BLEJ ONLINE

Vanesa Krasniqi

Posted by kushi | 11:03 AM | 13 comments »

Photo te 13-vjeqares shqiptare supertalente Vanesa Krasniqi
qe mori pjese na talent show ne Germany
Vanesa Vanessa Krasniqi Foto Photo

Photo 01. Vanessa Krasniqi

Vanesa Vanessa Krasniqi Foto Photo Photo 02. Vanessa Krasniqi

Vanesa Vanessa Krasniqi Foto Photo Photo 03. Vanessa Krasniqi13 comments

 1. Anonymous // November 7, 2008 at 11:00 PM  

  ke ze te bukur je fantastike

 2. Anonymous // November 9, 2008 at 7:05 AM  

  kjo vajza ka zë shume te fuqishem, i uroj suksese

 3. besjan // November 25, 2008 at 4:31 AM  

  ´vanesa ti je ylli i germanis veq vashdo ke ze te bukur shum dhe shum suksese nje vajz 13 vjeqare me pas za te shkelqyshem nuk ko pa veq vashdo kshtu se je e veqant ti ke me mar finalen po edhe duri krasniiqi i mire a edhe shum me ka pelqye kur hine 2 shiptare ne finale edhe kush ta ka dhn kit za kallzom te lute pergjigju ne emaili kulleri_djali@hotmail.de edhe me ka pelqye kue e kape por qafe durin ja kan shum e mir veq vashdo edhe pergjigju kush ta ka dhn ket za ne emaili kulleri_djali@hotmail.de tung

 4. florim // November 25, 2008 at 4:37 AM  

  ke ze shmu shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm te fuqishem te uroj fat ke ze te fuqishum shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm te uroj suksese edhe nes ste pengon ta dua zani ton te kisha pas une kisha fluturue oj vanes tung tung e mos e lsho zanin veq vashdo edhe nese munesh me me kallzue kush te tha me shkue ne dassupertalent nes bon ne email njeri_njeri@live.de

 5. florjani nga kosova // November 29, 2008 at 3:40 PM  

  oj vanes je muti ma i madh i gjermonis a e din ti a more vesh edhe tjera her knon ma mir se ai ditabola ka faj jo ti se ai bolle e dojke duri e as ne finale se shtini ai muti se as ti skie faj se boll e mir je kan ne kang e ai muti dita bola thuj de te hup se veq sa te nxa se kom me myt a more vesh thuj mos harro

 6. anonim // January 20, 2009 at 4:48 AM  

  shum ke ze te bukur te pergzoj

 7. Anonymous // February 1, 2009 at 10:38 AM  

  guden tag vannesa was mach du ,du bis sexi da is my e-mail gimi_456@hotmail.com

 8. Anonymous // February 11, 2009 at 12:06 PM  

  te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  aaaaaaaaaa

 9. Anonymous // March 24, 2009 at 12:20 PM  

  VANESA JEMI KRENAR QE KEMI NJE YLL NGA KOSOVA ME NJE ZE MAGJIK I CILI NA BEN QE TI HARROJM BRENGAT NE JET . DHE KY AHST QELLIMI I NJE MUZIKANTI QE KUR TE KENDON TE BEN DHE TE FUT NE NJE ENDERRALL QE NUK DON TE ZGJOHESH
  ISHALLA KI SUKSESE TE DESHIRJM SHUM TE MIRA ZZANA ZLLATAR

 10. Anonymous // April 12, 2009 at 6:31 PM  

  vanesa ke za shum shum te bukur vetem vazhdo te uroj gjitha te mirat krenohemi me ju tung gjilani

 11. Anonymous // April 16, 2009 at 4:41 AM  

  oj lop me brina oj kurv oj rraspi qfar hamam zani um ki ti bre shkokerdhajka e truneee he lopa e gjermonis

 12. Anonymous // August 29, 2009 at 1:29 PM  

  vannesa die sint nur einfesüchtig auf dich glaub mir bist di beste mach weiter schade dass nicht gewonnen hast te dua

 13. Anonymous // April 25, 2011 at 1:13 PM  

  ma e bukur se ti nuk ka je yll fare pershendes per zemersisht un fidani nga fush kosova musskuli-@hotmail.com