BLEJ ONLINE

Dorina Garuci

Posted by kushi | 6:05 PM | | 16 comments »

Photo te Dorina Garuci. Finalistja ne Ethet e se Premtes 4
Dorina Garuci Photo Foto Ethet Premtes Photo 01. Dorina Garuci

16 comments

 1. Anonymous // July 11, 2008 at 3:03 AM  

  oj donika karuci u me fal koka garuci shko iqu me babin ton

 2. Anonymous // September 20, 2008 at 3:40 PM  

  pershendetje...dorina je me e mira...un mendoj se ti e meritoje te ishe fituese ne ethe.
  nga ks lindore

 3. shkodranja // January 11, 2009 at 2:46 AM  

  Dorina je kengetarja me e mire.E gjith shkodra eshte krenare per ty.Me vjen keq qe nuk arrite te fitoje ne festivalin e fundvitit.

 4. Anonymous // January 11, 2009 at 1:19 PM  

  dorina garuci je ma e mira ja qisha robt tan ata qe te shajne

 5. Anonymous // January 11, 2009 at 1:21 PM  

  ja qisha robt ati karucit qe te livdon

 6. Anonymous // January 14, 2009 at 9:39 PM  

  kur njet tem pidh mos me qi se ty nuk t kisha qi kush t livdon ty ja qifsha dymit e nanes

 7. Anonymous // January 18, 2009 at 12:00 AM  

  o dorina je njesh edhee bukur edhe ke ze me te mire se kejsit e cila eshte nje ufo jepi na nderove shkodren e prishtinen

 8. Anonymous // April 12, 2009 at 9:22 AM  

  dori je ma e mira je 1 i shkolles ton suksese kristi

 9. dj.gerti...rreshen // May 21, 2009 at 1:02 AM  

  o dorina je nje nga kengetaret me te mirat ne shqiperi......si Beyonce.....hahahahahaha......te uroj suksese...keshtu vazhdo dhe nderoje kete shkoder te mrekullushem dhe shkollen e Muzikes"Preng Jakoven"

  JE ME E MIRA..............

 10. Anonymous // June 26, 2009 at 6:23 AM  

  dori je e mrekullueshme.mas i ven vesh fjalve tè injorantave se shqipnia ka plot.suksese nga frida@ejvisi

 11. Anonymous // August 13, 2009 at 12:40 PM  

  KUSH TE KA ZILI,TE SHAN.MOS IA VEN RE,SE TE GJITHE DO TE KISHIN PASUR DESHIRE TE ISHIN SUPER STAR SI TI.JE E PAPAME MOJ GOC.SUKSESE.

 12. Anonymous // August 13, 2009 at 12:40 PM  

  KUSH TE KA ZILI,TE SHAN.MOS IA VEN RE,SE TE GJITHE DO TE KISHIN PASUR DESHIRE TE ISHIN SUPER STAR SI TI.JE E PAPAME MOJ GOC.SUKSESE.

 13. Anonymous // August 13, 2009 at 12:45 PM  

  TE KESH NJE SHOQE SI TI,ESHTE FAT,POR ME ME FAT JAN GJITHE SHQIPTARET QE KANE NJE KENGETARE SI TI.SHUME SUKSESE NE TE GJITHA ANET/DEJONA

 14. Anonymous // October 25, 2010 at 6:03 AM  

  Dorina je kengëtarja me e mir
  -Jeton

 15. Anonymous // June 20, 2012 at 6:37 AM  

  MOS E RRUJ PER ASNJI PILLIN JE ME E MIRA

 16. Anonymous // July 12, 2012 at 7:35 PM  

  ate pillin tat mos e rruj per asnji
  fare qihu me ca kari te dush