BLEJ ONLINE

Ciljeta Photo 02

Posted by kushi | 4:09 PM | | 8 comments »

Photo of albanian singer Ciljeta on holiday
Ciljeta Foto Photo
(photo source: public domain)

8 comments

 1. espinosa // July 20, 2009 at 9:09 AM  

  o cili te vdes un per tyc sa femer klas qe je...yll me xixa je....kis.jon_droga@hotmail.com

 2. kako oher manastir // August 19, 2009 at 1:16 PM  

  kam fjal.je top;do mendoj ter naten per tyyyyy

 3. Anonymous // August 23, 2009 at 5:04 PM  

  je e fort cili shum sexy je buzet i ke shum nice

 4. Anonymous // August 29, 2009 at 12:49 PM  

  oj rospi mori si ski mare oj kurv !!!veq po don mej trejgu cicat e p** me ta shti sicalli ...uuu moj si spo vu vjen gerdi djemve me kalu me ti moj rospi qe ta ka fut kejt tan bota ka*** tii

 5. Anonymous // September 21, 2009 at 6:18 AM  

  ciljeta tkan ardh trrut kohet e fundit je bo mo serioze po tesht pi longu ske ca i bo..gjithsesi suksese dhe urime per videoklipin..bye ex bitch

 6. Anonymous // October 15, 2009 at 3:28 PM  

  palidhje kejt SILIKON

 7. Anonymous // November 24, 2009 at 6:33 PM  

  kjo po q..... ne KOSOVE, baboooooooooooo.
  me njerz qe jan te mdhaj puna me mujt me punu fizikisht ne to hahahah.
  hajde jasha jasha Qili

 8. Anonymous // December 20, 2009 at 10:36 AM  

  jasha bre qili se ma e forta je