhe ne goj .

 8. jovanovica // February 3, 2009 at 9:00 AM  

  o loti qiju pash familjen me maca se krral femer kokaaa bash e lezetshmeeee......kiss honney

 9. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:36 PM