BLEJ ONLINE

Photo te Mimoza Krasniqi - Big Brother Albania 02
Mimoza Krasniqi Photo 02 Big Brother Albania

12 comments

 1. Anonymous // July 6, 2009 at 6:21 AM  

  ojshum i mir je labi veq vazhdo
  a shum najs po dukesh

 2. espinosa // July 7, 2009 at 6:59 AM  

  mimo ma ha karin???me kthe pergj nqse po dhe nqse jo??mamin ku ta kesh....jon_droga@hotmail.com....per vajzat kuptohet...

 3. Anonymous // July 8, 2009 at 8:17 AM  

  adela bjordi jeni me te miret.yje te bukur..............

 4. Anonymous // July 8, 2009 at 8:19 AM  

  mimo je kurv ................... o rub koti................ hahahahahhhahahaha

 5. Anonymous // July 14, 2009 at 9:13 AM  

  ku jem te keqenn lali

 6. Anonymous // July 14, 2009 at 9:13 AM  

  ku jem te keqenn lali

 7. Anonymous // July 14, 2009 at 9:59 AM  

  a Shihe Labin ton kolegt e 21 i thon Gay - Labit

 8. Anonymous // July 23, 2009 at 12:16 PM  

  o zot o zot veq brinat i mungojn ksaj lope. ka intelegjencen nen 0%.se di familja e vet qysh e lan aq gjat ne BB me bo hajgare krejt Kosova e Shqiperia me to. Debile

 9. Anonymous // July 23, 2009 at 12:17 PM  

  kuku ani qekjo eltemja motra e saj me qdo kusht tu mundu me hy ne shtos te vip. komplet familje e degjenerume

 10. Anonymous // July 24, 2009 at 7:49 AM  

  Ti je kane ma palidhje ne shtepine e b.b.Mos me dit njeri me i ba dy fjale bashke sikur ti nuk kam pa...lopeeeee

 11. Anonymous // August 11, 2009 at 11:58 AM  

  oo more si ariioni ska ku je ariion zemra jem

 12. Anonymous // August 29, 2009 at 12:50 PM  

  labi je ma i mirii kiSs per tyy