BLEJ ONLINE

Elvana Gjata Photo 02

Posted by kushi | 3:43 PM | | 10 comments »

Elvana Gjata Photo 02
Photo: Elvana Gjata (source: public domain)

10 comments

 1. XHOANA // January 27, 2009 at 7:27 AM  

  ELVANA JE SHUME E TALENTUAR DHE SHUME E BUKUR VAZHDO KESHTU SHPIRTI NA LE ME GOJE HAPUR.

 2. Anonymous // January 27, 2009 at 7:34 PM  

  SHume Kurv
  dhe shume e Qi Karin
  por edhe e Thithe mire Karin
  shume shume per Sexs e Strong.

 3. xhino baca // February 11, 2009 at 8:24 AM  

  o yllo ku je se na ke mungu o shpirt mos ta nin a xhino baca durres shkozet e shijak

 4. Anonymous // February 11, 2009 at 9:33 AM  

  I LOVE MY CUZINA ELVANA GJATA FROM DJELLZA GJATA YOU ARE THE BEST

 5. Anonymous // February 20, 2009 at 5:30 AM  

  oree ju te kosoves jeni kot fare ku thuhen keto gjera publike nuk dini me cilesu nje kengetar qe dei te maja e gishtit nuk ja arrini kot fare jeni pash zotin

 6. loti // February 27, 2009 at 2:55 AM  

  o tkisha qi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  tkisha myt moj rruspia ni her po shko be qiju edhe bonu prostitut ah po je nime veq vazhdo me seksse ty tbon hajr po shko be qiju prap e mar be rruspia ni her shko mire ngoj e npidh moj rruspia niher
  po na m,arrove moj piqka ni her tu ka rrudh tut qi kush tqohet ma heret e ktu po ma ha karin ti mue
  shko be qi!!!!!!!!!!!!!!!!!ju
  edhe mire add tem
  shko_qiju@live.com

 7. Anonymous // April 5, 2009 at 10:16 AM  

  elvan shum je e keqe nuk e di pse del ne skennnn
  marre se rinia e soto po shkon tu ra posht

 8. Anonymous // April 5, 2009 at 10:22 AM  

  hej ti loti mos fol shum aaa oo pissss

 9. Anonymous // July 6, 2009 at 4:10 AM  

  kjo kurva fam prej lopes ati qe kan mja qi nanen shum shpejt do xxxxxx e din ai n'pregaditje me ardh jon e ky ka mu mshel nshpi lopa e kjo kurva fam prej ti me marr po t'ka ra fill se pa bashkpunim me dikon ti kurr sukses ski me pas se ski kaqik ojj kuqk

 10. Anonymous // July 6, 2009 at 4:14 AM  

  edhe mir ja ke marr n'goj bre ati n'motel " zeshkanit " [ pe din cilit a ? ] po tash at zanat e ke harru me ksi t'lodht tash me ksi mat fort pe sulmon biren maximalisht kuqka zanav.......