BLEJ ONLINE

Anita Kosumi

Posted by kushi | 4:58 PM | | 8 comments »


8 comments

 1. Anonymous // September 20, 2008 at 11:37 AM  

  me fal nuk po te njoh vala
  une jom ne gjermai veq du me ardh nja 1 muaj me ardh ne ks e me ju njoft pak tung

 2. Anonymous // September 25, 2008 at 1:36 PM  

  tung nga alberti ma e bugura je keta balat sedin qka osht femra tung

 3. Anonymous // November 5, 2008 at 3:17 PM  

  anita so kengtare por miret me modelizem eshte modele sdi tash a eshte se kjo foto moti eshte edhe em doket qe e ka lan krejt se e ka pa veten ku eshte krejt po keshin me to ftyren si me ia nxan lifti pick pa both pa cica katastof femen phaaaaaaa hahaha ishalla e ke lan anit modelimin se je kan ka i tut

 4. Anonymous // December 14, 2008 at 5:14 PM  

  vetem komplimente a

 5. nana // January 9, 2009 at 2:26 AM  

  anita eshte vajze shume e menqur dhe e inteligjente, tani eshte absolvente, ka frajer shume te mire, intelegjent dhe bukurosh e gjithashtu edhe frajeri i saj eshte absolvent dhe si qifte jane shume te lezetshem dhe shoqeria ua ka lakmi, gjithashtu kane nje shoqeri te zgjedhur, dhe kalojne shume mire mes veti, me shoqerine dhe me rrethin ku jetojne dhe punojne,une ju deshiroj jete te gjate dhe te lumture .

 6. Anonymous // March 9, 2009 at 9:32 AM  

  hey Anonumous a budall je ti a qka,pyy robt ti qifsha po i smut ne cdo kengtare ka lna koment ik qiju mote kar

 7. Anonymous // March 9, 2009 at 9:35 AM  

  veq qati qi po shan e pata fjalen se budall ish kan

 8. Anonymous // August 27, 2009 at 3:37 AM  

  shum koke e mir per ata