BLEJ ONLINE

Shpat Kasapi & Aferdita Dreshaj
Photo 02. Shpat Kasapi & Aferdita Dreshaj (source: public domain)

22 comments

 1. dona // July 28, 2009 at 12:48 PM  

  ej shum t mir jeni veq vazhdoni

 2. era // July 31, 2009 at 12:34 AM  

  hahahhaha
  po e keqee Aferditaa...


  Shpatii Llakumm

 3. Anonymous // August 3, 2009 at 5:21 AM  

  kkkkkkkuuuuuuukkkkkkk mer lugata

 4. Anonymous // August 6, 2009 at 5:15 PM  

  HEy pse spo qitni fotot te aktores/kengetares shqiptare Trigna Rexhepi. AJo lun me ni film Soul me Metshia Chante dhe Miacheal Beach.

 5. Anonymous // August 11, 2009 at 11:53 AM  

  ei ma i mir se shpati skaa yll i estrades 1 ka qen 1 esht dhe 1 do jet vech vazhdo shpati edhe aferdita esht yll pershtateni..!!!

 6. Anonymous // August 11, 2009 at 11:54 AM  

  ei a mund me ma gjet naikush msn e shpatit

 7. Anonymous // August 18, 2009 at 9:15 AM  

  tbukur jeni dyt ama aferdita ke mujt ma mir me dal nfoto e jo si lavire

 8. loti@bosi.com // August 26, 2009 at 11:18 AM  

  o sha i kish hi kari aferdites pi permasit uhuhuhuh
  qysh u ndreq nkarik kuku kari kish notu nbeth te sajna

 9. ShqipeBukurane // August 27, 2009 at 6:58 AM  

  Ti loti bosi- cfar te quan.. Injorant..
  Tregohu pak me edukat .. Turp te keshe katundar i pa shkolle.. S'di as shqipe tamam!!

  Na e shpifen kosovaret!!

 10. Anonymous // August 29, 2009 at 12:46 PM  

  shpat je me i miri veq prej inatit po folin dhe aferdita me mira !! ska si taj shpatii vazhdoo pi inatit e kajn

 11. Anonymous // October 12, 2009 at 5:13 AM  

  Ncncncnncn qyshh e xhelozojn kett Aferditenn ..Shumm e buker eshte tybee e sidomoss per Shpatinn heheheh ...

 12. Anonymous // October 21, 2009 at 6:17 AM  

  po ky osht Gay
  nuk i Qohet me e Qi ket

 13. Anonymous // October 21, 2009 at 6:18 AM  

  ky osht byth qim

 14. mozza // November 5, 2009 at 9:42 PM  

  tbukur jeni ama shpati shum ma cool aferdita osht e mir po ? jo aq sa shpati osht disi si katundare nganjehere e per dance sdin hiqq ! soryy

 15. Kelemen // November 10, 2009 at 6:26 AM  

  Share Your Image of Southeast Europe /

  Trego imazhin tënd të Evropës Juglindore – konkursi i fotografisë ka filluar


  www.southeast-europe.eu

 16. Anonymous // November 10, 2009 at 6:29 AM  

  Share Your Image of Southeast Europe /

  Trego imazhin tënd të Evropës Juglindore – konkursi i fotografisë ka filluar


  www.southeast-europe.eu


  photo.competition.io.

 17. Anonymous // November 28, 2009 at 4:22 AM  

  je shume i mire shpat viq vazhdo te jesh i mire

 18. Anonymous // November 28, 2009 at 4:25 AM  

  shpat zemra jeme veq vazhdo pejonkat skena dit qe jekon npej naka mbet merak tung shpirt

 19. Anonymous // November 28, 2009 at 4:31 AM  

  hej shpat je shum i mir te du shum ta ha loqken tung

 20. Anonymous // November 28, 2009 at 4:33 AM  

  hej shpat je shum i mir te du shum ta ha loqken tung

 21. Anonymous // December 1, 2009 at 11:33 AM  

  si gjithmon shpati aferdita jan mat mir hehheheh

 22. Anonymous // June 14, 2010 at 11:28 PM  

  o valla kush ja ka inatin se te 2 perfect jan veq te vazhdojn se nr1 jon kta......ju du shummmm zemra ju kom...