BLEJ ONLINE

Almeda Abazi

Posted by kushi | 3:39 PM | 23 comments »

Photo te Almeda Abazi fituese e "Miss Shqiperia 2008"
(kliko ne foto per ti zmadhuar)
Almeda Abazi Photo Foto Photo 01. Almeda Abazi
Almeda Abazi Photo Foto Photo 02. Almeda Abazi
Almeda Abazi Photo Foto Photo 03. Almeda Abazi

23 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 12:19 AM  

  UuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuU

  UuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuU

  KJO TEK OSHTE ME PIDHE SE SABI-SABRIJA VERTETE TEKE ESHTE PER SEKS E MIIIIIIIIIIIIIIIIIIR SHUUUME
  UNE JA KISHA JEPE KARIN NE DURE E JO LOPATE TENISI SE MUA ME PELQENE ME SHUME SPORTI I SEKSIT ME QI SE SA ME PELQEN SPORTI GJIMNASTIK VERTETE TEK OSHTE PIDH I MIRE SHUME DHE U KNAQEME GJDO DITE E ME SHUME PO SHTOHEN KURVATE ME SHUME MIRE ESHTE KJO BRAVO HASH'ISH MIRE PO E QO SHTETIN E RI PERPARA KAQE SHUME DHE KAQE SHPEJTE ME HOMO'KURVENIZEM TE LUMTE O HASH'A'SH.NA KNAQE ME PRODHIME VENDASE HASH VEQ KESHTU PUNO BRAVO.

 2. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 12:20 AM  

  UuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuU

  UuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuU

  KJO TEK OSHTE ME PIDHE SE SABI-SABRIJA VERTETE TEKE ESHTE PER SEKS E MIIIIIIIIIIIIIIIIIIR SHUUUME
  UNE JA KISHA JEPE KARIN NE DURE E JO LOPATE TENISI SE MUA ME PELQENE ME SHUME SPORTI I SEKSIT ME QI SE SA ME PELQEN SPORTI GJIMNASTIK VERTETE TEK OSHTE PIDH I MIRE SHUME DHE U KNAQEME GJDO DITE E ME SHUME PO SHTOHEN KURVATE ME SHUME MIRE ESHTE KJO BRAVO HASH'ISH MIRE PO E QO SHTETIN E RI PERPARA KAQE SHUME DHE KAQE SHPEJTE ME HOMO'KURVENIZEM TE LUMTE O HASH'A'SH.NA KNAQE ME PRODHIME VENDASE HASH VEQ KESHTU PUNO BRAVO.

 3. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 12:23 AM  

  BEBI ku oshte BEBI ku ma kini lane BEBIN.BEBI SABI-SAAAAAAAAAAAABRIJE
  O SABI KU JE BRE BEBI O BEBI KTHEHU KTU,KTHEHU KTU BEBI O BEBI.

 4. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 12:23 AM  

  BEBI ku oshte BEBI ku ma kini lane BEBIN.BEBI SABI-SAAAAAAAAAAAABRIJE
  O SABI KU JE BRE BEBI O BEBI KTHEHU KTU,KTHEHU KTU BEBI O BEBI.

 5. Anonymous // August 30, 2008 at 3:58 PM  

  goxha simpatike

 6. nalja // September 19, 2008 at 8:32 AM  

  pershendetje...je shum ebukur...komlimentet e mija

 7. nalja // September 19, 2008 at 8:32 AM  

  pershendetje...je shum ebukur...komlimentet e mija

 8. Anonymous // October 3, 2008 at 6:45 PM  

  Shume e bukur dhe me te degjuar shume shume goce e mire. U bej thirrje atyre debilave aty me lart te kene kujdes me fjalet.

  urime per titullin dhe shume suksese!!!!

 9. Anonymous // October 11, 2008 at 12:25 AM  

  sikur ta takoja nje here

 10. Anonymous // October 14, 2008 at 1:17 PM  

  aaaaaaaaaa qka t'kish hi kepa tye , koke e mire valla , kthej kah bishti reketen e tenisit edhe puqe ,

 11. Anonymous // October 15, 2008 at 6:53 AM  

  oj rraspi boll
  e mir koke
  hihihihi

 12. kaltrinaa // November 10, 2008 at 5:21 AM  

  vavavavav valla shum e mir qenke hiq mos ta nin qka thojn hallkuu shum kralic jeeee

 13. Anonymous // December 4, 2008 at 1:01 PM  

  eshte e lehte te shprehesh mendime nga me te ndryshmet por vetem mendime manjake nuk mund te shkruash per mis SHQIPERINE.Kujdes web nga kosova.nga Fordi

 14. Anonymous // December 10, 2008 at 12:52 PM  

  sum e mire bile ma e mire se ajo mrapshtajka e kosoves si kurv ish

 15. Anonymous // December 10, 2008 at 12:53 PM  

  kukukukujky sa kurv koke moj mos i nigo ato qe te thjon se je e mire ti e mire je po per konubaric

 16. Anonymous // January 4, 2009 at 12:44 AM  

  sa mire qe dime te ofendojm te tjeret... kush je ti ti dhe ti... je me i mire ose me e mire se miss shqiperia 2008. une kete vajze nuk e njoh dhe nuk mendoj se e kam te drejten morale ta quaj kurve ose te mire. eshte me te vertet shume e bukur. titullin e meriton. per te tjerat esht jeta e saj le te beje cte doje...ja kalofshi mire e me mend o njerez te trashe...

 17. ditaaaaaaa // March 22, 2009 at 10:58 AM  

  wow shum e bukur qenkeeee tiiiiiiiii,yll fareeeeee

 18. Anonymous // May 13, 2009 at 4:45 PM  

  o mulateeeeeeeeeeeeee

 19. Anonymous // May 26, 2009 at 6:13 PM  

  veq kush ja paska inati ksja se boll e mir koka qika nkoft kurv esht per veti ncncncnc shiptari me kesh shiptari phaaa veq te na jan kto sen...

 20. Anonymous // June 30, 2009 at 4:35 PM  

  je shum kurve.....jevg....kare....

 21. Anonymous // July 14, 2009 at 6:35 AM  

  o fshataret e mutit qe keni komentuar me lart!!! o injorantet e mutit! o maloker!!
  ore doni te shkoni dhe ne BE ju!!!
  ikkk ore katunaret e dreqit!
  ju cdo femer e beni kurv,si mama juaj!
  ju skeni respekt per femrat,o njerez pa shkoll!
  si nuk dini te komentoni si njerez po ngelet duke then KARI.KARI,KARI...yttt flliqsirat e mutit...o analfabeter!
  shkoni beni edhe nje her filloren o turpi shqiperis!
  O NJEREZ TE TRASHHHHH!!!
  ik ore mbylluni ne banj dhe mastrubohuni ju,perversat e mutit!!
  ju jeni per tu ven flaken te ter,o malokt e mutit!
  iiii iiii njerez kafsh!
  mos mbet shiqperi ne kemb,se na mbyten maloket,njerezit pa shkoll!
  o njerez na mbyti injoranca!!!!

  MOTHERFUCKERA!!! .i.

 22. loti@bosi.com // August 20, 2009 at 1:46 PM  

  uh far piqke po tenisin ne piqk ta kisha shti moj
  kukuku tkisha honger si moll moj

 23. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:20 PM