BLEJ ONLINE

Albi Nako

Posted by kushi | 4:50 AM | | 7 comments »

Albi Nako koreograf - valletar


7 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 2:53 PM  

  .
  .
  ............ALBI NAKO..............
  .
  JE VERTETE NI QISHK QE E QI PIDHIN
  VERTETE BRAVO TE QOFTE TY ALBI SE KI NI PAMJE VERTETE MASHKULL'ORE
  APO JE VERTETE NI BURR I VERTETE
  TI JE VIP'i MASHKULL ME,ME PAMJE MASHKULL SE TE GJITHE VIP'at TJERE MASHKUJE ndersa MASHKULLI ME PAMJE
  FEMRE APO HOMO ESHTE -
  ARMEND REGJEPAGIQI dhe ADRIAN GAGJA
  KTA JANE MASHKUJTE ME HOMO'KURVA ME
  PAMJE TRUPORE DHE TE FOLURE NE KREJTE SHQIPTARI.
  NDERSA TI ALBI JE ME I ''VERTETI''
  MASHKULL n'SHQIPTARI. BRAVO.
  ISHALLA NE TE ARDHMENE KA KREJTE SHQIPTARIJA KSO BURRI SI TY.
  DHE ISHALLA NE TE ARDHMENE NA ZHDUKEN HOMOT SHQIPTAR KREJTE RODI FLLIQTE . TE PERSHENDES O BURRI BURRAVE UNE U.D.D.-QEKU.-DEQANI...

 2. Anonymous // August 27, 2008 at 3:08 PM  

  qa po thue ti kshtu
  po ky eshte me pidh se
  armendi dhe adriani
  po mos ja fut kot

 3. ambra // December 29, 2008 at 6:22 AM  

  Albi je shume cool.le te shajne ato qe te kane inatin ti je krenaria e shqiptareve si dhe nje djale shuume i bukur dhe trendy.
  me pelqejne shume numrat koreografik qe ben dhe i ndjek me interes.je shuuume simpatiik dhe ke nje te dashur shume te talentuar (Joanen).te puc shumeee...

 4. amanda // December 29, 2008 at 6:28 AM  

  Albi me pelqen shume stili yt.je nje djale vertet shume i talentuar dhe ylli i baletit shqiptar.me pelqen shume dhe i blej te gjitha intervistat e tua te shkrojtura ne gazeta.nga fansja jote AMANDA

 5. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:10 PM  
 6. dong dong23 // November 8, 2017 at 6:08 PM  
 7. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM