BLEJ ONLINE

Florian Binaj

Posted by kushi | 12:12 PM | 7 comments »

Photo of TV actor Florian Binaj (Polici i Portokallis)
Florian Binaj Photo Foto Photo 01. Florian Binaj dhe e dashura e tij Sadina Alla

7 comments

 1. Anonymous // November 26, 2008 at 1:37 AM  

  o ky nuk e ka emrin florian binaj
  paske gabue se ky ka emrin Kol
  e paske ngatru sikur 2po2 me aurora

 2. Anonymous // December 12, 2008 at 10:57 AM  

  o valla femnen e mire a ti shume shume i keq je me fal qe po te ofendoj po nuk kom qka me te bo kur je i keq i keq sorry sorry sorry

 3. Anonymous // March 13, 2009 at 1:10 PM  

  Florian Binaj është ylli i Portokallise,ma merr mendja se te gjithe pajtohen,sa here qe permendet e diela mendja me shkon tek Portokallia dhe te tri rolet e Florianit(Polici,eh t'i kishte Shqiperia edhe nja 300 policë si Kola,Edi Rama,se mos ta harrojmre rolin e tij ne Portokill qe është plot befasi te kendshme)

 4. Anonymous // April 12, 2009 at 3:36 PM  

  o shoku po i mire je ta hanksha zemren je zemra e portos ë ta dish you are the best ok never forget this qao mpuq je me i miri veq sme pelqej qe ke fol keq per aiden e bb se ma e mira është po nese te pershendes o zogu mbaj mend si sot kur ika belgjikë me not haha i embel je zogu qao

 5. Anonymous // May 12, 2009 at 1:21 PM  

  flori idoli im .njeriu me i fort ne portrokalli..............ej nime 'mbaj mend si sot kur ika nbelgjik me not.....'
  ma i forti bashk me gjinin gonin
  krejt portokallia
  spektakli ma i madh humoristik nkrejt trojet shqiptare

 6. Anonymous // May 17, 2009 at 3:40 AM  

  je yll bote dhe shume profesionist

 7. espinosa // July 7, 2009 at 6:57 AM  

  o florjan avash mor bur avash avash avash..ke dal mire ne foto avash avash....msn time per te gjitha gocat....jon_droga@hotmail.com....nga korca gjithmon...espinosa...