BLEJ ONLINE

Ciljeta & Ingrid Gjoni

Posted by kushi | 4:05 PM | 26 comments »

Ciljeta kap per floke Ingrid Gjonin
Ciljeta Ingrid Gjoni Puci Puci Photo Foto

26 comments

 1. bardha // August 24, 2008 at 11:27 AM  

  jeni shum te mira vceq vazhdoni

 2. Anonymous // September 4, 2008 at 6:17 AM  

  ca kurvash !lesbiket e mutit na shemtun ekranin

 3. Anonymous // September 6, 2008 at 2:46 AM  

  Na e keni felliqur muziken e paster shqipe. Jeni katastrof. Ju s'kendoni por striptizoni! Veq vazhdoni se jeni tu shku ne humneren e deshtimit dhe te humbjes. Zoti ju udhezofte ne rrugen e tij te drejte!!!

 4. Anonymous // September 12, 2008 at 4:21 AM  

  S'kam koment veq ju them
  Nuk jeni normal bich

 5. Anonymous // September 13, 2008 at 9:11 AM  

  jeni ma te mirat a veq vazhdoni mos i degjoni qthojn disa ziliqar dhe gubana-gubejka a jeni mat te dukrat femerat me te bukura ne shqiperi ne kosov ne gjith boten ciao dheshira ime me e madhe te isha si njera nga ju dya e bukur dhe tiu shihja llajf

 6. Anonymous // September 13, 2008 at 9:13 AM  

  jeni ma te mirat a veq vazhdoni mos i degjoni qthojn disa ziliqar dhe gubana-gubejka a jeni mat te bukrat femerat me te bukura ne shqiperi ne kosov ne gjith boten ciao dheshira ime me e madhe te isha si njera nga ju dya e bukur dhe tiu shihja llajf

 7. Anonymous // October 10, 2008 at 11:05 AM  

  dy prostitutat e tiranes

 8. Anonymous // October 13, 2008 at 10:57 AM  

  Estakfirullah gjithqka m`ban kjo tok ncnc inshalla All-llahu ju udhzon ne rrug te drejt...Se nese vazhdoni keshtu eshte shum keq.
  Kurr nuk eshte von mu pendu...
  E qita qe po ju perkrahin per kesi senesh te keqija neper mes mesazhave jan si ju qe e humbni moralin islam ncnc.Prandaj pendohuni .
  Se All-llahu pranon pendimin...

 9. Anonymous // October 19, 2008 at 6:22 AM  

  o goca nqs doni mju qi njeher amn me leni nje email ketu bledi__88@live.com qihuni sa ma shum askush spo i mbush 100 vjq

 10. Anonymous // December 14, 2008 at 4:53 AM  

  Palidhjee po dooKeeenn
  Khhhaa Zoott,,,kURVAA T'FLLIQTTAA

 11. ylli // January 6, 2009 at 11:39 PM  

  nuk kendojn mire por per gjera te tjera jan te mira

 12. ylli // January 6, 2009 at 11:43 PM  

  kurvat at pune kan

 13. desi // January 10, 2009 at 3:20 AM  

  uaaaaaaaaaaa kush paska dale debilja dhe........................debilja tjeter.pergezimet e mia.puc

 14. Anonymous // January 17, 2009 at 1:20 PM  

  ju jeni shume te mirae ju ka lezet semafori por gretes nuk ifalet po ajo eshte me e madhe te pakten dine te kendoni e jeni te bukura jeni 1

 15. Anonymous // February 11, 2009 at 10:58 AM  

  hej pasha zotin mir e ka qai djal a qik qe fol se at na kan marr ftyren edhe kan me shku ne ferr ok me

 16. ec mo thnuj // February 19, 2009 at 3:18 AM  

  du kurva jane por kendojne  mire qenet ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuccccccccccccccx

 17. preka // March 23, 2009 at 3:29 AM  

  taman te marra na shemtun ekranin

 18. hehii // April 5, 2009 at 8:00 AM  

  hey ju dy kurvatshqiptare qa jeni dal aty bree a e dini se weq hajt jeni ka boni kukuku per juve kurvat ma ciljeti i ka rrit cicat e don mu qii me njerz ncncncnc kuku per juve

 19. Learti // May 21, 2009 at 2:53 AM  

  Mashkull jam veq ne ju nuk do isha felliqur bukurija juaj eshte shemti, pse?ngase ju e shmentoniate pak bukiuri qe ua ka fal zoti me kurvarllekun tuaj duke u shyer cila me prostitutke se tjetra jeni po rmos keni dert se te dyja shiteni njejt, me vjen turp qe dy te vetquajturat"kengetare".me duhet ti quaj kurva dhe te shitura, por ja qe e keni bere veten sju ka bere askush me zor, besoj periresoheni. TURP ME VJEN PREJ JUSH EDHE ASGJE EJUAJA NUK ESHTE SEXY PERDERISA CDO DETAJ TE TRUPIT TUAJ PO NA E ZBULONI ATEHER ASGJE SPO MBETET KERSHERI

 20. Anonymous // June 28, 2009 at 11:53 PM  

  eh bre KURVAT e nanes jau qifsha.Po t poshtra bre ropt jau qifsha e keni flliq kejt muziken

 21. Anonymous // July 3, 2009 at 10:52 AM  

  ca kurvash te papame jeni,ska ngel hu mo pa ju qi,moj pidhrobshet e mutit,dilni e boni si pordha te mdhaja por avash o putana avash s
  e osht vap e keni per te plas ,sidomos ajo cili me ato gra
  nata ,ka per te plas gerdeci vol.2.edhe ti ingrido e ke hap shum ate pidhin tat boll se le koqen e namit.

 22. Anonymous // August 29, 2009 at 1:45 PM  

  sagllam sjen qii mir e tash perlahen hahah oj piqkaa !!!! oo xhi vu kisha qii une juve dijave oooh ohhhh ahhhhh ohhhhhhh ohhhhhhh sa miir va kisha ashti karin ngoj ohhhh ohhhhh ffff ah aha aha aha ah aha ah ohhhhhh ohoh

 23. Anonymous // November 28, 2009 at 4:26 PM  

  o kurvat e pidhit somes kurvat ma tmdhajat shqipri en kosov po qysh spo jy mbare me bo asi gjeste te kurvave mir paskan shkru qata zoti ju udhzoft rrugs drrejt

 24. Anonymous // March 14, 2010 at 3:01 PM  

  Pershendetje nga burgu i zvicres.
  vazhdoni si e keni nisur lereni s aca thon njerzit. Une di tu them qe ne ketu ne burg me ju i biem me dore, nuk e imagjinoni se sa sperem harxhohet ne emrin tuaj, yyyyyypppppppxhixhi

 25. adrian_rama_1 // April 7, 2010 at 4:00 PM  

  uauahu ka vy me i qi nanen per toke hehehhe

 26. lana // May 22, 2010 at 11:59 AM  

  nuk kosh mire per imazhin shiptar keto sene qysh nuk i tuten zotit r ndeshkimit te tij ne diten e gjykimit allahu ju udhzoft e ndali prej harameve '