BLEJ ONLINE

Zajmina Vasjari 02

Posted by kushi | 11:51 AM | 33 comments »

Photos of albanian singer and artist Zajmina Vasjari
(kliko ne photo per ti zmadhuar)

Photo 01. Zajmina Vasjari
Zajmina Vasjari Photo 01

Photo 02. Zajmina Vasjari

Photo 03. Zajmina Vasjari
Photo 04. Zajmina Vasjari
Photo 05. Zajmina Vasjari
Photo 06. Zajmina Vasjari

Photo 07. Zajmina Vasjari
Photo 08. Zajmina Vasjari
Photo 09. Zajmina Vasjari

33 comments

 1. Anonymous // November 9, 2008 at 2:32 PM  

  e bukur e bukur ska fjal

 2. Anonymous // November 10, 2008 at 5:27 AM  

  Zajmina ti kisha shtie edhe Bolete nPidh,se ki pidh seksi dhe je e silikonume edhe ti mire sikur adelina ismajli po due ta di cila jeni me shume e silikonume.

 3. Anonymous // November 10, 2008 at 5:27 AM  

  Zajmina ti kisha shtie edhe Bolete nPidh,se ki pidh seksi dhe je e silikonume edhe ti mire sikur adelina ismajli po due ta di cila jeni me shume e silikonume.

 4. Anonymous // November 10, 2008 at 9:39 AM  

  do te kishe qene Yll i porno filmit sikur te gjiroje nje Porno film,je sexy shume......

 5. Anonymous // November 15, 2008 at 4:11 AM  

  e kisha qi kar e kisha kput t'qime

 6. SHEJTANKA93 // November 17, 2008 at 4:39 AM  

  ZAJMINA JE YLL BOTE LALE E EKZAGJERON PAK ME VESHJEN POR MOS E VRIT MENJEN SE CA THON ROPT ATA ATE PUN KANE MERREN VETEM ME THASHETHEME.JE SHUM E BUKUR DHE SHUM SIMPATIKE.KOMINACJA.

 7. Anonymous // November 20, 2008 at 6:15 AM  

  zajmina vajsari je si ylle deti cdo her kur te shikoj kari me behet si avion

 8. black star // November 22, 2008 at 1:31 PM  

  shummm pichk e forttt
  pidhin ta hanksha se goxha ni far pidhi ishe tii

 9. Anonymous // November 23, 2008 at 5:11 AM  

  ahhh qika jam vec kisha pas qef me ba seks me ty

  nje femre bionde enje brune tuj ba seks vetum un e ti

  ti hangsha cican e mira qe i ki pidhi jem

 10. Anonymous // November 23, 2008 at 1:08 PM  

  ueueue far cicaa ku qka ti kisha hanger

 11. Anonymous // November 26, 2008 at 1:59 PM  

  vall te kisha shkoq ty tqi se ti si she ngi kar hiq po zuzak duhet ty

 12. Anonymous // December 3, 2008 at 3:28 PM  

  oboboboboobob.....car sbehet

 13. Anonymous // December 5, 2008 at 4:05 PM  

  Nuk te thojn veq hajt sex symbole of shqiptaria e meriton ore loqko veq vazhdo si te kish mundesi edhe njji foto nudo qather ish ba ma cool Please

 14. Anonymous // December 12, 2008 at 10:28 AM  

  valla boll e mire je po veq kurv je a?

 15. Anonymous // December 12, 2008 at 10:28 AM  

  valla boll e mire je po veq kurv je a?

 16. Anonymous // December 12, 2008 at 10:28 AM  

  valla boll e mire je po veq kurv je a?

 17. giola // December 16, 2008 at 7:07 AM  

  hallall ta befte zoti urime edhe per atelien-e e akm afer shtepise te gjith e kane pelqyer....urime

 18. Anonymous // December 16, 2008 at 11:52 AM  

  gjynaf qe je katandis keshtu qe 20 vjec silikon i gjalle,cfare do besh kur te jesh 30vjec se dime,ta them seriosisht qe sja vlen te abuzozh me veten tende keshtu.je 100 here me mire serioze dhe jo me te gjitha jashte,femra qe eshte e zgjuar nuk e reklamon veten ashtu si ty,

 19. Anonymous // January 2, 2009 at 5:19 AM  

  jo bolt po ehde kamen me ja shti kesaj ne pidh sen nuk i bonn se kjo qihet me zuzaka a jo me ne

 20. Anonymous // January 7, 2009 at 5:46 PM  

  sa mir je vetvetja jo si te tjerat qe te tjera jan e tjera duken

 21. Anonymous // April 24, 2009 at 6:34 PM  

  zajmina vasjari je yll bote lej kto shkerdhata qka thojne vazhdo karieren se te pelqejme te gjith

 22. Anonymous // June 7, 2009 at 11:15 AM  

  e bukur nuk ke te share por me vjen keq qe je katandis ne ate menyre,bukurin ta ka falur zoti,mos kujto se te marrin per te mire kur vishesh ashtu,ja ke vene etiketen vehtes,te ruajt zoti

 23. Anonymous // June 17, 2009 at 8:57 AM  

  zjmina vasjari eshte jashtzakonisht e bukur prandaj gjdo polimik esht e tepert deshira ime dote ishte nje her ta puthi zajminen

 24. Anonymous // June 23, 2009 at 11:50 AM  

  nuk asht as e bukur e as e keqe e mesme

 25. Anonymous // June 23, 2009 at 11:54 AM  

  plastic plastic po me kot e ke te gjithë e din se e ke operuar hunden dhe buzet por me kot nuk se e bukur se je operuar hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaa plastice fallco fallco

 26. Anonymous // June 23, 2009 at 11:55 AM  

  te gjithë e din se je falco

 27. Anonymous // June 23, 2009 at 11:56 AM  

  pajtohem me keta 3 te fundit

 28. Anonymous // June 23, 2009 at 11:57 AM  

  me keta 2 te fundit me falni se thashë 3

 29. Anonymous // July 2, 2009 at 4:29 AM  

  gjtih ato operacione dhe prar e shemtuar mbetee

 30. espinosa // July 19, 2009 at 4:36 AM  

  ca femere qe je me lali ca nuk do jepjha te te kisha 1 here me vete...je e madhe...o.t.r espinosa..from korca..

 31. Anonymous // August 29, 2009 at 1:28 PM  

  jaja ki qka po thot po ajo kishe nuk po xhiron porno haha ajo kejt i bon more per kon a selikoni ajo kurvv oj kur je po vjen gerdi me tkshyyr

 32. Anonymous // September 15, 2009 at 6:30 AM  

  Eu nanen bota me rrethine po a ban bre me u desh keshtu

 33. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:18 PM