BLEJ ONLINE

Ermal Mamaqi

Posted by kushi | 7:23 AM | | 10 comments »

Photo te Ermal Mamaqit (kengetar)
Ermal Mamaqi Photo Video Photo 01. Ermal Mamaqi

10 comments

 1. Anonymous // July 15, 2008 at 7:20 AM  

  ah skeni degjuar per ermalin ju?? epo dukeni qe jeni shume mbrapa ne kohe? ej em fal po portokalline e keni pare ndonjehere?

 2. Anonymous // September 24, 2008 at 8:23 AM  

  LALI JE KOTI FARE . PER MUA SHKO FUTI NJE OPERACION PLASTIK ASAJ FYTYRES.......

 3. Anonymous // September 24, 2008 at 8:25 AM  

  LALI JE KOTI FARE. PER MUA SHKO FUTI NJE OPERACION PLASTIK ASAJ FYTYRES.....

 4. Anonymous // January 1, 2009 at 3:48 PM  

  o ermal.po qe sje ene aq keq ti po ta menosh mir

 5. Anonymous // January 19, 2009 at 3:53 AM  

  oooo i shkret qka me ki dal ne foto si gjyna

 6. Anonymous // January 31, 2009 at 9:30 AM  

  o ermalo home ku ke hum. apo ja ke lon venin amit ti eeeeeeeeee.
  tironsja te kushtoi pak vemendje

 7. Anonymous // April 13, 2009 at 6:18 AM  

  halo

 8. Anonymous // May 17, 2009 at 3:35 AM  

  JE YLL BOTE...JE GALLAT FARE ... TA HENGSHIN MUTIN ATA QE TA KANE INATIN SEPSE TI JE ME I MIRI. QOFSH I LUMTUR ME AMIN SE JENI YJE BOTE QE TE DY DHE JENI CIFT I PERKRYER.

 9. Anonymous // September 19, 2010 at 6:03 PM  

  ej po ca cifti thoni mo aman..besoj se dhe ermali esht bere pishman i shkreti me aq t bardh sa konsumon ami..lere vlla sa sesht von

 10. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:51 PM