BLEJ ONLINE

Valbona Coba

Posted by kushi | 3:48 PM | | 4 comments »

Photos of Valbona Coba (aktore shqiptare)
Valbona Coba photos foto

Valbona Coba photos foto
Valbona Coba photos foto
Valbona Coba photos foto

4 comments

 1. Anonymous // August 7, 2008 at 11:25 AM  

  ati cica i paske sa ni pec kur te lind qfar kurdhe ksi kudhe skam ap kurr kruje pak at pidh s e kallgja po me doket eshtu tu kruhauahuahaua q far putkuni

 2. Anonymous // August 18, 2008 at 8:57 AM  

  nuk e di ca do beja vetem per te takuar njehere te vetme, se je yll bote mbi te gjitha femer me klas,qe shume pak e zoterojne, me sharm, elegance pasi pjesa me e madhe jane i nje niveli shume te ulet intelektual,e shesin veten per shume pak, nuk di ca fjalesh te gjej qe mund te plotesoj po i ke te gjitha,
  E meriton Valbona Coba se me numer jane femrat ne Shqiperi qe mund ta meritojne ose me sakte nuk ka. Marjen

 3. Anonymous // October 20, 2008 at 7:05 AM  

  po i lexoja te gjithe komentet dhe me beri cudi se cfare komentesh len njeriu sot me ofendime dhe me budllalleqe te tjera..dhe une mendoj qe keto foto sjan dhe jan inmorale..por po ta shikojme me kujdes ato jane shkak dhe pasoje e atyre fjaleve banale dhe mendimeve erotike te shprehura publikisht te disa manjakeve shqiptare te papare...ku jetoni?gjithe jeten ushtri e keni? kaq keq iu shkon goja leng kur shifni foto te tilla? permbajeni veten..ose nqs jeni kaq te eksituar pas fotosh te tilla kerkoni adresen personale dhe shprehjani privatisht...askujt si interesojn ato cka ju ndjeni perbrenda dhe askush seshte kurioz per gjendjen tuaj erotike...dhe pastaj thoni: ua ska fare privatesi ne kete bote!!
  e si mund te kete ku te gjithe juve qe shkruani ato fjale,(jo per te gjithe komentuasit),e keni shkelur me kembe dhe i keni peshtyre...cdo gje sa vjen e behet me e ndyre dhe ska me turp ....ndoshta vertet duhet te jemi te hapur por jo deri ne ate pike sa te mos kemi pike dallimi nga kafshet...dhe sa per te zhveshuren ju qe mendoni qe eshte dicka e mrekullueshme e para bejeni vete 1 here apo sjua mban dhe e dyta seshte e vertete qe ne bote parapelqehet aq shume sepse emisioni me i pelqyer i italise pershembull seshte aspak 1 ku ka vetem balerina nudo por ai i xherri skotit ku ska aspak gjera te tilla..dhe gjithashtu edhe ne bote sipas statistikave qe jane bere...merrem me pune te tilla kshuqe mos flisni duke degjuar vetem cthon 2 3 emisione adoleshentesh dhe thashethemesh..se cdokush i ben reklame vetes...dhe ju i beni reklame vetes dhe keshtu tregoni 1 pjese tuajen...te jesh imoral eshte shume e thjeshte por te mos jesh e ben dot?
  dhe sot femrat ne shqiperi bejne nje parade se kush zhvishet me bukur dhe me shume nga blloku cdo vere...dhe kjo sa vjen e perkeqesohet...ne asnje vend te botes skam pare te vishen keshtu si ketu dhe kush vjen nga jashte thote: femrat shqipetare jane shume te bukura,pooor, tek ne, ne menyre te tille vishen vetem prostitutat....po beheni si derrat lakuriq mes rruges...sdua ti bej moral askujt por ky eshte mendimi im personal..smund te shkoni kurre drejt asaj europe qe deshironi kaq shume me kete sjellje rrugacesh qe keni ...sepse askush sdo tju pranoje...dhe sado qe i urreni keshillat dhe kritikat, duhet te mesoheni ti pranoni ato sepse vetem duke i pranuar behesh me i mire...pershendetje

 4. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:42 PM