BLEJ ONLINE

Noizy

Posted by kushi | 12:29 PM | 192 comments »

Rigels Rajaku (born September 27, 1986), better known by his stage name Noizy, is an Albanian rapper who grew up in Woolwich, South East London. Noizy quickly gained popularity in 2008 with his first hit singles Histori e Gjat, OTR me Zemer, and Jena Mbreter reaching hundreds of thousands of views on YouTube. These, along with other songs, were released in his first album Pak Me Ndryshe (A Little Different) in 2009 which brought him attention and motivation to continue his musical career. The following album, Most Wanted, released in 2010, placed Noizy as the top music artist of Albania, beating the long standing artist Unikkatil. Currently working on his third album, Living Your Dream, which is scheduled to be released in 2011, Noizy shows no signs of giving up the number 1 spot as the best music artist of Albania.


Photos of albanian rapper Noizy
Noizy Photo

Photo 01. Noizy dhe beba
192 comments

 1. Anonymous // January 19, 2009 at 10:44 AM  

  ha i mut o noizy

 2. Anonymous // January 19, 2009 at 10:45 AM  

  o zhuli u bone ti mer

 3. to1iii // January 21, 2009 at 5:56 PM  

  hej nejrez besoni se me bouble-G edhe me noizy-n sun shtihet kush aaaa edhe kush ja ka inati ktyne ropt ja qifsha ne gojjjjj

 4. Anonymous // January 23, 2009 at 12:15 PM  

  NOIZO JE NJESH TI DHE O T R I QIFSHA ROPT KUSHE TE SHANE TY.

 5. Anonymous // January 23, 2009 at 12:19 PM  

  NOIZI JE MBRETI I OTR DHE MOS E RRUJE FARE SE JU QI ROPT TE GJITHEVE KUSH ESHTE FANSI I NOIZIT E PERSHENDES DHE TE SHKRUAJNE MIRE PER NOIZIN

 6. Anonymous // January 29, 2009 at 3:26 AM  

  O NOIZO O TE QIFSHA ROBT MU NE PIDH CA KARIN KE QE SHA TBA PO AJD PRA DIL PERBALL O LAFSH KARI AJD TA QI MAMIN MU KE PILLI DHE MOS E SHAJ MO ELVANEN NGJOVE O KOK KAR SE TE SAKATOJ

 7. Anonymous // January 29, 2009 at 3:28 AM  

  O NA HONKSHIT KARIN AI QE SHA UNIKKATILIN NA HONKSHIN KARIN ATO QE JAN ME OTR DHE QUN NOIZIN MBRET HIP HOPI JU QIFSHA MOTRAT TE GJITHVE PARA ELVANA DHE G.UNIKK TBA TPART

 8. Anonymous // January 30, 2009 at 3:35 AM  

  ha ha ha ej o kar po tra rasti me lexu kto komente shifi mir a se te qihet motra mu ke vrima pillit o loqe ca karin ke qe sha ven e pa ven mos ha mut mo se ti se di ca o burrni e sdi kujt ithon tba o kar tqifsha robt ty e atyne ushtarve tuj bule robt ene double g se un ju njof o kara ene bohemin e njof mos na hani karin o byth qi te con tfala g.unikk shkozet city

 9. auroraarsenal@hotmail.com // January 31, 2009 at 1:29 AM  

  ma i forti skan qa thojn aurora.gg@otr.no1

 10. Anonymous // January 31, 2009 at 8:57 AM  

  o noizy je 1 i papam

 11. Anonymous // January 31, 2009 at 9:39 AM  

  qyqa qyqa qyqa.a e bone neshjen me ate burgaxhiun tjeter.po mums tate a ja ke bo nai her ate vetllen ashu.
  sikur tka ra noj predh e gerdecit.

 12. Anonymous // January 31, 2009 at 9:42 AM  

  o noizo. konget i ke te bukra mor cun po ate surratin pse e bo sikur ke cliru boten. jo per gjo po sikur te jesh yll qe vezullo. cunave te tirones i rri anash e i puth komet me korrespondence.
  tironsja.

 13. Anonymous // January 31, 2009 at 9:47 AM  

  haaaaapuniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  se erdhi tironsja dhe ska surrat njeri me ju afru asi nock-derr anej nga malet. asihheeeeeeeeeer.
  u noizo se harrova. ca ke bo mir.
  po sa i pa shpirt paske qen mor cun. ca i ke bo asaj vetlles shkret. tka hy noj kamikaz pa vize? pafshim dacoooooooo. sherim te shpejt. tironsja

 14. Anonymous // February 1, 2009 at 7:52 AM  

  ropt ai qe shan noizyn se eshte me i miri dhe mire ia ben elvanes qe e shan

 15. Anonymous // February 1, 2009 at 8:12 AM  

  o noizy je njesh ti dhe otr ropt ai qe te shan ty dhe otr sepse jeni me te miret kot ke be kenge me ate rozanen kucken sepse s ia vlen edhe pse kenga eshte e bukur po s gjeje dot tjeter po rozanen

 16. Anonymous // February 3, 2009 at 1:03 AM  

  o noizy je nje nga kengetare me te mir ne shqiperi dhe o.t.r po ashtu
  sidomos kenget ce ke ber me Bohemin
  JAN TE PA PARA

 17. Anonymous // February 10, 2009 at 3:13 AM  

  o noyzi je shum cool te puq fot lale se 1-sh.

 18. Anonymous // February 11, 2009 at 8:31 AM  

  o pilla nonash e motrash ca karin po shani se ju qi familjen npill juve e noizit bashk ju fusim karin ngoj o motr qima dhe mos shani shum se ju qi mfisin krejt npill cunat e shkozetit para elvana gjata g.unikk e tba unikkatil cuni nga shkozeti mallefaken tgjith haaaaaaaaaaaa

 19. Anonymous // February 12, 2009 at 2:34 AM  

  o noizy je njesh, je tamam rreper, je shum i mir leri kta zgjepsat qe te shajn se e bejn vetem nga inati, je mashkull i vertet, kissssssssssss

 20. Anonymous // February 12, 2009 at 8:30 AM  

  kush o zgjebsa mor kurva o pilla motrash kush po ka ka inat se un ju qi noizin e juve bashk o kok kara moter qima

 21. Anonymous // February 12, 2009 at 8:32 AM  

  o noizo o te qifsha surratin e defermum o kok lobe po kallxoji atyne qe ke hor dajak nga cunat e shkozet cityt

 22. Anonymous // February 12, 2009 at 8:35 AM  

  motrat npill te gjidhve atyne qe jan me noizin para unikkatil of america bronks

 23. Anonymous // February 12, 2009 at 8:35 AM  

  robt npill noizo

 24. Anonymous // February 20, 2009 at 7:31 AM  

  O.T.R jane me t'miret e botes dhe Unnikkatili eshte rrote kari rob't ku t'i kesh o Unnikatil se O.T.R nuk ia kalon askush dhe kam respekt per t'gjith' vajzat dhe djemt' qe pelqejne O.T.R.Jam nje vajze e kl. se shtate!Sot jan' bo edhe f'mijt' rrepist!

 25. Anonymous // February 21, 2009 at 11:01 AM  

  ropt kush e shan noizyn nga cunat e kamzes

 26. Anonymous // February 21, 2009 at 4:18 PM  

  je i mir je vertet SHQIPTAR plako edhe ke bashkpunu me DUDEN je i fort ma i miri je edhe qent po te pelqejshin eja ne kosov dhe shi qen ej noizy KOSOV SHQIPNI ehehhehhehe nr 1 je

 27. Anonymous // February 26, 2009 at 1:05 AM  

  kush jane ato ropqima qe e shajne noizyn se eshte si 50 cent
  dhe ato pse dalin anonim po ju a majti bytha shkruani email e tyre dhe ty a qie motrat noizy ok cunat e otr jane te papame mos tu a nie kari

 28. Anonymous // March 4, 2009 at 4:04 AM  

  je yll je shpirt vetllen e ke fiksim lene ca karin thojn tjeret ti honksha buzet kur mund takohemi nai here _ami_@live.it

 29. Anonymous // March 4, 2009 at 6:13 AM  

  o klysh me klysh ne dor o peder o hajdut muti gabel je te qifsha motren diss noizy perveq mali-G te gjith jeni lapera disssssssss otr tba ma te miret

 30. Anonymous // March 4, 2009 at 6:16 AM  

  une e tregoj veten se sma ni kari per kerkan si ta doni add time ja qifsha motern noizy gabelit mutit tba@unikkatil.com gerald bisha

 31. Anonymous // March 4, 2009 at 6:20 AM  

  nga qe ja ka hanger kaq shume unikkatilit ka fillu te ju trash buza heheheheheheheh fuck and dissssss noizyyyyyyyy laper dibre tba@unikkatil.com The Bloody Alboz nishat

 32. Anonymous // March 5, 2009 at 8:49 AM  

  nOIZ EDHE TI SI QEKY FMIAAA

 33. Anonymous // March 6, 2009 at 1:39 PM  

  ti nuk je vip very important person por je vip very idiot person heheheheheheheheheheheheheheheheheh o noizy a e ke pa veten ne pasqyre ke ftyre hollwoodi te saldume me cikla muti uhuhuhuh tba@unikkatil.com the bloodyalboz ma te miret shqipet e verteta shqipet e pergjakshme

 34. Anonymous // March 6, 2009 at 1:42 PM  

  o o o o o o o o e ju qi nana njanit le nana po ju qi familia ju ka qi dhe karriera e pshurrt si e ka pas hihihihihi noizy very dick hihihihi peder nuk te rritet menja ty se vjen prtj otiarit po me te vertet ti ke ardh prej otikarit

 35. Anonymous // March 7, 2009 at 3:13 AM  

  Ohhhhnanenjuve qe ja kini INATI O.T.R-dhe G-G´s .....mat fortit jeni mos te ju han KArri per kerkon =)
  G-G_ArMy@live.at/dini_ski@hotmail.com......

 36. Anonymous // March 7, 2009 at 10:00 AM  

  o noizy a me kto kalamajt mahet otr hihihihihi me beba kot i thirrni otr ma mir botr hihihihihih peder kur s ke qi at bebin e vogel. huhhuhuhuhuhu uuhauhahahahah huhuhuhuheheheheh hihihihihi

 37. Anonymous // March 8, 2009 at 5:34 AM  

  SHUM I FORT JE VALLAHIN VEQ KUSH TA KA INATI EDHE DIQKA FUCK UNIKATIL FUCK SISTER UNIKATIL NICE NOIZY NICE "OTR"

 38. Anonymous // March 8, 2009 at 5:36 AM  

  BRAVOOOOOOOOO SHUM NICEEEEEEE OTR MA E FORTAAAAAAAAAAAAAAAAAA OSHT EDHE KA ME KANNNNNNNNNNNNNNN + 1000000000000000000000000000 VJET

 39. Anonymous // March 10, 2009 at 4:41 AM  

  o noizo je 1 me i miri si shpirt

 40. Anonymous // March 11, 2009 at 9:26 AM  

  o noizy si ta bene ne tropoj ata ka fut fort ne grusht DMC hehehehe ta kan zvarrit uhuhuhuhu te pershendes me kongen merr msim nga dmc se keshtu e do ti dhe nese te kujtohet arbeni ne londer si ste ka lene me dal ne londer

 41. Anonymous // March 16, 2009 at 5:49 AM  

  oooooooo shum facer je veq vazhdo jo veq ti po krejt gg-army shum sena trent jeni qdo sen qe e bani ju krejt jan shum trenta////

 42. Anonymous // March 17, 2009 at 11:16 AM  

  Kong e charta i ke Noizy 1 - Shi je !!!

 43. Anonymous // March 21, 2009 at 1:08 AM  

  o ju qifsha tba e unikkatilin se skrahasohet me otr jeni si shpirt sidomos ti dhe mali nela cgf kush esht me i forti qe po te shan te me dali mu para se ja qi motren persmrapshi

 44. Anonymous // March 21, 2009 at 1:31 AM  

  NOIZY je 1-sh
  kush eshte me unikatilin dhe tba-nenonen ne pidh se me mdal perpara ja kam qi ropt nga DONA dhe NELA cgf TIGRI

 45. Anonymous // March 21, 2009 at 2:25 AM  

  o.t.R no 1 WITH (l)nOIZy(L)Fuck The blody alboz .....O.T.R ME ZEMER SHQIPE

 46. M- tba // March 21, 2009 at 6:01 AM  

  krej rropt kush e fyetn TBA ( THE BLOODY ALBOZ )

 47. Anonymous // March 21, 2009 at 8:19 AM  

  fuck tba fuck unikatil
  ropt ai kush shan NOIZYN

 48. Anonymous // March 21, 2009 at 8:35 AM  

  o unikatil o bythqim smunesh me e arrit noizin dhe otr jo motrat tba nela cgf

 49. Anonymous // March 21, 2009 at 8:35 AM  

  o noizo je i papam mos e rruj per pederra nela cgf

 50. Anonymous // March 21, 2009 at 8:37 AM  

  o puci puci babloki o puci puci o tu qi femna babloki you.............. nela cgf otr jan mretrit

 51. Anonymous // March 24, 2009 at 9:25 AM  

  noizy mos ta ndin vllai ..........qju qi motrat unikkatil edge kush e krrun me ty byee..

 52. Anonymous // March 28, 2009 at 6:08 AM  

  noyzi je i qart njeri ta hankshin karin qata qi ta kan inati en PRISHTIN je hit njeri veq vazhdooo ngaa bilenti

 53. Anonymous // March 28, 2009 at 6:12 AM  

  noyzi; o zot po i bukur jeee ta hanksha vetllen nga zana mos harro prishtina osht me tyyy loqqkk puqqq

 54. Anonymous // March 28, 2009 at 6:14 AM  

  noyzi je tamam burr nuk je pederr si doodooo loqk tkommm zanaaa(k)(l)(k)

 55. Anonymous // April 1, 2009 at 8:38 AM  

  O NOIZY JE ME I MIRI MOS E CA KARIN HIC PER UNIKTAILIN

 56. Anonymous // April 1, 2009 at 8:43 AM  

  O TE QIFSHA UNIKKATILIN OSE NDRYSHE UNI PILLIN BUTHQIMA

 57. Anonymous // April 1, 2009 at 10:40 AM  

  o u qift gomari nanen ju si shani unikkatilin se unikkatili ka pru revolucionin ne muzik

 58. Anonymous // April 2, 2009 at 9:43 AM  

  o ty te qift nonen derri tye dhe atij karit unikkatilit o noizo je 1 -sh kshu vazhdo nela cgf

 59. Anonymous // April 2, 2009 at 10:01 AM  

  mos eshte bebi jot i braktisur po ti prap je kot
  i shemtuuuuuuuuuuuuuut te zoti ; buzet si plons kujdes se mos te plasin bam!

 60. Anonymous // April 3, 2009 at 7:31 AM  

  o noizy je shsh i mir mo e rru riken per kto bythqimet se rrota rike jan nela cgf

 61. Anonymous // April 4, 2009 at 1:00 AM  

  o NO1ZY mos e caj koken per kto qe te thon se vetem ca pidh ropsha jan qe sdin nga jeta..je 1-sh kshu vazhdo se si shpirt je( DonA )

 62. Anonymous // April 4, 2009 at 4:23 PM  

  noizy je yll une vdes per ty je djali me i bukur qe ekziston.

 63. Anonymous // April 4, 2009 at 4:28 PM  

  noizy mos e ca bythen ca thone keto fshataret je me i miri kur te shikoj me vjen te kafshoj buzet te kam shume fiksim.i love you

 64. Anonymous // April 5, 2009 at 8:21 AM  

  o noizy ta ha motren edhe grujen qe e ke bohen qet fmien kshyrja vetllen ku ta ka qahen majklli i E7 po ti mut ne bith ski bre o karuc buzen ta qifsha tu ka rrit tu ja majt ne goj gouble-g karin edhe shko rritu edhe pak per me knuhen rap se ske lidhje sikur fmia kur te qajn ja ban hup se po ti qi me ka kejt

 65. Anonymous // April 6, 2009 at 10:09 AM  

  o ju a qifsha turit gjithve ju qe shani otr o kara respekte per otr

 66. Anonymous // April 8, 2009 at 12:32 PM  

  o noizi je i pa pam lale mos e rru karin nga ata qe te shajne se te rrisin moralin je 1-sh nga G.H.G-albania18

 67. Anonymous // April 8, 2009 at 12:34 PM  

  motren mu ne pidh ata qe shajne rrepat si noizi flas ne emer te gjithe gramshaket rrespekt per rrepat e shqipnis

 68. Anonymous // April 8, 2009 at 12:38 PM  

  je i nderum Rigel ghg-albania18 rrepbasament

 69. Anonymous // April 8, 2009 at 12:39 PM  

  motren te lana ata qe shajne OTR kara

 70. Anonymous // April 11, 2009 at 1:57 AM  

  ropt tonve ata qe shajne noizy otr double g armmy etj G.H.G albania18 GRAMSH HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 71. anonym fans i noizyt // April 11, 2009 at 3:57 AM  

  I qi motren atij qe e sha noizyn ia qi fisin ku ta kete se OTR jane mreter jo ata mother fucksat tba

 72. anonym fans i noizyt // April 11, 2009 at 3:57 AM  

  I qi motren aij qe e sha noizyn ia qi fisin ku ta kete se OtR jane mreterit ktu jo ata mother fucksat TBa pidhat e somes

 73. Anonymous // April 14, 2009 at 1:02 PM  

  ti degjeneron veten,familjen e gjithe popullin shqiptar ngadita ne dite,

 74. Anonymous // April 15, 2009 at 8:17 AM  

  im e qiu ti me gjith degjenerim noizy je i papam

 75. Anonymous // April 17, 2009 at 3:23 PM  

  hey noyzi stresi te ka gjek oltykari jeni ju skeni sen duble g jeni ba sen skeni ba mo aj duda selaki ska za me bo rape

 76. Anonymous // April 18, 2009 at 1:09 AM  

  noizia tu qift familia nga cekini haha

 77. Anonymous // April 18, 2009 at 1:10 AM  

  o ylli dibran motren unikkatilav dmc babloki ropt hhhhhhhhhhhha

 78. Anonymous // April 19, 2009 at 7:27 AM  

  Ska me tyyyhhhh....no1 Iehhh t'duahhhhh Ta ha buzennnn ma i miri jehhh veq kush ta ka intin e atyne ju qift mamajaa Loqki

 79. Anonymous // April 19, 2009 at 8:40 AM  

  Jeni rrota kari te gjithe ju qe menoni qe noizy eshte 1 po kushedi metermend eshte 1 po me nja 10 zero nga mrapa bythe. Koment nga nje femer PUC NOIZI NGA ISH DASHNORJA. GJEJE KUSH JAM

 80. Anonymous // April 19, 2009 at 11:15 AM  

  je si shpirt o loqka jeme e gjith kosova asht me ty

 81. Anonymous // April 19, 2009 at 11:16 AM  

  ooooo sa i mir je je si shpirt

 82. Anonymous // April 19, 2009 at 11:16 AM  

  o noizo je i papam lale na ke neru e gjith dibra o me ty nga cuni dibres

 83. Anonymous // April 19, 2009 at 11:17 AM  

  otr the best 4ever noizy je i papam mali je 1 respekt nga i gjith kuksi e kuksianet ju dum shum

 84. Anonymous // April 19, 2009 at 11:18 AM  

  o noizi pse je kaq i mir jemi me ty kshu vazhdo ke mbeshtetjen e krujes

 85. DOUBLE G ARMY // April 20, 2009 at 3:30 AM  

  DOUBLE G ARMY - OTR

 86. Anonymous // April 20, 2009 at 3:31 AM  

  FUCK TBA

 87. eni // April 26, 2009 at 4:27 AM  

  me rob shpie ai qe e ka inot noizin ia qifsha robt ene ja rrufshin per ver se per dimer e ma ngroft ju unikatilsa ene babloksa tja merrni ngoj noizit ene ate shum e keni bythqima.noizo je nish lali mos e rruj per asnji ti je njishi i rrepit ngjith shqiprin ene ngjith boten.klm pucccc folt fansja me e modhe e otr.

 88. Anonymous // April 27, 2009 at 2:11 PM  

  Noizyy je 1 t'duu shumm My favorite are you.

 89. Anonymous // May 5, 2009 at 11:21 AM  

  o noizy je njeshi i kengetareve lum nona e baba qe te ka.mos e caj karin ca thot stresi se naj dite do ja qim robt bashke mezi pres qe te vije ajo dite qe te takohemi.je fiksimi jetes time bash me duden vazhdoni kshu se do tja qim robt stresit dhe unikatilit gjithashtu jeni njesha

 90. Anonymous // May 6, 2009 at 2:32 PM  

  (noizy je njesh)_ je kentari im preferuar je nje ja fut te gjithve kentarve

 91. Landi // May 8, 2009 at 5:07 PM  

  O.T.R. - Aj qe fol keq per O.T.R. dhe sidomos per mbretin NOIZY gabon shum ose me mire te them se nuk e din se cka asht repi e cka asht mbreti
  po 1 dine ju TBA e ju E7 e ti Geti se Noizy asht MBRET e ti qin ropt bashk me gg se aj asht O.T.R. mother fuck inatqorve haahahah NOIZY JE YLL PER SHQIPTARI VEC VAZHDO TI MBRET SE JE 1 ke qen do te jesh dhe do te mbetesh ne zemren e Kumanovarit prsh MBRET
  NOIZY,NOIZY,NOZY deri ne vdekje me ty..............O.T.R. me zemer

 92. Anonymous // May 16, 2009 at 2:31 AM  

  unikatil forever nacu

  ju dhjefsha noizin me gjith otr e duble G

 93. Anonymous // May 16, 2009 at 2:32 AM  

  ju dhjefsha otr noizin


  kena unikkatil forever

 94. Anonymous // May 16, 2009 at 2:37 AM  

  o pidhropsh noizi

 95. Anonymous // May 16, 2009 at 2:47 AM  

  baben e ke me te shemtut se vetja
  ju qifsh ropt otr dhe ju qe jene me OTR DOUBLE G

 96. Anonymous // May 16, 2009 at 2:51 AM  

  O NOIZI TI MORE FEMER QIFSHA RRACEN MU NE PIDH BASHKE ME OTR NGA CUNAT E SELITES

 97. Anonymous // May 16, 2009 at 2:54 AM  

  JU MORE FIS GOZHDA MOS E SHANI TBAN UN E DI QE JENI XHELOZA SE NE JEMI NUMER 1 DHE SKA ME TJETER

 98. cunat e selites // May 16, 2009 at 2:56 AM  

  tbaaaaaaaaaaaaaaaaaa forever

 99. Anonymous // May 16, 2009 at 2:57 AM  

  SI TE SHAJNE ATO TE TBA-S NGA ROPT MIR TA BEJN SE VETE TE HENGRI SUMA MOR RRACE

 100. nga cunat e selites // May 16, 2009 at 2:58 AM  

  tu qiiiiiiiiift familia dhe ajo cika qe ke ke shpia

 101. Anonymous // May 16, 2009 at 2:59 AM  

  ATE BEBIN E KE SI KARIN TIM KUR ME NGREFET

 102. Anonymous // May 16, 2009 at 3:00 AM  

  ropsh

 103. Anonymous // May 16, 2009 at 3:00 AM  

  ropsh

 104. Anonymous // May 16, 2009 at 10:51 AM  

  noizy je 1 ne shqiperi dhe ne kosov

 105. Anonymous // May 17, 2009 at 3:26 AM  

  o noizy, je i papam!!!je 1.e di ti qe eshte otr-ari me kuroren krejt prej ari, KUSH TA KA INATIN TE VIJE TE KAPI TY PREJ KARI

 106. Anonymous // May 22, 2009 at 6:18 AM  

  unitkati,ju qifsha motrat nje e nga nje.por asgje s ka mbaruar.tani e kemi rradhen ne.otr kurre s mposhtet.tba i fuck u in the bitch.otr 4 ever in my heart.from little noizy otr

 107. Anonymous // May 22, 2009 at 6:20 AM  

  otr kurre s mposhtet.little noizy otr do e mbroje sa here te nevojitet.tba ju qifsh motrat.ja emri im podeshe te me takosh.little noizy otr eshte albi kajo nga berati.albi-lazio@jhotmail.com per noizyn bej gjithcka.lale u sherofsh sa me shpejt

 108. Anonymous // May 23, 2009 at 3:55 AM  

  o noizy je i papam gjith kto qe tshajn tkan inat se je me i miri te kam shum xhan otr-ja vogel

 109. Anonymous // May 25, 2009 at 1:50 PM  

  Noiyz je nish leje ca thone kto pallat e Tba

 110. florim // June 3, 2009 at 9:29 AM  

  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR and DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY
  OTR nad DOUBLE-G-ARMY


  D.U.D.A and OTR


  JENI NUMER 1

  DUDA , MR SAFET .ZERO MAAN
  JU PERSHENDES SHUM KALONI MIR
  KA JINI

  FUCK E7

 111. loti-m@hotmail.com // June 3, 2009 at 9:31 AM  

  OTR and DOUBLE-G-ARMY  loti-m@hotmail.com


  se shpejti me juve me tripa te ri

 112. LOTI // June 3, 2009 at 9:32 AM  

  DUDA NGA GJILANI AND OTR NGA SHQIPRIA GRUP SHUM I FORT JENI

 113. LOTI // June 3, 2009 at 9:33 AM  

  DOUBLE-G-ARMY


  ATU KU JAN 2G

 114. disunicat girl otr // June 7, 2009 at 12:55 PM  

  o noizyy as mos e rruj fare lal as per unikat as per as igjo ti je on top of the rest ata jane aty posht mu nmes konga kush karin po ma lyp per tgjith ata qe krruhen me otr ej tba ta gjesh mumen me syt ntavan ok lal je i papam ju tjeret ti vini onash noizy go on keep it gangsta lal

 115. Anonymous // June 10, 2009 at 12:22 PM  

  o tju shkerdhefsha tba-n ca lesh tba-je e sa per unikatilin to bonit mir ta lenit aty te cepi tu i ron me dore bashk me ponin po hec e ikni tashi se skom lek tvogla per tju dhon e ska byth none lexoje mire ska byth none me permen otr,me e sha as bohet llaf po ene me e permen ene e gje mumen te shpia me syt ntavan okkkk noizy lal tkam je i papammmmmmmmm o ti honksha buzettttt do shifena lal caoooooo DISUNICAT GIRL IS GOING TU KEEP IT GANGSTA VEC PER OTR

 116. Anonymous // June 12, 2009 at 12:09 AM  

  te gjithe ata qe shajne noizyn do ju qihet motra nga little noizy otr

 117. Anonymous // June 12, 2009 at 8:07 AM  

  wow shum i bukur eshtt yll bote

  peace 1

  Kiss kiss

  Linda

 118. nalchee-G // June 12, 2009 at 8:42 AM  

  O Qe po ju shajn ty edhe GG ropt... po ju jeni ylla bre s'ka me juwe weq palidhje folin ani unikatili po ai ma palidhje ma ski ku me qu bre ncnc I LOWE YOU "NOIZY AND .D.U.D.A LOWE IS MY IDOLLL I LOWE YOU (l)(k)ROPT KUSH JU SHANNNN JUWEE

 119. njoni // June 13, 2009 at 12:33 PM  

  MOSE E PERMENDENI M E NOIZIN SE AI KA DEK O MILET ROPET NE PIDH AI QE ESHTE ME O.T.R. TI NUK JE PER KET VE O ROPECIRE TI JE AI QE KE DEK KA DEK O MILETTTTTTTTTTTTTTTTTTT KA DEK O MILETTTTTTTTTTTTTTTTTT

 120. Anonymous // June 14, 2009 at 1:32 PM  

  Noizy edhe Doubel-G Unikatili Ju qin Familjen gjall e deknit ne vorr jav ladron, njashtu edhe ato motrat e vogla sa kan nis cicat me jav dal jav qin ata rend edhe skeni qa bani kshtu esht Rrebeli-Unikatili Nr 1 Per te gjith mos harroni :D:D msohi pak kush jan UnIkAtIlAt :D

 121. Anonymous // June 14, 2009 at 1:36 PM  

  Ohhhhhh Doubel-G O Noizy Mether Fucker :d Mi Rrofshit Bolet mue ju Jav qifsha edhe granimin qka ekeni ne shpi o zoga te kurves ja qifsha edhe motrat e vogla ne shpi qka ikeni ne djep se krejt pshurrana te lodh jeni ju :D UNIKATILI KTUH KA MU KAN GJITHMON MOS HARRONI A :D

 122. Anonymous // June 16, 2009 at 1:34 PM  

  ja qifsha ropt kti buzzille motrat ne p.... a po nini i ka bo dy tri kang e me shet trimni kur te kish pare si unikatili o i qim nane unikatilit hale i rreh damari hala nuk i han kari hale kan me kesh me ty o noizy o pederr mikrofoni me kar tu ka perzi

 123. Anonymous // June 16, 2009 at 1:37 PM  

  po ky farpederri qka vyn ky duhet me qu te vecet me ldir edhe ma hanger mut tan diten auhahauahau e nkofsh ti ardhmeria erepit ather repipaska mar fund veq ni sen o qorr a mos je shurdhu me kit zoninton te killaft kerkun ski me shku

 124. Anonymous // June 20, 2009 at 8:22 AM  

  Noizy jee shum i bukur kur do na vish ne KOSOV je i mirsardhur mpuch ngaa Besaa

 125. Anonymous // June 20, 2009 at 8:27 AM  

  ooo Noizy jeee shum i bukur kur do na vish ne Kosooov besaaa

 126. tre shoket dun me te qi // June 23, 2009 at 4:11 AM  

  o besa at qim njeher moj se jemi tre vet shum te bukur qafsha ty

 127. nela // June 29, 2009 at 4:24 PM  

  o rracen e familjen npidh tan ato qe e kan inat noizyn....o noizy je 1 lale....ty ta rrufshin t gjith ina g respekte otr 4life....fuck tba....................................

 128. Anonymous // July 3, 2009 at 4:49 AM  

  o noizy je nish fare mos ta haj k.... per dmc e tba

 129. Anonymous // July 3, 2009 at 4:51 AM  

  o noizy mos ta haj k..... per tba e dmc se je i pari

 130. Anonymous // July 4, 2009 at 4:58 PM  

  oooo kush e don noizy n ja cifsha ropt ngoj me gjith noizyn ooo a ngohet be aj me at kryqin ne qaf aija be ropt ne goj edhe ti edhe ata me at qe jan bosiiii repit oshhhhh UNIKKATIL si ta bon noizyiaaaaaaaaaa ju qi familija ska faj historit e gata ti putDMc

 131. espinosa // July 7, 2009 at 6:52 AM  

  o noizy ku je o llokum..je i papar ..kush e ka qef noizin le ta mare msn time..jon_droga@hotmail.com.....nizy qija mamin atyre qe te shajne....ec atyyyyyyy noizyyyyyyy...espinosa...

 132. Anonymous // July 9, 2009 at 8:53 AM  

  NOIZY YOU ARE VERY BEAUTIFUL!! MUSICA JOTE ESHTE SHUME E BUKUR ! VAZHDO KESHTU SI JE ?

 133. Anonymous // July 16, 2009 at 5:10 AM  

  OHhh Nozyy Ma i Miri Je

 134. burrelsi te ci ropt ty edhe .o.t.r. // July 17, 2009 at 1:54 AM  

  o.t.r. ju jeni me fisderrat e shqiperis a mir ore pidha motre ta dini ropt va cifsha ty e krejt o.t.r.noizy ne cim ropt ty e bashk at .o.t.r a mir o pidh motre per ma sakt ne cim edhe listen e dasmes te dish o pidh motre

 135. espinosa // July 18, 2009 at 6:28 AM  

  o ropshira mose shani noizyn se ju cava per vere kurva muti djem lavira ..ju qe shani nuk jeni cuna po pidhra te ndershme ok ...karet e mutit...noizy je 1 -sh vlla..

 136. espinosa // July 18, 2009 at 6:34 AM  

  o ju qe e shani noizyn digjoheni pak kete strof te kng te noizyt....o puc puci babloki o puci puci o tu qi femra bobloki ju fuck in pucy...mos e shani shum se kjo strofa mund te jete edhe per ju..ok...noizy o vlla kepe kete msn time e me bej pak shok vlla se te kam shum qef ....nga O T R i vogel ne korce......ec atyyyy noizy

 137. espinosa // July 18, 2009 at 6:36 AM  

  o noizy duhet te me besh patjeter vlla shok edhe ju mos e shani noizyn noizy po pres ftesen tende o vlla ne msn..je boss fare...nga korca O T R korce... jon_droga@hotmail.com

 138. espinosa // July 18, 2009 at 6:57 AM  

  o noizy o vlla u lodha duke lexu gjith keto mesazhet mo vlla po vetem 1 gje mund te them ju noizyn e rafet po kur ishte vet ajde tu vi ai bashk me O T R edha hajani karin ju qifshin qent e korces shkerdhata pse nuk dilni me emra mo pidh ropa bythqira muti djam po djem kurva....yyyy ju qifja unika pidhin apo killin ca muti emer ka ai kari...ku qi noizy per unikapidhin mo..leqe balbokit ja jep ne goj ec aty O T R ec aty NOIZY...jon_droga@hotmail.com..nga korca...respekte noizy respekte o.t.r...allall qumshi i nenes o noizy edhe ju qe jeni me o.t.r edhe fansat allall qe e quani veten shqiptar se vetem keshtu mund te jet shqiptari...noizy shndet vajzes vlla shendet familjes tende...te fala nga korca....erjon...espinosa..

 139. espinosa // July 18, 2009 at 7:02 AM  

  ej unikatil kape kete strofe te 1 kng te noizy....qifsha pidhin e motres patriotin e karit ska ci bon gomarit po i bi vetem samarit...edhe puna tende nuk ke ci ben noizyt se i ha karin nga afer po dergon ca bythqira qe ta shajen ketu...yyyy ju qifja tezet lavira mutiiii kurva.....jon_droga@hotmail.com....nga korca perhere...io sono O T R i vogel from korca....espinosa...

 140. Anonymous // July 18, 2009 at 7:06 AM  

  ejjj te dashur spektator ne kena fest sot....do ti qim motren unikatilit.......kadele kadele.... espinosa....nga kora....o.t.r respekte

 141. espinosa // July 18, 2009 at 7:10 AM  

  unikatil ja fute kot sepse motrat tende vdesin per ngagestera...ec noizy.........jon_droga@hotmail.com kush na ka intani vi te na kap nga krin ok....espinosa...res o.t.r....io sono korcar me rop shpie sjam tu rejt.....ajt boll bur se na cave trapin ....ik qiu unikatil mos na caj keto karettttt.....resp[ekte NOIZY....noizy ma jep ca ate eshkrepsen ta kallim kete cigaren vlla se kemi kohe pa pir..edhe pastaj qim ndo1 pederast si puna e unikkatilit....espinoisa..repekt x ty vlla...nga korca...O T R i vogel sono io...

 142. espinosa // July 18, 2009 at 7:11 AM  

  hahhahaahhaahahah po qi motren e unikatilit qafsha macen e shpis.......jon_droga@hotmail.com...nga korca mos haroni...o.t.r i vogel...sa here un jam....espinosa...

 143. espiniosa // July 18, 2009 at 7:16 AM  

  noizy klm mir vlla se na u lodhen gishtat...neser ketu me ke mua te shjme ca keta pidh ropat qe ka vene unikari..lexoi e me bej pak shok ne msn vlla se te kam si boss te kam..ajt shum po shum respekte te fala o.t.r edhe nga shpia puthe cupen nga mua ....je i papam..motren ksuh me shan mua edhe kush shan ate qe shkraun per noizyn....po mamin me kok poshte ai qe shan noizyn edhe familjen e tij...ajt klm....espinosa....jon_droga@hotmail.com nga korca sa here...mos haroni jam me NOIZIN sa her...O T R te kam zemer jeni bossa...pranomni edhe mua te jem si jume o.t.r po nga larg...respekte..ciao...nga o.t.r i vogel ne korce...espinosa...kurse emri im eshte ErJoN...klm...

 144. espinosa // July 19, 2009 at 12:28 AM  

  motren kush shan noizyn?????

 145. espinosa // July 19, 2009 at 4:34 AM  

  sille sille 1 teke raki sille sille 1 konjak ose mbai krejt teket per vete na sill ato pidhrat qe jan ne banak.....ej noizy kush karin po na lyp mo vlla unikkatili???ecccccccccccccccccccccccccccccccc atyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...je i madh vlla...nga .o.t.r...espinosa...

 146. Anonymous // July 22, 2009 at 4:09 PM  

  oeeeee lale kush ai qe ke ne dore mo noi kopil hahahah varja nejse per kengetare je i mire po gjera tjera je kot se hapesh bythsh kot se ngeln tu te shajt ato te T.B.A-s un si kam qef ato V.K po me vjen inat si i duron je dhe cun dibre pale ok ok lale kur nuk ta man B.... mos u hap se pastaj ta cajn B........

 147. Anonymous // August 3, 2009 at 12:53 PM  

  Noizy je i papam fuck tba & dmc. je i modh plako. Ghost

 148. GENTI // August 11, 2009 at 10:47 AM  

  FUCK YOU NOJZ
  BY:GENTI:G10

 149. GENTI // August 11, 2009 at 10:49 AM  

  DUDA PO QI ASHT KENGTAR
  GENTI G10
  @GENTI G10@

 150. Prinnn2i // August 19, 2009 at 12:29 PM  

  a p0 te kujt0heT kur je kann i v0geL kadal dale tu u rrit a e man n`men kur dhk0jshumm n`shk0ll e i rrehshum fmiT je kann ma i f0rtii perr heR t`ka faL Z0ti Gangster .....

  Edheee 1 Lajmm peR fansaTt e UnikatiLitt qee unikatilI prejj qitina " N0izy-t Duda-s G.G. Armyt nuk 0shtt kaa guz0nn mee ardhh n`k0s0v :P

  neysee ktaaa e dinn edhe veT Ata qee e ng0jnn unikatilinn veqq thashh t e javv perkujt0jj :P

 151. Anonymous // August 22, 2009 at 6:56 AM  

  ta hanksha buzen o noizy veq hajde ne kosov

 152. Anonymous // August 29, 2009 at 1:15 PM  

  noizy je m ai miri ilove you soooooo..much JE MA I MIRRRRIIIIIII.. ma i miri ska me noizyyn !!!!!! the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best the best

 153. Anonymous // August 29, 2009 at 1:15 PM  

  ti honksha buuzt un tyy uff tem kishe qii niher mu !!

 154. k....... // September 2, 2009 at 12:53 PM  

  ku keni shanc ju te shani noizy......ekeni zili se eshte me i bukuri nga te gjith meshkujt.se pse e shani vetem ju meshkujt?se te gjitha gocat e dun se esht si shpirt uau ta heq petllen...kjo esht per tgjith meshkujt ziliqar....hahah

 155. Anonymous // September 8, 2009 at 1:29 PM  

  ncncn Oo more Gugj Kari Ta qifsha familjan bre kolloshar KQYRNE QYSH JU KA TRASH bUZA TUJ JA MARR NE GOJ TANVE EDHE NI SEN NGO MIR SHTIN EN KR

  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1
  UNIKKATIL NR.1

 156. Anonymous // September 8, 2009 at 1:32 PM  

  UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1

 157. doni // September 12, 2009 at 5:06 PM  

  UNIKKATIL JE 1 a noizy je me i miri a e din per cka per te mbajt karna ne goj me buzet si bith lope ta cift unikatili familjen edhe un ta cifsha at ce do me shum edhe ti cifsha tan adhurus e tu ne goj hehehehee

 158. Anonymous // September 17, 2009 at 10:58 AM  

  o noizy shum i keq je edhe qe ke sha 2po2 shum i keq je katastrof ama mir mos dil me knu hiq se 2po2 ma te mir se ti jan shko rrs bashk em akng tua a ky koment nga aurela vu esht

 159. Anonymous // September 17, 2009 at 11:01 AM  

  sshko more rrs se kerkushi sje a e ty ste dojn ne shqipri as kerkkun e po shet men ti ne kosov ti po na kallcon neve kush knon mir ekush knon keq 2po2 qe i ki sha je ra poshta tung nga aurela vu katastrof katastrof je a

 160. Anonymous // September 20, 2009 at 5:45 AM  

  Noizy

  Emri i vertete Rigels Cerri dhe aktualisht eshte 22 vjec. Ne vitin 1997 Noizy se bashku me familjen e tij u largua nga Shqiperia per nje jete me te mire ne Londer ( South east , Wooldwhich)
  Ne lagjen ku noizy u stabilizua kishte me shume lufte se ne Shqiperi... Ne ate kohe Wooldwhich njihej si nje nga lagjet ghetto me te rrezikshme ne Londer ku peshku me i madh e han me te voglin dhe ku fjala meshire nuk egzistonte per nje kohe shum te gjate.

  I frymezuar nga menyra e jeteses se perditshme ne te kaluaren e bene ate me sukses me shume uri ne karier & familje.

  Ka shum still me ndryshe se cfare eshte degjuar deri tani ne historin e repit shqiptar. Noizy gjithashtu eshte kampion ne ndeshje ruge "streetfight" ku ai eshte shpallur kampion i Londres me 15 ndeshje 15 fitore, ne myspace.com/noizyontherun keni mundesin ta shikoni disa prej tyre.

  Ne vitin 2008 Noizy ka lidhur kontrate me "ZIG ZAG" records ne te cilen u realizuan super hitet "O.T.R me zemer" , "Jena mbreter" & "Histori e gjat" . Albumi i 1 i Noizy`t "PAK ME NDRYSHE" ka zgjatur gati 1 vit te plote per tu realizuar ne menyre shume profesionale.
  Ingjizuar dhe masterizuar nga inxhinieri anglez TOM ON THE MIX , Gillieron, GBMC,Noizy vete.

 161. Anonymous // September 21, 2009 at 3:49 PM  

  o ty NOIZY TE QIFSHA FARESIN E AT MUT GRUPI OTR...OTR= ON THE TOP OF THE DICK.........HAHAHA....HEY DHE MOS E KRUNI MA ME BURRELSAT JU RROTA KARI..FISDERR NOIZY....MOTHER FUCKER...T.B.A THE BEST/./YEAH BURRELSI NISH BLOODY ALBOZ...BLA BLA BLA SI T.B.A E UNIKKATIL...JO NUK KA ....PIPIPI O TY NOIZY ROPT DO TI QI...UNE DHE BURRELSAT BERTASIM NI ZANI ROPT JU QE NA SHANI....FUCKEN PUSSY MUMS....FROM AP_GROUP_BLOODY_ALBOZ_4_EVER

 162. Anonymous // September 21, 2009 at 3:52 PM  

  NDONESE JAM BURRELS UNE TI QI ROPT TY O RIGELS....BLA BLA BLA O TI NOZY KARIN MA MOS ME NA E CA....T.B.A THE BEST......BURRELSAT THE BEST/////// FROM AP_GROUP_BLOODY_ALBOZ.....THE BEST IS VIKTOR PALOKA.....AL-PACINO_MATJANI_FT_PIRATI_MATJAN

 163. Anonymous // September 21, 2009 at 3:53 PM  

  KREJT QE TE PELQEJNE TY JANE FISDERRA MUTI....BLA BLA BLA...AP_GROUP_BLOODY_ALBOZ_UNIKKATIl_PIRATI_MATJAN_AL-PACINO_MATJONI_THE BESTS

 164. Anonymous // October 3, 2009 at 9:22 AM  

  o noizy e qun veten edhe kengetar po ti je vec nje kafshe e patalentuar edhe e shpifur

 165. Anonymous // October 3, 2009 at 12:24 PM  

  o noizy je 1-shi ...se je dibran.........i qifsha robt tba.....motren

 166. Anonymous // October 7, 2009 at 1:07 PM  

  dibran ky??????????????
  nejse ndoshta se i bukur eshte ske ca me i then.

 167. Anonymous // October 10, 2009 at 1:58 AM  

  o noizy eshte shum i mir edhe i bukur e dua shummmmmmmmmmm

 168. Anonymous // November 4, 2009 at 8:47 AM  

  noizyyyy ma imiri je te dushum tung teputh laura

 169. Anonymous // November 7, 2009 at 2:56 AM  

  oooooooo ma i mirrii se le te thojn qka dojnn

 170. Anonymous // November 7, 2009 at 2:58 AM  

  o ma i mirr je le te thojn qka dojjnnn veq vazdhooo ,, NEXT,,

 171. Anonymous // November 7, 2009 at 3:22 AM  

  EJ NOIZY MA I MIRI JE VEQ KUSH TA KA INATIN BRE NANEN

 172. Anonymous // November 29, 2009 at 1:00 PM  

  mir

 173. ergysi albani tiran // December 6, 2009 at 3:55 AM  

  or te qifsha ropt ty e kush te ka bo ty a mir ore pidh motre fuck noizy fuck o.t.r. fuck mali g se motercirra jeni more fisderra nuk u lejm ne me bo fame ne ore motercirra nga burrelsi prap ta fusim ne thken ore pidh nane shet me mos ta nqu zanin ma a mir

 174. ergysi albani tiran // December 6, 2009 at 3:58 AM  

  e ju qe folni me Anonymous FOLNI ME EMER ORE MOTERCIRRA SE KESHTU SJENI TRIMA VA QIFSHA ROPT EDHE JUVE A MIR
  se neve sna ha kari mo se jeni djem burrelsa

 175. Anonymous // December 17, 2009 at 2:02 PM  

  noizy je 1 po mas ks

 176. A---------H----------A---------B // December 26, 2009 at 3:34 PM  

  KU JE MO I MODHI NOIZY KSHU VAZHDO LALE VARU KART NE QAF ATYRE TE TBA SE LEHIN KOT SE RREP SDIN ME BO

 177. liridon_noizy jena mbreter // February 21, 2010 at 1:23 AM  

  oooooooo ju qka folni keq per noizin ja hankshi ton karin a po dini fuck se ku po doni mat mir e mat bukur e per muzik nr1 osht fuck inatgji

 178. Anonymous // March 6, 2010 at 10:24 PM  

  noizy je njesh merre adresen time o yll barbi_85@gmail.com sa i mire qe je o yll ti henksha buzet

 179. Anonymous // March 8, 2010 at 10:47 AM  

  noizy valla kulllerat e prishtines te kan qkoq tut rreeeeeeeee hauahh mos u shtyj me ne ne prishtin

 180. Anonymous // March 25, 2010 at 12:55 PM  

  noizy ma i forti je ne bot kari mos te haje e ke ne shpin edhe presheven kush na shan motra ju qift lanny_noizy@zbavitu.de noizyyyyyyyyyyyyyyy new 2010 dibra cukarka presheva shiqperia

 181. Anonymous // March 25, 2010 at 12:57 PM  

  noizy na i forti je a edhe un lanny presheva dhe shqiperia ma te fortit a te para veq 1 je a

 182. Anonymous // April 10, 2010 at 10:59 AM  

  o jav qifsha robt juve edhe noizies fuck fuck fuck fukc noizyyyy sen so ku pidh nane se kti duhet me ja qi robt kti kari te qenit

 183. Anonymous // April 11, 2010 at 4:11 AM  

  noyzi je m i miri...ta hanksha buzet sa te bukra i ke..

 184. Anonymous // April 11, 2010 at 4:25 AM  

  noyzi m i miri...o bob t shajn cunat se t kan inat se je aq mashkull i bukur sa i mer dashnoret te gjithve...gocat te shajn se kan inat se nk kan shonc me t pas sikur nje her te vetme...bos je m i miri...t kam shshshshshhshshshshshshshsh xhan

 185. Anonymous // June 15, 2010 at 2:40 AM  

  JE I PAPAR O LAL DHE LEANDRA E VOGEL TE NGJAN SHUME ESHTE E BUKUR SI TI
  TA DISH QE E TAN SHQIPNIA
  ASHT ME TY JE NUMER 1
  O.T.R 4LIFE
  ON TOP OF THE REST DERRI NE VARR
  JAPIN JETEN PER KET USHTRI
  NGA KOSOVA E SHQIPNI
  O.T.R & GG
  NOIZY DERI NE FUND T'JETES

 186. Anonymous // June 15, 2010 at 2:52 AM  

  SHOKU JE I PAPAM
  SI RREPER SI BOKSIER
  SI BABA
  DHE SI MRET
  SI MRETI I RREPIT SHQIPTAR
  DHE URIME SI JE BO BABA EDHE PSE TASHME KA TREVJET
  VAJZA TE NGJAN SHUME
  SI YLL ESHTE LEANDRA E VOGEL <3
  :) O.T.R DERRI NE VARR
  JAPIN JET PER KET USHTRI
  NGA KOSOVA E SHQIPNI
  OTR E DUBLE G
  O.T.R 4FORLIFE
  SHQIPNI MOS HRRO SI KE TRIMA ME VETE USHTART E O.T.R
  ME NE KRYE NOIZY KASRIOT SKENDERBEUN

 187. Anonymous // June 15, 2010 at 3:06 AM  

  je i papam

 188. Anonymous // August 14, 2010 at 12:39 PM  

  po noizy eshte pederast se ka qire te gjithe otr dhe ua ka majt gojore krejvte o vajza mos u merrni me noizyn se eshte rrot dhe ju le shtatazane me kopilin te dera fuck otr deri ne vdekje

 189. Anonymous // September 6, 2010 at 11:00 AM  

  O ROP QIN MAS PARIN TI QIFSHA BUZTE SI PIDH QE MI KE ATO JAN PER FEMAR MORE SHKERDHATMUTI IK PIRDHU NGA KS MOS U DOK KNENA SE KREYT TE SHKON BAJUUUUUUUUUUUUUUUU QIFSHA ROPT NPIDH BASH
  JANE EDHE KANE MU KANE BABA RECORDS TOGETHER TINGULLI 3NT O ROP QIN TI MA SHAN BABEN A IK PIRDHU PLAKO 8o| 8o| 8o|

 190. Anonymous // June 19, 2011 at 5:38 AM  

  o ma imiri o nojzi se me ty veq ata qe te kan intin flasin palidhej se inat ka ne ty

 191. Anonymous // June 19, 2011 at 5:40 AM  

  veq inatin kush ja ka se me imir ska si nojzi veq vazhdo aa mi imiri je

 192. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:39 PM