BLEJ ONLINE

Anxhela Peristeri

Posted by kushi | 2:52 PM | 34 comments »

Photo te Anxhela Peristeri - kengetare shqiptare
Anxhela Peristeri
Anxhela Peristeri
Anxhela Peristeri
Anxhela Peristeri

34 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 3:10 PM  

  nuk e di se qfare njeri je ne brendesi ama trupin e ke shume te mire amma une jam ma e mire se dal shpesh ne fashion tv

  tung nga hanna

 2. Anonymous // July 24, 2008 at 1:22 PM  

  ENGJI engji o mori engji a je ti J-LO ENGJI apo ENGJIlishis SKANDALISHIS Engji me thuaj te verteten ky paparazi ke fotografi yte apo vertet u bere PLAYGIRL qfar te gjeti ashtu qe u trubullove mori dele te kapi te nxetit apo LEZETI

 3. DEQANI-DUKAGJINI. // July 24, 2008 at 2:32 PM  

  ANGJELA PERISTERI je vertet me e mira kush flet keq per ty ta ka inat se je me e mira nder te gjitha kengetaret tjera ti je vertet zeri i SOULit shqipetar e verteta eshte se ti e ki zerin me te mirin dhe i ki kenget me te mira se te gjitha kengetaret tjera sa i perket te pishina ti ne bekini ajo gje eshte normele si te gjith njerzit e shekullit 21 e nuk jemi tash ne shekullin '0'zero ata njerz qe don te shohin njerz duke u lare te veshur te shkojn ne durrse apo kudo ne bregdetin shqipetar dhe shohin e fotografojn PLAKA ne KULE e PLEQ ne TIRQI aty kan qfar flasin kush do. PRA ANGJELA mos ki merak qfar thon se ka edhe me keq si p.sh.MBRETRESHA e kurvav numer 1 ADELINA ISMAJLI. NR.2 BLEONA QERETI. NR.3 GHYSTE VULAJ. NR.4 albTUNA SEJDIU.APO QILJETA GJ. NORA I. GENTA I.ZANFINA I.etj KURVA.por ti angjela peristeri je e paqe ne TV je e veshur normal nuk je si keto e qoroditur ne TV veq vazhdo keshtu mir DHE te lutem mos na le pa zerin tende te mire qe ke te lutem kendo gjith mos u ndal kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 4. Anonymous // July 24, 2008 at 3:47 PM  

  ANJELA PERISTERI kur do ta bejsh ALBUMIN e 2'dyte Te parin e kame qysh 2003'in e tash te 2'dytin ne 2007-2008.kam ardhe nga DEQANI ne TIRAN per ta bler albumin e 2'te nuk kam lane CD SHOP ne Tiran pa e kerkue por nuk e kam gjet.Ne top fest1 ne 2003'shin ki kendue kengen BOMBE 1001 DJEM ku une per ket kenge kame votuar shume her.Po tash TAMARA e maqedonis e ka vjedhe nga ti dhe e kendon me melodi dhe tekste ne gjuhen maqedone si ti ne shqip je kengetare e mire se nuk vjedh ti por nga ti vjedhin.po ashtu edhe kenga PRAPE DO TI LUTEM ka qene eshte dhe mbetet ni kenge me e mira nder kenget tua dhe nder te gjitha kenget e kengetarve tjere ALBUMI YTE I PARE KA QENE BOMB VERTET.ne pranver te 2007 ne TVSH ki marr pjese dhe qe nga atehere e kame kerkue ALBUMIN tend te 2'dyte e deri sot nuk e kam edhe albumi i dyte eshte shume i mire.pra ANGJELA PERISTERI JE VERTET MBRETRESHA E SOULit SHQIPETAR.tung nga QEKU. U.D.D.DEQAN-DUKAGJIN....................................................................................................................................

 5. U.D.D. DEQANI-DUKAGJINI. // July 24, 2008 at 4:05 PM  

  ANGJELA behu me e fuqishme dhe vezhdo me shume me KENGE MOS U NDAL se ti je KORQARE e pishes e bjeshkes je ti shume e fort dhe SKENDERBEGE ashtu si ne kengen tende ne kali vetem perpera.Pershendetje nga U.D.D. QEKU.DEQANI-DUKAGJINI.

 6. U.D.D. // July 25, 2008 at 6:28 AM  

  ANGJELA PREISTERI SHqiponja SHqipetare fluturo me larte. numer 1'ni kengetare je ti je me e mira. veqe behu edhe me patriote se qe je. kthehu me shume nga muzika folk'lorike si p.sh.e madhja PONI.MARIOLA KAQANI.DENISA.ROVENA.NERTILA VRETO.etj pra zeri yte eshte edhe me i mire ne kenge folk ketu ki sukses edhe me shume.pra Behu Kengetrja Patriotike Numer 1'ni. te lutem beje kte menjehere. TUNG. nga U.D.D. DEQANI-DUKAGJINI.

 7. U.D.D. // July 25, 2008 at 6:43 AM  

  Pershendetje ANGJELA ne qe po te shkruajm kaqe shume mesazhe. beje ti edhe me shume per ne muzik gjith here kurr pa u ndal te lutem se vertet ki ze te mire shume ti Angjela Tung nga U.D.D.-QEKU.

 8. U.D.D. // July 25, 2008 at 7:02 AM  

  Angjela pershendetje nga U.D.D.desha te di se a do te vishe ndonje here ne GJakove apo Pej te beshe ndonje koncerte ne qytetet e mija apo kudo ne Dukagjinin Patriotik te lutem eje edhe ti si shume kengetare tjera sepse ne Dukagjin ki shume adhurus'e te tute je shume e pelqyre ketej pra EJA ANGJELA PERISTERI. Tung U.D.D.

 9. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 1:59 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 10. Anonymous // August 3, 2008 at 1:59 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 11. Anonymous // August 3, 2008 at 1:59 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 12. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 2:01 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 13. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 2:02 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 14. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 2:03 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 15. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 2:03 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 16. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 2:04 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 17. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 3, 2008 at 2:04 PM  

  U.D.D.Ktu.;O ti Suharek'ASS.qfar po te dele pune pik n'terur me ANGJELEN dhe me DEQAN'IN apo me MUA.a mos ti ka q' ANGJELA motrat apo mos ta kome q' une Nenen ty mire.apo ti nuk ki Nene po ki Mama qe ta q' gjithkushe.Kshtu pra sa i perket anes te ANGJELA PERISTERIT ajo eshte ni ARME PATRIOTIKE KORQARE siq e njohin t'gjithe KORQEN PATRIOTIKE ashtu sikur DJEMTE KORQAR qe kane qene ne UQK.ANGJELA nuk eshte greke po GYRBETQARE sikur t'gjith SHQIPETARET ne Bote.e per Kurve eshte Babai yte dhe ti je ni Homo dhe krejte Familja jote eshte Homo'Kurv komplet.kjo eshte njera ane nga ana e ANGJELES.ndersa nga ana IME U.D.D.apo DEQAN'I.dua t'theme se DEQAN'I e SUHAREK'A jane te nje FAMILJE apo te nje SHPIJE-DUKAGJIN'AS.e ne gjdo Familje ne Bote fjalosen apo rrahen Familjaret ndermjet veti.pra kshtu po duket te ti e une.e nese done ti me u q' me mua me Mesazhe ti si Homo ktu atehere beju ti si Homo me fjale si Grua.e nese done me u rrahe si BURRE i vertet per Vdekje me mua atehere kerko nga une rrahje.e nese done lufte Ushtri per Ushtri Frontale atehere DEQAN'I e bene kte me SUHAREK'EN edhe pse jane VLLEZER Familje veqse ju e dini mire per DEQAN'IN se jemi ne ''RAMBO'T''me GULINOVA.e ju SUHAREK'A jeni ''HASHAT''me KRAVATA.ju veq i vizitoni rovate e nuk shkoni ne vi te pare te Frontit ''ATY KU SHKOJN PLUMAT E DEQAN'IT''e di une se ju nuk doni lufte me DEQAN'IN apo.pra ti SUHAREK'ASS nese done gje nga une U.D.D. DEQAN'I apo edhe nga ANGJELA me shkruaje ti Adresen tende dhe takohu me mua si BURR dhe thuaje gjerate qfare do ti..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 18. U.D.D.'DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 7, 2008 at 4:57 AM  

  Pershendetje ANGJELA PERISTERI-ARMA.nga une U.D.D.;H.O.G.......................ANGJELA me vjene shume keqe per keto mesazhete e me parshme qe kane fjale te ndyra ne rubriken tende qe kame shajte ate homo te suharekes drejtesishte me te drejte.pra ''ARMA''kerkoje shume falje nga ti per keto fjale se me vjene keqe qe i kame shkrujte po nuk kame pase qare se me dyteroje ky homo.pra une QEKU per ty ANGJELA PERISTERI-ARMA kame shume respekte per ty si per moter timen sepse ty me te shajte ndokushe eshte gjynah se je e mire per se tepuri dhe ki zerin qe vrete shpirtin apo zemren dhe besoje se ti ki edhe zemren e dhimbshme per njerze te drejte ashtu sikur e ki zerin.ANGJELA per ato fjale une si fans i yti kerkoje falje edhe nga familja jote dhe rrethi yte familjare sepse ti je ni vajze per mos u share kurr nga askush e theme kte edhe pse nuk te njohe direkte.dhe une QEKU DEQAN'ASE nga DUKAGJIN'I kame RESPEKTE te MADHE per KORQEN se KORQA e meriton me fole mire per te se KORQA ka bere mire ne DUKAGJIN ne luften e kosoves si me djeme KORQAR qe kane ardhe ne lufte U.Q.K.ashtu KORQA ka bere me refugjate edhe pse KORQA eshte poshte TROJEVE'SHQIPE pra KORQA e meriton ni FALIMENDERIME te MADHE nga ana e DUKAGJIN'IT.UNE e dua KORQEN me ZEMER.une kame shkrujtur edhe me pare qe urreje tiranen-prishtinen-shkupin,dhe vende rrethe tyre jo veqe per te folur une me fjale per keto por dihet mire se kto vende kende e urrejne edhe sot vazhdojne gabimishte te flasin keqe per tjere.ANGJELA ti je ni kengetare dhe eshte dashure te shkruaje mesazhete per muziken e jo ndoshta tjera mesazhe dhe me kte desha te theme se edhe sote ty nuk te njohin si kengetare tirana-prishtina-shkupi,se je kengetare KORQARE ashtu sikur shume KORQARE apo KORQAR une kame jetu ni kohe ne tirane dhe e di mire se tiran'asit e vertet urejne shume njerze nga vende tjera te SHQIPERIS te ardhur ne tiran me banime apo pa banime.kto vende ase nuk duane tja dine per njerze te vujtur ne zonate e fella qe jetojne edhe sote me gjdo lloje vujtjesh.pra ti me pelqen ne ze kendime se ti di te prekeshe dhimbjene me ze.dhe ANGJELA beje edhe SOUL per vujtje populli te zonave te fella.pra tirana-prishtina-shkupi,kane qene me gjera budallaqe HOMO'KURVE jane tashe me keto gjera dhe ne te ardhmen kane me qene gjithe nuk ndryshojne kurre ne te mire ashtu si duhete mire.e ata done muzik tekno'italiane homo'kurve dhe ata nuk e done muziken tende te dhimbshme me ze qe ki ti apo ndonje kengetar'e tjeter si ti qe jane pa mare parasyshe se ti kendon SOUL'LOVE[NDJENJE DASHNIJE]apo SOUL'LOVE'RS[NDJENJE DASHURIJE].pra kto vende nuk duan tja dine se a kendon ti apo kushe tjetre per BABE,NANE,GJYSH,GJYSHE,MOTER,VLLA apo per QIFTE,etj.pra kto vende don te degjojne adelina,bleona,qiljeta,tuna,gjyste,nora,genta.e kso KURVA,apo meda,armend regjepagiqa,adrian gagja,shpate kasapa,berkana,bertana,sinan hogja e sebastiani qe kendon bullgarisht apo aj'o sebastiani qe ishe ulure afer ti ne top show.apo presantusite homo ledio i top'it,tjetri i koha tv,e tjetri i ktv's.qe kane presantus HOMO'KURVA.dhe kta t'gjith dhe tjer si kta HOMO'KURVA i done ne tivi tirana-prishtina-shkupi.dhe ty ANGJELA nuk te degjojne muziken tende dhe nuk te done se je ni person i vertete me gjera te verteta.une po te theme beje muzik FOLK dhe SOUL.te luteme ARMA beje kte fill.TUNG nga H''' ON G''.QEKU.U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 19. U.D.D.'DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 7, 2008 at 4:58 AM  

  Pershendetje ANGJELA PERISTERI-ARMA.nga une U.D.D.;H.O.G.......................ANGJELA me vjene shume keqe per keto mesazhete e me parshme qe kane fjale te ndyra ne rubriken tende qe kame shajte ate homo te suharekes drejtesishte me te drejte.pra ''ARMA''kerkoje shume falje nga ti per keto fjale se me vjene keqe qe i kame shkrujte po nuk kame pase qare se me dyteroje ky homo.pra une QEKU per ty ANGJELA PERISTERI-ARMA kame shume respekte per ty si per moter timen sepse ty me te shajte ndokushe eshte gjynah se je e mire per se tepuri dhe ki zerin qe vrete shpirtin apo zemren dhe besoje se ti ki edhe zemren e dhimbshme per njerze te drejte ashtu sikur e ki zerin.ANGJELA per ato fjale une si fans i yti kerkoje falje edhe nga familja jote dhe rrethi yte familjare sepse ti je ni vajze per mos u share kurr nga askush e theme kte edhe pse nuk te njohe direkte.dhe une QEKU DEQAN'ASE nga DUKAGJIN'I kame RESPEKTE te MADHE per KORQEN se KORQA e meriton me fole mire per te se KORQA ka bere mire ne DUKAGJIN ne luften e kosoves si me djeme KORQAR qe kane ardhe ne lufte U.Q.K.ashtu KORQA ka bere me refugjate edhe pse KORQA eshte poshte TROJEVE'SHQIPE pra KORQA e meriton ni FALIMENDERIME te MADHE nga ana e DUKAGJIN'IT.UNE e dua KORQEN me ZEMER.une kame shkrujtur edhe me pare qe urreje tiranen-prishtinen-shkupin,dhe vende rrethe tyre jo veqe per te folur une me fjale per keto por dihet mire se kto vende kende e urrejne edhe sot vazhdojne gabimishte te flasin keqe per tjere.ANGJELA ti je ni kengetare dhe eshte dashure te shkruaje mesazhete per muziken e jo ndoshta tjera mesazhe dhe me kte desha te theme se edhe sote ty nuk te njohin si kengetare tirana-prishtina-shkupi,se je kengetare KORQARE ashtu sikur shume KORQARE apo KORQAR une kame jetu ni kohe ne tirane dhe e di mire se tiran'asit e vertet urejne shume njerze nga vende tjera te SHQIPERIS te ardhur ne tiran me banime apo pa banime.kto vende ase nuk duane tja dine per njerze te vujtur ne zonate e fella qe jetojne edhe sote me gjdo lloje vujtjesh.pra ti me pelqen ne ze kendime se ti di te prekeshe dhimbjene me ze.dhe ANGJELA beje edhe SOUL per vujtje populli te zonave te fella.pra tirana-prishtina-shkupi,kane qene me gjera budallaqe HOMO'KURVE jane tashe me keto gjera dhe ne te ardhmen kane me qene gjithe nuk ndryshojne kurre ne te mire ashtu si duhete mire.e ata done muzik tekno'italiane homo'kurve dhe ata nuk e done muziken tende te dhimbshme me ze qe ki ti apo ndonje kengetar'e tjeter si ti qe jane pa mare parasyshe se ti kendon SOUL'LOVE[NDJENJE DASHNIJE]apo SOUL'LOVE'RS[NDJENJE DASHURIJE].pra kto vende nuk duan tja dine se a kendon ti apo kushe tjetre per BABE,NANE,GJYSH,GJYSHE,MOTER,VLLA apo per QIFTE,etj.pra kto vende don te degjojne adelina,bleona,qiljeta,tuna,gjyste,nora,genta.e kso KURVA,apo meda,armend regjepagiqa,adrian gagja,shpate kasapa,berkana,bertana,sinan hogja e sebastiani qe kendon bullgarisht apo aj'o sebastiani qe ishe ulure afer ti ne top show.apo presantusite homo ledio i top'it,tjetri i koha tv,e tjetri i ktv's.qe kane presantus HOMO'KURVA.dhe kta t'gjith dhe tjer si kta HOMO'KURVA i done ne tivi tirana-prishtina-shkupi.dhe ty ANGJELA nuk te degjojne muziken tende dhe nuk te done se je ni person i vertete me gjera te verteta.une po te theme beje muzik FOLK dhe SOUL.te luteme ARMA beje kte fill.TUNG nga H''' ON G''.QEKU.U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 20. U.D.D.'DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 7, 2008 at 4:59 AM  

  Pershendetje ANGJELA PERISTERI-ARMA.nga une U.D.D.;H.O.G.......................ANGJELA me vjene shume keqe per keto mesazhete e me parshme qe kane fjale te ndyra ne rubriken tende qe kame shajte ate homo te suharekes drejtesishte me te drejte.pra ''ARMA''kerkoje shume falje nga ti per keto fjale se me vjene keqe qe i kame shkrujte po nuk kame pase qare se me dyteroje ky homo.pra une QEKU per ty ANGJELA PERISTERI-ARMA kame shume respekte per ty si per moter timen sepse ty me te shajte ndokushe eshte gjynah se je e mire per se tepuri dhe ki zerin qe vrete shpirtin apo zemren dhe besoje se ti ki edhe zemren e dhimbshme per njerze te drejte ashtu sikur e ki zerin.ANGJELA per ato fjale une si fans i yti kerkoje falje edhe nga familja jote dhe rrethi yte familjare sepse ti je ni vajze per mos u share kurr nga askush e theme kte edhe pse nuk te njohe direkte.dhe une QEKU DEQAN'ASE nga DUKAGJIN'I kame RESPEKTE te MADHE per KORQEN se KORQA e meriton me fole mire per te se KORQA ka bere mire ne DUKAGJIN ne luften e kosoves si me djeme KORQAR qe kane ardhe ne lufte U.Q.K.ashtu KORQA ka bere me refugjate edhe pse KORQA eshte poshte TROJEVE'SHQIPE pra KORQA e meriton ni FALIMENDERIME te MADHE nga ana e DUKAGJIN'IT.UNE e dua KORQEN me ZEMER.une kame shkrujtur edhe me pare qe urreje tiranen-prishtinen-shkupin,dhe vende rrethe tyre jo veqe per te folur une me fjale per keto por dihet mire se kto vende kende e urrejne edhe sot vazhdojne gabimishte te flasin keqe per tjere.ANGJELA ti je ni kengetare dhe eshte dashure te shkruaje mesazhete per muziken e jo ndoshta tjera mesazhe dhe me kte desha te theme se edhe sote ty nuk te njohin si kengetare tirana-prishtina-shkupi,se je kengetare KORQARE ashtu sikur shume KORQARE apo KORQAR une kame jetu ni kohe ne tirane dhe e di mire se tiran'asit e vertet urejne shume njerze nga vende tjera te SHQIPERIS te ardhur ne tiran me banime apo pa banime.kto vende ase nuk duane tja dine per njerze te vujtur ne zonate e fella qe jetojne edhe sote me gjdo lloje vujtjesh.pra ti me pelqen ne ze kendime se ti di te prekeshe dhimbjene me ze.dhe ANGJELA beje edhe SOUL per vujtje populli te zonave te fella.pra tirana-prishtina-shkupi,kane qene me gjera budallaqe HOMO'KURVE jane tashe me keto gjera dhe ne te ardhmen kane me qene gjithe nuk ndryshojne kurre ne te mire ashtu si duhete mire.e ata done muzik tekno'italiane homo'kurve dhe ata nuk e done muziken tende te dhimbshme me ze qe ki ti apo ndonje kengetar'e tjeter si ti qe jane pa mare parasyshe se ti kendon SOUL'LOVE[NDJENJE DASHNIJE]apo SOUL'LOVE'RS[NDJENJE DASHURIJE].pra kto vende nuk duan tja dine se a kendon ti apo kushe tjetre per BABE,NANE,GJYSH,GJYSHE,MOTER,VLLA apo per QIFTE,etj.pra kto vende don te degjojne adelina,bleona,qiljeta,tuna,gjyste,nora,genta.e kso KURVA,apo meda,armend regjepagiqa,adrian gagja,shpate kasapa,berkana,bertana,sinan hogja e sebastiani qe kendon bullgarisht apo aj'o sebastiani qe ishe ulure afer ti ne top show.apo presantusite homo ledio i top'it,tjetri i koha tv,e tjetri i ktv's.qe kane presantus HOMO'KURVA.dhe kta t'gjith dhe tjer si kta HOMO'KURVA i done ne tivi tirana-prishtina-shkupi.dhe ty ANGJELA nuk te degjojne muziken tende dhe nuk te done se je ni person i vertete me gjera te verteta.une po te theme beje muzik FOLK dhe SOUL.te luteme ARMA beje kte fill.TUNG nga H''' ON G''.QEKU.U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 21. U.D.D.'DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 7, 2008 at 4:59 AM  

  Pershendetje ANGJELA PERISTERI-ARMA.nga une U.D.D.;H.O.G.......................ANGJELA me vjene shume keqe per keto mesazhete e me parshme qe kane fjale te ndyra ne rubriken tende qe kame shajte ate homo te suharekes drejtesishte me te drejte.pra ''ARMA''kerkoje shume falje nga ti per keto fjale se me vjene keqe qe i kame shkrujte po nuk kame pase qare se me dyteroje ky homo.pra une QEKU per ty ANGJELA PERISTERI-ARMA kame shume respekte per ty si per moter timen sepse ty me te shajte ndokushe eshte gjynah se je e mire per se tepuri dhe ki zerin qe vrete shpirtin apo zemren dhe besoje se ti ki edhe zemren e dhimbshme per njerze te drejte ashtu sikur e ki zerin.ANGJELA per ato fjale une si fans i yti kerkoje falje edhe nga familja jote dhe rrethi yte familjare sepse ti je ni vajze per mos u share kurr nga askush e theme kte edhe pse nuk te njohe direkte.dhe une QEKU DEQAN'ASE nga DUKAGJIN'I kame RESPEKTE te MADHE per KORQEN se KORQA e meriton me fole mire per te se KORQA ka bere mire ne DUKAGJIN ne luften e kosoves si me djeme KORQAR qe kane ardhe ne lufte U.Q.K.ashtu KORQA ka bere me refugjate edhe pse KORQA eshte poshte TROJEVE'SHQIPE pra KORQA e meriton ni FALIMENDERIME te MADHE nga ana e DUKAGJIN'IT.UNE e dua KORQEN me ZEMER.une kame shkrujtur edhe me pare qe urreje tiranen-prishtinen-shkupin,dhe vende rrethe tyre jo veqe per te folur une me fjale per keto por dihet mire se kto vende kende e urrejne edhe sot vazhdojne gabimishte te flasin keqe per tjere.ANGJELA ti je ni kengetare dhe eshte dashure te shkruaje mesazhete per muziken e jo ndoshta tjera mesazhe dhe me kte desha te theme se edhe sote ty nuk te njohin si kengetare tirana-prishtina-shkupi,se je kengetare KORQARE ashtu sikur shume KORQARE apo KORQAR une kame jetu ni kohe ne tirane dhe e di mire se tiran'asit e vertet urejne shume njerze nga vende tjera te SHQIPERIS te ardhur ne tiran me banime apo pa banime.kto vende ase nuk duane tja dine per njerze te vujtur ne zonate e fella qe jetojne edhe sote me gjdo lloje vujtjesh.pra ti me pelqen ne ze kendime se ti di te prekeshe dhimbjene me ze.dhe ANGJELA beje edhe SOUL per vujtje populli te zonave te fella.pra tirana-prishtina-shkupi,kane qene me gjera budallaqe HOMO'KURVE jane tashe me keto gjera dhe ne te ardhmen kane me qene gjithe nuk ndryshojne kurre ne te mire ashtu si duhete mire.e ata done muzik tekno'italiane homo'kurve dhe ata nuk e done muziken tende te dhimbshme me ze qe ki ti apo ndonje kengetar'e tjeter si ti qe jane pa mare parasyshe se ti kendon SOUL'LOVE[NDJENJE DASHNIJE]apo SOUL'LOVE'RS[NDJENJE DASHURIJE].pra kto vende nuk duan tja dine se a kendon ti apo kushe tjetre per BABE,NANE,GJYSH,GJYSHE,MOTER,VLLA apo per QIFTE,etj.pra kto vende don te degjojne adelina,bleona,qiljeta,tuna,gjyste,nora,genta.e kso KURVA,apo meda,armend regjepagiqa,adrian gagja,shpate kasapa,berkana,bertana,sinan hogja e sebastiani qe kendon bullgarisht apo aj'o sebastiani qe ishe ulure afer ti ne top show.apo presantusite homo ledio i top'it,tjetri i koha tv,e tjetri i ktv's.qe kane presantus HOMO'KURVA.dhe kta t'gjith dhe tjer si kta HOMO'KURVA i done ne tivi tirana-prishtina-shkupi.dhe ty ANGJELA nuk te degjojne muziken tende dhe nuk te done se je ni person i vertete me gjera te verteta.une po te theme beje muzik FOLK dhe SOUL.te luteme ARMA beje kte fill.TUNG nga H''' ON G''.QEKU.U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 22. U.D.D.'DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 7, 2008 at 4:59 AM  

  Pershendetje ANGJELA PERISTERI-ARMA.nga une U.D.D.;H.O.G.......................ANGJELA me vjene shume keqe per keto mesazhete e me parshme qe kane fjale te ndyra ne rubriken tende qe kame shajte ate homo te suharekes drejtesishte me te drejte.pra ''ARMA''kerkoje shume falje nga ti per keto fjale se me vjene keqe qe i kame shkrujte po nuk kame pase qare se me dyteroje ky homo.pra une QEKU per ty ANGJELA PERISTERI-ARMA kame shume respekte per ty si per moter timen sepse ty me te shajte ndokushe eshte gjynah se je e mire per se tepuri dhe ki zerin qe vrete shpirtin apo zemren dhe besoje se ti ki edhe zemren e dhimbshme per njerze te drejte ashtu sikur e ki zerin.ANGJELA per ato fjale une si fans i yti kerkoje falje edhe nga familja jote dhe rrethi yte familjare sepse ti je ni vajze per mos u share kurr nga askush e theme kte edhe pse nuk te njohe direkte.dhe une QEKU DEQAN'ASE nga DUKAGJIN'I kame RESPEKTE te MADHE per KORQEN se KORQA e meriton me fole mire per te se KORQA ka bere mire ne DUKAGJIN ne luften e kosoves si me djeme KORQAR qe kane ardhe ne lufte U.Q.K.ashtu KORQA ka bere me refugjate edhe pse KORQA eshte poshte TROJEVE'SHQIPE pra KORQA e meriton ni FALIMENDERIME te MADHE nga ana e DUKAGJIN'IT.UNE e dua KORQEN me ZEMER.une kame shkrujtur edhe me pare qe urreje tiranen-prishtinen-shkupin,dhe vende rrethe tyre jo veqe per te folur une me fjale per keto por dihet mire se kto vende kende e urrejne edhe sot vazhdojne gabimishte te flasin keqe per tjere.ANGJELA ti je ni kengetare dhe eshte dashure te shkruaje mesazhete per muziken e jo ndoshta tjera mesazhe dhe me kte desha te theme se edhe sote ty nuk te njohin si kengetare tirana-prishtina-shkupi,se je kengetare KORQARE ashtu sikur shume KORQARE apo KORQAR une kame jetu ni kohe ne tirane dhe e di mire se tiran'asit e vertet urejne shume njerze nga vende tjera te SHQIPERIS te ardhur ne tiran me banime apo pa banime.kto vende ase nuk duane tja dine per njerze te vujtur ne zonate e fella qe jetojne edhe sote me gjdo lloje vujtjesh.pra ti me pelqen ne ze kendime se ti di te prekeshe dhimbjene me ze.dhe ANGJELA beje edhe SOUL per vujtje populli te zonave te fella.pra tirana-prishtina-shkupi,kane qene me gjera budallaqe HOMO'KURVE jane tashe me keto gjera dhe ne te ardhmen kane me qene gjithe nuk ndryshojne kurre ne te mire ashtu si duhete mire.e ata done muzik tekno'italiane homo'kurve dhe ata nuk e done muziken tende te dhimbshme me ze qe ki ti apo ndonje kengetar'e tjeter si ti qe jane pa mare parasyshe se ti kendon SOUL'LOVE[NDJENJE DASHNIJE]apo SOUL'LOVE'RS[NDJENJE DASHURIJE].pra kto vende nuk duan tja dine se a kendon ti apo kushe tjetre per BABE,NANE,GJYSH,GJYSHE,MOTER,VLLA apo per QIFTE,etj.pra kto vende don te degjojne adelina,bleona,qiljeta,tuna,gjyste,nora,genta.e kso KURVA,apo meda,armend regjepagiqa,adrian gagja,shpate kasapa,berkana,bertana,sinan hogja e sebastiani qe kendon bullgarisht apo aj'o sebastiani qe ishe ulure afer ti ne top show.apo presantusite homo ledio i top'it,tjetri i koha tv,e tjetri i ktv's.qe kane presantus HOMO'KURVA.dhe kta t'gjith dhe tjer si kta HOMO'KURVA i done ne tivi tirana-prishtina-shkupi.dhe ty ANGJELA nuk te degjojne muziken tende dhe nuk te done se je ni person i vertete me gjera te verteta.une po te theme beje muzik FOLK dhe SOUL.te luteme ARMA beje kte fill.TUNG nga H''' ON G''.QEKU.U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 23. Anonymous // August 17, 2008 at 8:31 PM  

  Pershendetje Anxhela nga Dona
  Anxhela je e mire shume ne trupe
  dhe mos i degjo njerzte qfare flasin keqe per ty por ti ece rruges tende dhe mos i degjo mediat
  qfare thone per te kaluaren tende.
  Dhe me Muzik je e mire shume mua ti
  me pelqene shume te gjitha kengete i ke te bukura dhe vazhdo kshtu .
  Dhe ky Personi qe te ka shkrujte
  kaqe shume ka te drejte per gjerate
  e tua por ky Personi nuk po me pelqen qe ka shkrujt kaqe shume
  sepse ka qene nevoja te shkrun me pak lavdata por mos edhe te shkruaje ndrysira apo te shara.

 24. Anonymous // August 21, 2008 at 2:46 PM  

  anxhela je e bukure me te gjitha te dua dona.

 25. Anonymous // August 26, 2008 at 8:59 AM  

  qikja tek oshte si po i pelqekja u.d.d. a ,po kjo koka kurve e u.d.d. po thot nuk i due kurvat
  kjo koka krejt kurve.

 26. Anonymous // August 26, 2008 at 9:02 AM  

  qa i paska shkru shum spaska nerva njeri me i lexue krejt kto fjal.

 27. Anonymous // September 21, 2008 at 6:17 AM  

  Anxhela eshte me e bukura

 28. Anonymous // October 27, 2008 at 7:16 AM  

  anxhela na humbe ori bukuroshe

 29. tortwe // November 7, 2008 at 1:39 AM  

  engji bengji befasona ndonje dite me ndonje klip te ri te luteme se ne po te presime ty te dalshe prepe ne skene plase plase

 30. Anonymous // January 16, 2009 at 5:27 AM  

  wow shum sexy cicen ja ha o e qart
  asht
  a

 31. Anonymous // February 21, 2009 at 4:03 PM  

  a medet masi nuk muna me zhvillu me ty seks kuku qa keshe dit met maru 24 muj kisha flejt me ty

 32. Anonymous // April 22, 2009 at 2:10 AM  

  o vallai shum seksi kokshe edhe ta kisha pershn trupin si peshk shkurt shum e bukur kokshe ma e mira

 33. Anonymous // October 10, 2009 at 12:58 PM  

  KEMI QEN SHM PRAN NE NJE LOKAL QE E PREFERONIM TE DY JE SHUM E MI TE KAM PER ZEMER ENDEROJ TETE TAKOJ

 34. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:31 PM