BLEJ ONLINE

Adi Krasta

Posted by kushi | 8:11 PM | | 28 comments »

Photo te prezentuesit Adi Krasta
(kliko ne photo per ta zmadhuar)
Adi Krasta Photo

28 comments

 1. liridona // July 7, 2008 at 2:25 AM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 2. Anonymous // November 3, 2008 at 2:01 PM  

  Per mendimin tim,Adi Krasta eshte njeriu i pare qe po mundohet me i identifiku mosmarrveshjet ne mes te shqip. te shqiperise dhe atyre te kosoves.Ai eshte njeriu i duhur per ti tejkaluar ato barriera qe ekzistojne.Saher qe e ndegjoj Adin ne televizion me ben te ndihem edhe me krenare qe jam shqiptare.Ti, je ai qe shpirtin e mbare shqiptareve do ta besh 1.Vetem nje Krasta ka shqiptaria.Te lutem shum ,Adi vazhdo dhe na dhuro emocione te tilla sepse kemi nevoj per nje udheheqes televizioni si ti,pamarparasysh ne kosove apo n shqiperi,dhe vazhdo me trajtimin e temave si deri tash.

 3. Anonymous // November 3, 2008 at 2:08 PM  

  A ka dikush qe posedon E-mailin e Adi Krastes?
  Vetem perpara Adi ,se si ty s'bajn nanat ma.Udheheqesi ma i mir i skenes shqiptare ne mbar trojet tona...Pershendetje te perzemerta nga Gjermania B+K+B+F+G

 4. qika e Pr. // December 9, 2008 at 8:01 AM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 5. Anonymous // December 12, 2008 at 12:18 AM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 6. Anonymous // December 12, 2008 at 5:55 PM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 7. Anonymous // December 26, 2008 at 8:33 AM  

  Paramendojeni i madhi Adi Krasta e pyet Ismail Kadaren,cila është feja më sexy,sikur feja të ishte çështje mode,sa për informacion Adi feja është thirrje e shpirtit.Përshëndetje nga Kosovarja Mitrovicë

 8. Anonymous // January 6, 2009 at 5:10 PM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 9. Anonymous // January 17, 2009 at 2:02 PM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 10. Anonymous // January 17, 2009 at 11:57 PM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 11. Anonymous // January 22, 2009 at 5:21 PM  

  oooooooo ZHAPIN

 12. Anonymous // January 26, 2009 at 7:09 AM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 13. Anonymous // January 27, 2009 at 8:08 PM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 14. U.D.D. // February 4, 2009 at 9:10 PM  

  .
  .
  Ni Pershendetje e MADHE
  nga une U.D.D.-H.O.G.
  shkone per ty te Madhin
  --------ADI KRASTA--------
  i Nderuar dhe i madhi
  Adi Krasta,
  nuk dita se ku me te shkru tjeter ku,pos ketu,
  se nuk di tjera adresa te tuat,
  desha te theme disa gjera,per emisionin
  ''Krasta on Top''
  te Marten te kame ndjekur per here te pare ne SatRadio-TopAlbaniaRadio,
  dhe aty ne programin tende ki pase ni teme,
  qe ta preke Shpirtin,e ta vrete Zemren,
  rasti i Gjirokastrese me dy Patriotet Shqipe,
  ORGENI,dhe,LUANI,
  ky raste dhe kjo ngjarje e tyre,
  eshte katastrof,sot me ndodhe ne Shqiperin,e sotme,
  speri po theme ja Q.f..a demokracin,
  Sali Berishs,qe ju jape liri,Qetnikve grek ti qesin B.thte mbi lendin,
  dhe te bejne qfare done ne Shtetin Shqipe,
  Qetnikt grek duhete ti q.ni ni here e pergjithmon,
  brenda Shqiperis,
  dhe mos tjave lironi B.thte K.rva
  tbejne qfare done,ka menyra te shumta tjave beni,gjerate qfare duhete bere,
  sikur ata qe po i kane menyrate,
  ne greqin Qetnike,qe po jave bejne Shqipetarve,
  hiqni mbrapa nje nga nje Qetnikt grek,nga Shqiperija,
  mos tegzistoje Qetnik greku ne Shqiperi mo kurr,
  po ishalla ni dite vine ditet e Zotit'Babes Enver Hogjs,
  per protesta qe i kane me 11 ne Gjirokaster,
  veqe nuk jame ne Troje Shqipe,po tisha nuk isha ardhe ne Gjirokaster,me Protostu,por isha ardhe me ja Q. MothaFuckin e Nons,qatyre dy Qetnikve grek prefektit dhe kryetarit bashkis,dhe Betoheme ne Patriotizem Shqipe,
  dhe Betoheme ne Gjak te Deshmorve Shqipe,
  se ne vere do te jame ne Gjirokaster,
  dhe kur shkoje nuk do kthehem,pa bere ni TragjediMasakre ne qetnik grek aty,
  .
  .
  Tung i MADHI

  ADI KRASTA
  .
  .je 1ishi i Shqiptaris
  .
  je Patriot Shqipe i vertete
  .
  Bravo,Bravo,Bravo.Bravo.

 15. ska renci // February 19, 2009 at 1:54 AM  

  je nje presantues shume i mire kaq kam per te then

 16. Anonymous // February 25, 2009 at 12:01 PM  

  o adi je yll ore te du shum shum shum mburremi qe je shiptar

 17. dori // March 13, 2009 at 3:13 AM  

  aper me adi crasta e n.r 1 vigarantisco e piu grande di pipo baudo e ardit gebrea legendo i comenti prima mi vieni tanto scifo ma questi persone in boca non hanno nent altro solo queste parolace secondo me questi sono persone sensa educato sensa rispetto per i altri per se stesa per loro sorelle e loro madre sono piu base che esistonoper me sono la vergogna mondiale sono questa parte piu sporca che v.... anche la sua sorella e se sono papa anche la figlia e vi dico sono mamma con un figlio che ho fatto con un uomo che e stato il primo amore e sara ultima per chiudere se voi sopraminati dame dite qualqosa dime intendo parolace non mi dispiace i prendo per complimenti perche da voi queste parolace asspetid

 18. Anonymous // March 25, 2009 at 5:26 AM  
  This comment has been removed by a blog administrator.
 19. Anonymous // April 19, 2009 at 10:16 PM  

  Adi Krasta... je me i miri!!
  shuuuum bukur ato fjalet qe ja thaeee adelajdeees... je njish Adiiii Krastaaa!!

 20. Anonymous // July 17, 2009 at 5:39 AM  

  intelektual i menqur plot ide mbi te gjitha i arritshem.te pershendes

 21. Anonymous // July 18, 2009 at 7:35 AM  

  Krasta cun italentuar dhe indershem. Ka pak si ai. Dhe me imiri drejtues televiziv ne shqiperi.

 22. Anonymous // July 18, 2009 at 7:35 AM  

  Krasta cun italentuar dhe indershem. Ka pak si ai. Dhe me imiri drejtues televiziv ne shqiperi.

 23. Anonymous // September 20, 2009 at 1:17 AM  

  ja paskni qi nanen e paski ba mut me qit fjal administrator a nuk po dini shqip bre jav qifsha nanen e magarve

 24. Anonymous // April 15, 2011 at 11:57 AM  

  Zoti Krasta,

  Nuk me duket se nuk ka nevoje për epitete, pa dyshim je njeri i madhë. A ka mundesi nje lutje nga nje njeri i vogel dhe anonim :
  100.000 lekë te jenë 100.000 e JO 1000.000 lekë.
  Sipas kesaj i bie që une kur vijë në Shqipëri paguaj një kafe 1500 lekë qe i bie me shume se 10 €?!!

 25. Anonymous // April 15, 2011 at 11:59 AM  

  I nderari Adi,

  Te lutem, 1 lekë është 1 lekë, s'ka mundësi të jetë 100 lekë. As 100.000.000 nuk eshte 100.000.000, eshte 10.000.000 apo jo?

 26. Anonymous // April 15, 2011 at 12:04 PM  

  Z. Krasta,

  Nuk e di nga i gjeni ata lekët e vjeteër,S'ka mundësi burrë të jenë 100.000.000 lekë në kuizin tuaj? Ato janë 10.000.000, pra quani 10.000.000 se na qmendet me ato shifra maramendese.

 27. enid // January 11, 2012 at 4:25 AM  

  sdfl;kfbnsdfjklbv;zl'kdipxf

 28. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:46 PM