BLEJ ONLINE

DJ Blunt

Posted by kushi | 2:12 PM | 62 comments »

Photo te reperit kosovar DJ Blunt
Dj Blunt K-os Photo Foto Video Photo 01. Dj Blunt
Dj Blunt K-os Photo Foto Video Photo 02. Dj Blunt

62 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 18, 2008 at 9:13 PM  

  .
  .
  HomoSeksualin
  mos e pyte a je apo sje HomoSeksual
  se te thote vete me dukje.
  ja shikonja kozmetiken apo shminkatjete
  shikonja vothin e HomoSeksualve.
  shikonja syzate e femrave.
  shikonja rruarjene e Homov.
  shikonja veshen e thmive kapuqin.
  ky dhe kta jane kengetare POPu
  se jane MISS kengetare.
  dhe jane MAKE UP kengetare.
  krejte PIDHA jane.

  Shikoni RAPerat e DUKAGJINIT.
  nuk kane kso budallaqe sikur kta te prishtines,tiranes,shkupit.
  DUKAGJINasit nuk MAKE UPen.
  nuk lyhen e ngjyhen si HomoSeksual.
  nuk ndojne vothe e laneca zingjir etj kso budallaqe te HomoSeksualve.
  edhe DUKAGJINasit nuk kane rroja apo mjekra HomoSeksuale.
  por kane MUSTAQE burrash.
  shikoni RAPerat DUKAGJINas
  sa origjinal dhe paqe flasine e kendojne.
  jane shume te kuptusheme ne SHQIP.
  nuk thone si ju ne vende te 'R'-'RR'.
  nuk thone DUKAGJINasit
  'PERR'apo'PORR' por thone
  'PER'dhe'POR'
  dhe nuk thone 'KURR'por thone 'KUR'
  DUKAGJINasit po e flasin gjuhen e vertete SHQIPE.
  por ju andeje gjyse serbishte e gjyse gjuhe
  HomoSeksuale dhe KURVE.
  ju nuk jeni 'R'ha po jeni 'RR'ha.
  na plasete me kete gjuhe RRehi
  zhdukne ndonje dite RRehin krejte e flitni edhe ju sikur na ORIGJINAL SHQIP.
  dhe mos kendoni mo per HomoKurva .
  se na mytete krejte me HomoKurvenizem.
  dhe benu te menqur vete mos kopjoni INSTRUMENTALat e huje po beni te juajte nga mendja juaje.
  dhe fjelete po i kopjoni te huajate
  mos i kopjoni te huajate po zbuloni nna veti.
  se me muzik HomoKurve dhe me kopjime
  bini poshte gjithe here
  po mesoni edhe ju muzik AGRESIVE sikur DUKAGJINi.
  dhe nese mesoni sikur DUKAGJINi
  atehere ni dite kini me na faliminderu per kshillen apo lekcionin
  qe jave jape DUKAGJINI.

  mesoni sikur DUKAGJINi.
  behuni sikur DUKAGJINi.

 2. Anonymous // September 19, 2008 at 6:19 AM  

  HEJ DJ BLUNT je me i miri, krejt Kosova i ndegjon kenget e tua duke e perfshi edhe UDD-ën, po ky vet na qenka deshtak edhe po te shanë, mos ta ndien je me i miri,ciao

 3. Anonymous // September 19, 2008 at 4:06 PM  

  LABINOT GASHI
  apo
  LABI i 21 eshte i dashuri i DJ BLUNT

 4. Anonymous // September 21, 2008 at 5:20 AM  

  jo more e paske gabu se edhe UDD është keta shkojn në treshe, hahahahaha

 5. Anonymous // September 21, 2008 at 6:03 AM  

  DJ BLUNT po e QIKE keq LABIN

 6. Anonymous // September 21, 2008 at 7:35 AM  

  ja u qift prishtina e prishtinalit motrat ne goj krejt dukagjini po ju katunar tkarit jeni o klloshar krejt neve na kopjoni . ta qift "llaneci" nanen tqifsha motren e kllosharve tkarit se ju vuni me kon shkije krejt pejont e karit . qini motrat se prishtinalit krejt pidhat e dukagjinit i qijn e ju i merrni per kra. hahahha (H) qao a . qishtu nana jote qine mtoren krejt dukagjini a po qe smuni mi qi motrat e juve ju ja u qijm na so problem ;) se edhe ashtu i qijm hehe

 7. U.D.D. // September 24, 2008 at 12:41 AM  

  .
  .
  dj blund
  qa eshte ne zingjir aje kapuqe
  i popit artemije ortodoks
  mos ki ndru fe je bere ortodoks

 8. U.D.D. // September 24, 2008 at 12:51 AM  

  .
  .
  dj blunt
  me vjene mire qe po e dishe qe
  DUKAGJINi jane katunar
  te rritesh ne katun
  rriteshe i vertete
  qishk qe qine
  po te rriteshe ne qytete
  rriteshe HomoSeksual e Kurv
  ne katune jane populli mishe i forte
  tamame burrerie
  ndersa ne qytete jane
  mishe i bute pule HomoKurve

 9. U.D.D. // September 24, 2008 at 1:17 AM  

  .
  .
  dj blunt
  per shki i kemi do te ngujuare ne kisha
  dhe jane shume te sigurte nga ruajtja e kforite
  por te ju endene lirsheme pa kfor
  po te na qeta qe jane ne kisha
  po kemi qejfe me i qite bethte ne ledine
  por nuk po e bejne kete
  e ne me pa vujte me qene shki
  ne nuk i kishime vra e ase ndjke
  por te ne eshte deshmue se jemi
  PATRIOTe
  e ju e kini deshmue vetene e sidomose mitrovica
  ne kohene e luftese burrate e mitrovicese
  kane ik me shume se grate ne megrime
  pse sote ushtrite private te DUKAGJINITe oporonjne ne teritorin e mitrovices e deri ne serbi mbi kufirin e kosoves
  pse pase lufte DUKAGJINasite
  i lutene njerzte andeje preje jushe
  ti bashkohene por nuk deshtene se andeje ka krejte ''GRA''frigacaka
  sot ushtarete e DUKAGJINite operojne edhe te smure nga ftohjete
  dhe ata po bejne mundi shume te madhe sot per toke te juajene dhe toke SHQIPETARE
  e ti me share apo me flite per DUKAGJINine
  gabone shume
  por ne e une e kushe do i DUKAGJINite qe flete pere ju ka te drejte te flete sepse flasime gjerate e verteta ashtu siqe jane
  se ju keni qene jeni dhe kini me qene ''TRADHTARe''gjithehere.


  operojne

 10. U.D.D. // September 24, 2008 at 1:21 AM  

  .
  .
  dj blunt
  qa eshte kjo hahahaha e qeshure e HomoSeksualve
  po duhete DUKAGJINi me ju mesue edhe me qeshe
  tjetere here qeshe'ni si burra
  keshtu hohohoho.

 11. Anonymous // September 29, 2008 at 11:18 AM  

  oo ti qishha roptt n`pidhh po qa karin tem din tih breh ta qifsha moTrenn e dukaGjinasitt ta qifsha kabiLjen n`pidh haLa buzt tameL t`qeSsin e wjenn ktuhh mem kaLLxu qkka oshtt repii ta qifsha famiLjenn ani homokurva!!!Ta qifsha famiLjen e t`prapambetuniTT :S:S:S.Shko qije nannen pi tameL e rritu tani hajde kaLLxom mue per repp xDxDxD

 12. Anonymous // September 30, 2008 at 10:51 AM  

  UDD eshte i prapambetur se po doket prej komenteve, edhe homoseksual eshte se u myt gjynahit tuj shkru veq neper rubrika te meshkujve, po nuk ke qfar i bën, edhe vet po hyn po shkrun komente per vete kishe qe dikush po e lavdon UDD-en po ja bon vetit rrafsh, kurvani ncncncnc.

 13. U.D.D. // September 30, 2008 at 9:01 PM  

  U.D.D.ja nuk po shane ne familje
  se e ka mendjene e te sharave dhe e te zhdukurave te HomoSeksualve
  dhe Kurvav.
  po ti nese je jo HomoSeksual apo Kurv
  atehere pse po frigoheshe nga U.D.D.ja
  e po dergone mesazhe anonim sikur HomoSeksualet e Kurvate
  dergo idintitete te vertete sikure U.D.D.ja
  dhe tregohu i vertete apo e vertete
  jo HomoSeksual apo Kurv
  Frigacak'e Tuc'e Dhijan'e Shkulan'e
  e shehe se i tuteshe shume U.D.D.s
  po sje i zoti ase qytetin e vertete me e tregue po shkrune rrena SHKUL
  tashe nuk ki me i shkrue kurr mo U.D.D.s se dhihesh.
  e nese je trim'e
  atehere kerko me u takue me U.D.D.n
  e tregohu atehere burr po mos u trego ktu femer me taka e cica.

 14. U.D.D. // September 30, 2008 at 9:28 PM  

  E sa per lavdada te mijate nese i kisha shkrue vetite Blogu e kishe dite per mese kodeve te rrjetite
  po blogu e dine nga i vine ato mesazhe dhe i di adresat
  po dikushe ka thone te pranvera se blogu e ka shtie ne faqe te pare U.D.D.n
  e kur e kome pa edhe vete jame qudite sepse jame pelqyre te ata njerze qe me kane lavdrue dhe jame urrejte te ata njerze qe nuk me kane deshte
  nuk i shkruaje kurr lavdata vetite
  se zbulona nga blogu
  sikur blogu qe ka zbulue Labin Adelinen etj.

 15. Anonymous // October 1, 2008 at 3:04 PM  

  o LabiKurv
  mos shkruaje ketu me flliq

 16. U.D.D. // October 3, 2008 at 8:07 PM  

  dj blunt
  a po e shehe se edhe HomoSeksualet te duan
  ja shikoje edhe HomoSeksuali Labi i 21enishit
  te do ty dhe ti i pelqen Labit
  se HomoSeksuali e do HomoSeksualin
  shikoje edhe vete mesazhin e Labit
  me 30-2008,10;51 AM .

 17. U.D.D. // October 3, 2008 at 8:13 PM  

  apo shikoje mesazhet tjera te HomoLabit
  me 19-2008,6;19,AM
  21-2008, 5;20,AM

 18. Anonymous // October 7, 2008 at 2:03 AM  

  shu desing kompesing shoko ahhahha zemer bone pak me nxet qekjo keng oshte hit forever veq para dj blunf se je ma i miri ne kosov e ne ballkan e qija nanen kush te ka inati qoja familjen se je shum pidh nanen kur te jesh em getin e ke ndor edhe shtetin edhe infinitat jam me ty qao qao te du dj blund

 19. U.D.D. // October 20, 2008 at 5:33 PM  

  .
  .
  Ja nisi njona me ma prishe timin e duhanit po kur kish pyte mire kushe eshte U.D.D.ja
  e la timin te shkoje ka te doje te qije
  se ate e kapi lezeti per mua
  lezeti i friges.
  .
  .

 20. U.D.D. // October 24, 2008 at 9:19 PM  

  .
  .
  dj blondin
  ne foton e dyte
  kushe eshte ka ta QI Bethen mbrapa
  apo mos eshte ka ta shti gishtin ne bire bethe kushe
  qe je perkule ashtu sikur HomoSeksuali
  apo mos ja ki kthye bethte kujdo
  apo kush do qe te hype
  e shehe se vertete ti po e tregone vetene se je HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  HomoSeksual
  .
  .

 21. U.D.D. // October 24, 2008 at 9:25 PM  

  .
  .
  Besa me ka ardhe ni ide qe te shkruaje edhe ty ni RAP'kange
  si shume te tjerve
  se per ty e tjere thane po flitete shume atje poshte
  jo veqe ne popullate po edhe ne media
  me gjerate qe po i shkruaje ne BLOGe te ndryshme per ju
  e une do ta shkruaje kengene se si po ju qese poshte ne Kare me muziken e juaje te vjedhur
  .
  PopHomoKurve
  .
  .

 22. Anonymous // November 12, 2008 at 3:35 PM  

  aii qyky far symadhii kokaaa aaa une kesh ne kosov ne pushim ne gusht kesh me nje ruseee femer e kam ky i hapke syt si karuc nncnc po du me ju than qitash pe njof qe koka kongtar kosoves se se ngoj ket far lopeee ky osht kali banates hgagha sit i kisha qij nanne bok e kisha lan ntok ket farr llamerii hgahga ma mir mej ngu bijt e sef mleqanit se ket o dridhe bythen ah dridhe nana jote ta qifshin nanen kre china lopo ik llamersi karit fuck your muzik okeyyy

 23. Anonymous // November 12, 2008 at 3:35 PM  

  aii qyky far symadhii kokaaa aaa une kesh ne kosov ne pushim ne gusht kesh me nje ruseee femer e kam ky i hapke syt si karuc nncnc po du me ju than qitash pe njof qe koka kongtar kosoves se se ngoj ket far lopeee ky osht kali banates hgagha sit i kisha qij nanne bok e kisha lan ntok ket farr llamerii hgahga ma mir mej ngu bijt e sef mleqanit se ket o dridhe bythen ah dridhe nana jote ta qifshin nanen kre china lopo ik llamersi karit fuck your muzik okeyyy

 24. Llaappy. // December 3, 2008 at 6:18 AM  

  ssdddii qkaaame thann.:A:A ii foortt jee ssii DJ sskka kushh t del knnej keerkuush:D(Y). peeerparaa.(Y)(Y). LLaappy.1

  ** one in history.

 25. Anonymous // December 17, 2008 at 8:10 AM  

  mate fortit aa dj blunt t3nt apo don keshh

 26. Anonymous // January 31, 2009 at 1:36 PM  

  hajt babo mos t'ha kari qa thojn kta se 1 je :P.
  PErshendetje
  NoliTTo^LeadeR

 27. Anonymous // February 5, 2009 at 9:28 AM  

  hej kuke hej more po kejt femnta e dojn labin ty nuk te bjen ne ren u te kish pshty niher hemo seksuali

 28. Anonymous // February 7, 2009 at 8:19 AM  

  MOS JAU KA QI MOTRAT A NANEN BLUNTI JUVE AAAAAAAAHAHAHA

  QYSH JU VJEN INATI BRE ROBT JAU QIFSHA JUVE!!!!!!!!!!!!!!

  njeri edhe dj ma tmir se Blunti ska!

 29. Anonymous // February 7, 2009 at 8:22 AM  

  ti UDD garant ti i paske qit qito foto o lop njeri!
  ti skoke normal pasha familjen!
  ta paska qi motren a diqka se shum ja paske inati U FUCKIN BITCH!

  po kerkushi sje UDD

  edhe ky so reper po DJ :/

 30. Anonymous // February 7, 2009 at 8:31 AM  

  ta qifsha ty dukagjinin!

  mut njeri koke!!
  kejt energjin e hargjove tu hanger mut qitu...pom vjen gjynah pej teje pak vallain!!!
  pa hajgare

 31. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I // February 7, 2009 at 9:19 AM  

  I LOOOOOOOOOOOVE DJ BLUNT

  #1!

 32. UDD // February 7, 2009 at 9:20 AM  

  I LOVE DJ BLUNT
  HE IS THE BEST DJ ON THIS FUCKIN PLANET YOOO!!!!!

 33. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I // February 7, 2009 at 9:22 AM  

  im just a hater yall...
  i just wanna be like dj blunt n i know that i never can be like him...
  its so dad,my life sucks yo
  anyways...

  love ur music dj!
  keep doing ur thing!

 34. Dul-man // February 7, 2009 at 9:25 AM  

  mos msoni si duKARgjini
  mos u boni si duPIDHgjini

  je ma i miri man hiq mos ta nin,se kush tnjeh veq pak e din je njeri shume shume i mire!
  per muzik mos tfolum hiq!Ska dj mat mir nÄÄÄÄVROP

  love u my dude!

 35. ssgo baby // February 8, 2009 at 5:32 AM  

  "UDD" FUCK U STUPID HATER BITCH!!
  ahahaha sa mire...sjon normal a...qysh pi vika inati ahahah dekaaaaaaaa

  bravo BLUNT
  KEEP DOIN UR THING BRO

  u now I got u!


  DJ BLUNT #1 DJ
  fuck omerta,fuck kejt haters e shqipnis,fuck kejt haters e kosoves,futjau karin man...e di qe nuk t'han per qisi njerz man
  mos ta ndin ;)

  e ti qe the ma ka kqyr femnen hahahahooo zot me pa ti qfar femne munet me pas ky ti dek o daj,besom a.o lop njeri.garant e ka kqyr ka than qy qfar femne e qy qfar papaku ky tipi ahahaha FUCK U TOO!


  DJ BLUNT NUMER NJO EDHE PIK!

 36. Anonymous // February 8, 2009 at 5:35 AM  

  o ti UDD o LOP-dukagjini
  PASH FAMILJEN a po menon ti qe DJ BLUNT vjen qitu edhe tshkrun ty a??????????????????????????????
  hahahahahahahhahahahahahahahahhaha


  www.myspace.com/djblunti veq per ty o kurv

 37. Anonymous // February 8, 2009 at 5:36 AM  

  ja u qift prishtina e prishtinalit motrat ne goj krejt dukagjini po ju katunar tkarit jeni o klloshar krejt neve na kopjoni . ta qift "llaneci" nanen tqifsha motren e kllosharve tkarit se ju vuni me kon shkije krejt pejont e karit . qini motrat se

  prishtinalit krejt pidhat e dukagjinit i qijn e ju i merrni per kra. hahahha (H) qao a!!

  sa mire e paska than :D

 38. Anonymous // February 8, 2009 at 5:41 AM  

  o KUSHI,ti qe i ke qit fotot ooooooo DUD!

  ky so reper, po DJ
  masi spe dishe as qa bon ky qa mutin po qet foto t'tij ktu o papak.far gllupi o daj.

  qisi sene veq te shqiptart ka pasha zotin a....se kan qef kur jon ANOMIN me hanger SHUM MUT PER NJERZ TJER QI SI NJOHIN...!!

  ti UDD,ta qifsha dukargjinin ty,ti kishe dal para ftyre ishe DHI NBREKT e nanes tane qe i vesh,ntanga,se e kom pa nanen tane,e di qfar brek vesh,veq edhe ma mir di qysh i DESH se!!


  dj blunt ma i miri je man,mos t'ha raki ty per haters ;)

 39. U.D.D // February 8, 2009 at 5:42 AM  

  dj blunt ma i miri je

  ur biggest fan U.D.D :)

 40. Per UDD // February 8, 2009 at 6:21 AM  

  ei ti UDD un e njoh bluntin personalisht o PIDH!
  masi ja paske nis me shkru mas veres....e ka pas 1 femen tPejes hahahaha mos u kan motra jote pahiri??????????a nana???
  e per qat "textin" qe e kishe shkru,garant babes ton ja paske shkru,e tash po ki qef blunti me ta bo 1 beat a po???po de,pe di man...muj me vet a munet me ta bo 1beat ndash!qysh dush njeri
  ta qifsha pidhin e nanes ty!  blunt#1

 41. Anonymous // February 8, 2009 at 6:26 AM  

  po de qaj "symadhi" ta ka qi qat femnen perqata tka kqyr qashtu!

 42. Une Deh // February 14, 2009 at 6:28 AM  

  DJ BLUNT IS THE MMAAAAAAAAAAYUN!!
  ma i miri o (A)

 43. Anonymous // March 6, 2009 at 4:39 PM  

  LabiCic
  e paske dhi qitash krejt
  U.D.D.kshtu shkrun
  e jo kshtu si ti U.D.D
  U.D.D.kshtu shkrun
  U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I.
  e jo kshtu si ti
  U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I
  U.D.D.shkrun ne PM
  e jo ne AM
  msohu tash ti e tjerte
  se si me kopju
  e me rrejt
  kishe po shkrun U.D.D.ja
  nuk kame shkru mo per ty
  se me ka ardhe gjynah
  se e kome teprue me ty edhe pse je HOMO.
  e ti shkruje sa te duashe kishe U.D.D.
  po perrkrah DJ Blondinen.
  une me pare kame shkrue per qata qa i urreje e due
  nuk ndroje mene kurr.

 44. Anonymous // March 7, 2009 at 3:06 AM  

  OOOOOO njeri ma i FOrti je Nanen atynve qe ta kan inaTI ;)

 45. Anonymous // March 11, 2009 at 10:25 AM  

  :::;a je kshyr naj her ne pasqyre o peder ma i madh ne ks::: veq adhuruesit e tu me siguri te dojn se i ke qi motrat e adhuruesve te tu se ski mut ne bith ti o pidh i shtremt shko qiju me shokt e tu hala hupppppppppp more se ski pare me honger buk

 46. Anonymous // April 17, 2009 at 3:07 PM  

  hey dj blond svyni per sen tba ju shkatrroj ska me rrebelin edhe me mu a.k.r (army-kumanova-record) 3_bunal@live.com
  d.a.sh.i-ku@live.com add jem

 47. Anonymous // April 17, 2009 at 3:10 PM  

  kshire tingulli3nt po fundos babes une ka me ju varros sa her qe vi ne kumanovc e qoj qeoj termet tingulli3nt se dii ku met ju qiva motrat

 48. Anonymous // April 17, 2009 at 3:11 PM  

  HomoSeksualin
  mos e pyte a je apo sje HomoSeksual
  se te thote vete me dukje.
  ja shikonja kozmetiken apo shminkatjete
  shikonja vothin e HomoSeksualve.
  shikonja syzate e femrave.
  shikonja rruarjene e Homov.
  shikonja veshen e thmive kapuqin.
  ky dhe kta jane kengetare POPu
  se jane MISS kengetare.
  dhe jane MAKE UP kengetare.
  krejte PIDHA jane.

  Shikoni RAPerat e DUKAGJINIT.
  nuk kane kso budallaqe sikur kta te prishtines,tiranes,shkupit.
  DUKAGJINasit nuk MAKE UPen.
  nuk lyhen e ngjyhen si HomoSeksual.
  nuk ndojne vothe e laneca zingjir etj kso budallaqe te HomoSeksualve.
  edhe DUKAGJINasit nuk kane rroja apo mjekra HomoSeksuale.
  por kane MUSTAQE burrash.
  shikoni RAPerat DUKAGJINas
  sa origjinal dhe paqe flasine e kendojne.
  jane shume te kuptusheme ne SHQIP.
  nuk thone si ju ne vende te 'R'-'RR'.
  nuk thone DUKAGJINasit
  'PERR'apo'PORR' por thone
  'PER'dhe'POR'
  dhe nuk thone 'KURR'por thone 'KUR'
  DUKAGJINasit po e flasin gjuhen e vertete SHQIPE.
  por ju andeje gjyse serbishte e gjyse gjuhe
  HomoSeksuale dhe KURVE.
  ju nuk jeni 'R'ha po jeni 'RR'ha.
  na plasete me kete gjuhe RRehi
  zhdukne ndonje dite RRehin krejte e flitni edhe ju sikur na ORIGJINAL SHQIP.
  dhe mos kendoni mo per HomoKurva .
  se na mytete krejte me HomoKurvenizem.
  dhe benu te menqur vete mos kopjoni INSTRUMENTALat e huje po beni te juajte nga mendja juaje.
  dhe fjelete po i kopjoni te huajate
  mos i kopjoni te huajate po zbuloni nna veti.
  se me muzik HomoKurve dhe me kopjime
  bini poshte gjithe here
  po mesoni edhe ju muzik AGRESIVE sikur DUKAGJINi.
  dhe nese mesoni sikur DUKAGJINi
  atehere ni dite kini me na faliminderu per kshillen apo lekcionin
  qe jave jape DUKAGJINI

 49. sebastiano // April 18, 2009 at 2:04 AM  

  hey mirdita njehere por sa per dj blunt asqe eshte gay e dyta nqs je per vete mos u mundo ti besh te tjeret ok "peace out" man.And don't disturbe dj BLUNT

 50. Anonymous // April 24, 2009 at 5:17 AM  

  EEH NANEN DUGAGJINI E DEQANI JU PO DINI ME KNU MSONU ME FOL MASPARI SE JU REPERA ME MUSTEQE TE TRASHA SUN BANI JU JENI VEQ PER ME RU LOP EDHE PEDERA JENI VET MOS JA HANI NJERIT FORT A U KRY .

 51. Anonymous // May 1, 2009 at 1:25 AM  

  Digital photography, as opposed to film photography, uses electronic devices to record and capture the image as binary data. This facilitates storage and editing of the images on personal computers, and also the ability to show and delete unsuccessful images immediately on the camera or software itself. Digital cameras now outsell film cameras and include features that are not found in film cameras such as the ability to shoot video and record audio. Some other devices, such as mobile phones, now include digital photography features. The quality of a digital image is the sum of various factors, many of which are similar to film cameras. Pixel count (typically listed in megapixels, millions of pixels) is only one of the major factors, though it is the most heavily marketed. Pixel count metrics were created by the marketing organizations of digital camera manufacturers because consumers can use it to easily compare camera capabilities. It is not, however, the major factor in evaluating a digital camera. The processing system inside the camera that turns the raw data into a color-balanced and pleasing photograph is the most critical, which is why some 4+ megapixel cameras perform better than higher-end cameras.


  Photos Coming Soon
  PHOTOS COMING SOON - Antigona Sejdiu Arian Selmani Adelina Ismajli Beka Dea Macula Edona Llalloshi Ema Smajli Etno Engjujt (G-E) Shkurte Fejza - Fisnikt - Hana Band - Lori - Machiato Band - Miranda Hashani - Naser Tmava - Nusran Fera Adelina Ismaili Adelina Thaqi Adem Ramadani Adrian Gaxha Albnore Durmishi Demaku Afrim Muqiqi Agim Poshka Ajtene Alketa Veisiu Alban Shehu Alban Skenderaj Alberti Alma Bektashi Altin Shira Anjeza Shahini Antigona Rustolli Antigona Sejdiu Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Armend Shabani Armend Regjepagiqi Arsim Bunjaku Arta Bajrami Artan Aurela Aurora Aziz Murati B.B Poqi Brikena Beqiri Bedri Islami Besart Halimi Besim Dina Bertan Asllani Bekim Dehari Big Mama Bleona Qereti Blero Bujar Qamili Cima Cani Corona Da- Ligs Dava Gjergji Dj Cimi Dj Blunt Dj Toni Dj Afrim Dj Astro Shaqiri Duli 2 Po 2 Eda Zari Ela Mustafa Elsa Lila Eli Fara Elita 5 Eliza Hoxha Emine Hasimi Emine Toska Eranda Libohova Erion Korini Ermal Fejzullahu Ermira Babaliu Ermira Morina Faraoni G Fatma Zyberi Fatmire Berqani Fatime Kosumi Faton Macula Fitore Gjonbalaj Fjolla Krasniqi Flora Gashi Ganimete Abazi Ganimete Asllani Ganimete Jashanica Gazmend Rama Gentiana Ismaili Nika Gili Gjovani Gjyle Qollaku Gjyste Vulaj Gressa Behluli Hija Ilir Shaqiri Imer Bajrami(Kadancat) Irma Libohova Ismet Bexheti Ismet Bugujevci Ismet Peja Jehona Sopi Julka Kastriot Tusha Kumrie Mustafa Labi Ledina Qelo Leonora Jakupi Leonora Poloska Lule Bajra Mahmut Ferati Malsori Manjola Nalbani Marigona Mariza Ikonomi Mehdin Meda Mentor Kurtishi Mera Zymeri Merita Bunjaku Merita Halili

 52. Anonymous // May 1, 2009 at 1:25 AM  

  Digital photography, as opposed to film photography, uses electronic devices to record and capture the image as binary data. This facilitates storage and editing of the images on personal computers, and also the ability to show and delete unsuccessful images immediately on the camera or software itself. Digital cameras now outsell film cameras and include features that are not found in film cameras such as the ability to shoot video and record audio. Some other devices, such as mobile phones, now include digital photography features. The quality of a digital image is the sum of various factors, many of which are similar to film cameras. Pixel count (typically listed in megapixels, millions of pixels) is only one of the major factors, though it is the most heavily marketed. Pixel count metrics were created by the marketing organizations of digital camera manufacturers because consumers can use it to easily compare camera capabilities. It is not, however, the major factor in evaluating a digital camera. The processing system inside the camera that turns the raw data into a color-balanced and pleasing photograph is the most critical, which is why some 4+ megapixel cameras perform better than higher-end cameras.


  Photos Coming Soon
  PHOTOS COMING SOON - Antigona Sejdiu Arian Selmani Adelina Ismajli Beka Dea Macula Edona Llalloshi Ema Smajli Etno Engjujt (G-E) Shkurte Fejza - Fisnikt - Hana Band - Lori - Machiato Band - Miranda Hashani - Naser Tmava - Nusran Fera Adelina Ismaili Adelina Thaqi Adem Ramadani Adrian Gaxha Albnore Durmishi Demaku Afrim Muqiqi Agim Poshka Ajtene Alketa Veisiu Alban Shehu Alban Skenderaj Alberti Alma Bektashi Altin Shira Anjeza Shahini Antigona Rustolli Antigona Sejdiu Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Armend Shabani Armend Regjepagiqi Arsim Bunjaku Arta Bajrami Artan Aurela Aurora Aziz Murati B.B Poqi Brikena Beqiri Bedri Islami Besart Halimi Besim Dina Bertan Asllani Bekim Dehari Big Mama Bleona Qereti Blero Bujar Qamili Cima Cani Corona Da- Ligs Dava Gjergji Dj Cimi Dj Blunt Dj Toni Dj Afrim Dj Astro Shaqiri Duli 2 Po 2 Eda Zari Ela Mustafa Elsa Lila Eli Fara Elita 5 Eliza Hoxha Emine Hasimi Emine Toska Eranda Libohova Erion Korini Ermal Fejzullahu Ermira Babaliu Ermira Morina Faraoni G Fatma Zyberi Fatmire Berqani Fatime Kosumi Faton Macula Fitore Gjonbalaj Fjolla Krasniqi Flora Gashi Ganimete Abazi Ganimete Asllani Ganimete Jashanica Gazmend Rama Gentiana Ismaili Nika Gili Gjovani Gjyle Qollaku Gjyste Vulaj Gressa Behluli Hija Ilir Shaqiri Imer Bajrami(Kadancat) Irma Libohova Ismet Bexheti Ismet Bugujevci Ismet Peja Jehona Sopi Julka Kastriot Tusha Kumrie Mustafa Labi Ledina Qelo Leonora Jakupi Leonora Poloska Lule Bajra Mahmut Ferati Malsori Manjola Nalbani Marigona Mariza Ikonomi Mehdin Meda Mentor Kurtishi Mera Zymeri Merita Bunjaku Merita Halili Digital photography, as opposed to film photography, uses electronic devices to record and capture the image as binary data. This facilitates storage and editing of the images on personal computers, and also the ability to show and delete unsuccessful images immediately on the camera or software itself. Digital cameras now outsell film cameras and include features that are not found in film cameras such as the ability to shoot video and record audio. Some other devices, such as mobile phones, now include digital photography features. The quality of a digital image is the sum of various factors, many of which are similar to film cameras. Pixel count (typically listed in megapixels, millions of pixels) is only one of the major factors, though it is the most heavily marketed. Pixel count metrics were created by the marketing organizations of digital camera manufacturers because consumers can use it to easily compare camera capabilities. It is not, however, the major factor in evaluating a digital camera. The processing system inside the camera that turns the raw data into a color-balanced and pleasing photograph is the most critical, which is why some 4+ megapixel cameras perform better than higher-end cameras.


  Photos Coming Soon
  PHOTOS COMING SOON - Antigona Sejdiu Arian Selmani Adelina Ismajli Beka Dea Macula Edona Llalloshi Ema Smajli Etno Engjujt (G-E) Shkurte Fejza - Fisnikt - Hana Band - Lori - Machiato Band - Miranda Hashani - Naser Tmava - Nusran Fera Adelina Ismaili Adelina Thaqi Adem Ramadani Adrian Gaxha Albnore Durmishi Demaku Afrim Muqiqi Agim Poshka Ajtene Alketa Veisiu Alban Shehu Alban Skenderaj Alberti Alma Bektashi Altin Shira Anjeza Shahini Antigona Rustolli Antigona Sejdiu Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Armend Shabani Armend Regjepagiqi Arsim Bunjaku Arta Bajrami Artan Aurela Aurora Aziz Murati B.B Poqi Brikena Beqiri Bedri Islami Besart Halimi Besim Dina Bertan Asllani Bekim Dehari Big Mama Bleona Qereti Blero Bujar Qamili Cima Cani Corona Da- Ligs Dava Gjergji Dj Cimi Dj Blunt Dj Toni Dj Afrim Dj Astro Shaqiri Duli 2 Po 2 Eda Zari Ela Mustafa Elsa Lila Eli Fara Elita 5 Eliza Hoxha Emine Hasimi Emine Toska Eranda Libohova Erion Korini Ermal Fejzullahu Ermira Babaliu Ermira Morina Faraoni G Fatma Zyberi Fatmire Berqani Fatime Kosumi Faton Macula Fitore Gjonbalaj Fjolla Krasniqi Flora Gashi Ganimete Abazi Ganimete Asllani Ganimete Jashanica Gazmend Rama Gentiana Ismaili Nika Gili Gjovani Gjyle Qollaku Gjyste Vulaj Gressa Behluli Hija Ilir Shaqiri Imer Bajrami(Kadancat) Irma Libohova Ismet Bexheti Ismet Bugujevci Ismet Peja Jehona Sopi Julka Kastriot Tusha Kumrie Mustafa Labi Ledina Qelo Leonora Jakupi Leonora Poloska Lule Bajra Mahmut Ferati Malsori Manjola Nalbani Marigona Mariza Ikonomi Mehdin Meda Mentor Kurtishi Mera Zymeri Merita Digital photography, as opposed to film photography, uses electronic devices to record and capture the image as binary data. This facilitates storage and editing of the images on personal computers, and also the ability to show and delete unsuccessful images immediately on the camera or software itself. Digital cameras now outsell film cameras and include features that are not found in film cameras such as the ability to shoot video and record audio. Some other devices, such as mobile phones, now include digital photography features. The quality of a digital image is the sum of various factors, many of which are similar to film cameras. Pixel count (typically listed in megapixels, millions of pixels) is only one of the major factors, though it is the most heavily marketed. Pixel count metrics were created by the marketing organizations of digital camera manufacturers because consumers can use it to easily compare camera capabilities. It is not, however, the major factor in evaluating a digital camera. The processing system inside the camera that turns the raw data into a color-balanced and pleasing photograph is the most critical, which is why some 4+ megapixel cameras perform better than higher-end cameras.


  Photos Coming Soon
  PHOTOS COMING SOON - Antigona Sejdiu Arian Selmani Adelina Ismajli Beka Dea Macula Edona Llalloshi Ema Smajli Etno Engjujt (G-E) Shkurte Fejza - Fisnikt - Hana Band - Lori - Machiato Band - Miranda Hashani - Naser Tmava - Nusran Fera Adelina Ismaili Adelina Thaqi Adem Ramadani Adrian Gaxha Albnore Durmishi Demaku Afrim Muqiqi Agim Poshka Ajtene Alketa Veisiu Alban Shehu Alban Skenderaj Alberti Alma Bektashi Altin Shira Anjeza Shahini Antigona Rustolli Antigona Sejdiu Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Armend Shabani Armend Regjepagiqi Arsim Bunjaku Arta Bajrami Artan Aurela Aurora Aziz Murati B.B Poqi Brikena Beqiri Bedri Islami Besart Halimi Besim Dina Bertan Asllani Bekim Dehari Big Mama Bleona Qereti Blero Bujar Qamili Cima Cani Corona Da- Ligs Dava Gjergji Dj Cimi Dj Blunt Dj Toni Dj Afrim Dj Astro Shaqiri Duli 2 Po 2 Eda Zari Ela Mustafa Elsa Lila Eli Fara Elita 5 Eliza Hoxha Emine Hasimi Emine Toska Eranda Libohova Erion Korini Ermal Fejzullahu Ermira Babaliu Ermira Morina Faraoni G Fatma Zyberi Fatmire Berqani Fatime Kosumi Faton Macula Fitore Gjonbalaj Fjolla Krasniqi Flora Gashi Ganimete Abazi Ganimete Asllani Ganimete Jashanica Gazmend Rama Gentiana Ismaili Nika Gili Gjovani Gjyle Qollaku Gjyste Vulaj Gressa Behluli Hija Ilir Shaqiri Imer Bajrami(Kadancat) Irma Libohova Ismet Bexheti Ismet Bugujevci Ismet Peja Jehona Sopi Julka Kastriot Tusha Kumrie Mustafa Labi Ledina Qelo Leonora Jakupi Leonora Poloska Lule Bajra Mahmut Ferati Malsori Manjola Nalbani Marigona Mariza Ikonomi Mehdin Meda Mentor Kurtishi Mera Zymeri Merita Digital photography, as opposed to film photography, uses electronic devices to record and capture the image as binary data. This facilitates storage and editing of the images on personal computers, and also the ability to show and delete unsuccessful images immediately on the camera or software itself. Digital cameras now outsell film cameras and include features that are not found in film cameras such as the ability to shoot video and record audio. Some other devices, such as mobile phones, now include digital photography features. The quality of a digital image is the sum of various factors, many of which are similar to film cameras. Pixel count (typically listed in megapixels, millions of pixels) is only one of the major factors, though it is the most heavily marketed. Pixel count metrics were created by the marketing organizations of digital camera manufacturers because consumers can use it to easily compare camera capabilities. It is not, however, the major factor in evaluating a digital camera. The processing system inside the camera that turns the raw data into a color-balanced and pleasing photograph is the most critical, which is why some 4+ megapixel cameras perform better than higher-end cameras.


  Photos Coming Soon
  PHOTOS COMING SOON - Antigona Sejdiu Arian Selmani Adelina Ismajli Beka Dea Macula Edona Llalloshi Ema Smajli Etno Engjujt (G-E) Shkurte Fejza - Fisnikt - Hana Band - Lori - Machiato Band - Miranda Hashani - Naser Tmava - Nusran Fera Adelina Ismaili Adelina Thaqi Adem Ramadani Adrian Gaxha Albnore Durmishi Demaku Afrim Muqiqi Agim Poshka Ajtene Alketa Veisiu Alban Shehu Alban Skenderaj Alberti Alma Bektashi Altin Shira Anjeza Shahini Antigona Rustolli Antigona Sejdiu Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Armend Shabani Armend Regjepagiqi Arsim Bunjaku Arta Bajrami Artan Aurela Aurora Aziz Murati B.B Poqi Brikena Beqiri Bedri Islami Besart Halimi Besim Dina Bertan Asllani Bekim Dehari Big Mama Bleona Qereti Blero Bujar Qamili Cima Cani Corona Da- Ligs Dava Gjergji Dj Cimi Dj Blunt Dj Toni Dj Afrim Dj Astro Shaqiri Duli 2 Po 2 Eda Zari Ela Mustafa Elsa Lila Eli Fara Elita 5 Eliza Hoxha Emine Hasimi Emine Toska Eranda Libohova Erion Korini Ermal Fejzullahu Ermira Babaliu Ermira Morina Faraoni G Fatma Zyberi Fatmire Berqani Fatime Kosumi Faton Macula Fitore Gjonbalaj Fjolla Krasniqi Flora Gashi Ganimete Abazi Ganimete Asllani Ganimete Jashanica Gazmend Rama Gentiana Ismaili Nika Gili Gjovani Gjyle Qollaku Gjyste Vulaj Gressa Behluli Hija Ilir Shaqiri Imer Bajrami(Kadancat) Irma Libohova Ismet Bexheti Ismet Bugujevci Ismet Peja Jehona Sopi Julka Kastriot Tusha Kumrie Mustafa Labi Ledina Qelo Leonora Jakupi Leonora Poloska Lule Bajra Mahmut Ferati Malsori Manjola Nalbani Marigona Mariza Ikonomi Mehdin Meda Mentor Kurtishi Mera Zymeri Merita Bunjaku Merita Halili Bunjaku Merita Halili Bunjaku Merita Halili

 53. Anonymous // May 1, 2009 at 1:25 AM  

  Digital photography, as opposed to film photography, uses electronic devices to record and capture the image as binary data. This facilitates storage and editing of the images on personal computers, and also the ability to show and delete unsuccessful images immediately on the camera or software itself. Digital cameras now outsell film cameras and include features that are not found in film cameras such as the ability to shoot video and record audio. Some other devices, such as mobile phones, now include digital photography features. The quality of a digital image is the sum of various factors, many of which are similar to film cameras. Pixel count (typically listed in megapixels, millions of pixels) is only one of the major factors, though it is the most heavily marketed. Pixel count metrics were created by the marketing organizations of digital camera manufacturers because consumers can use it to easily compare camera capabilities. It is not, however, the major factor in evaluating a digital camera. The processing system inside the camera that turns the raw data into a color-balanced and pleasing photograph is the most critical, which is why some 4+ megapixel cameras perform better than higher-end cameras.


  Photos Coming Soon
  PHOTOS COMING SOON - Antigona Sejdiu Arian Selmani Adelina Ismajli Beka Dea Macula Edona Llalloshi Ema Smajli Etno Engjujt (G-E) Shkurte Fejza - Fisnikt - Hana Band - Lori - Machiato Band - Miranda Hashani - Naser Tmava - Nusran Fera Adelina Ismaili Adelina Thaqi Adem Ramadani Adrian Gaxha Albnore Durmishi Demaku Afrim Muqiqi Agim Poshka Ajtene Alketa Veisiu Alban Shehu Alban Skenderaj Alberti Alma Bektashi Altin Shira Anjeza Shahini Antigona Rustolli Antigona Sejdiu Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Armend Shabani Armend Regjepagiqi Arsim Bunjaku Arta Bajrami Artan Aurela Aurora Aziz Murati B.B Poqi Brikena Beqiri Bedri Islami Besart Halimi Besim Dina Bertan Asllani Bekim Dehari Big Mama Bleona Qereti Blero Bujar Qamili Cima Cani Corona Da- Ligs Dava Gjergji Dj Cimi Dj Blunt Dj Toni Dj Afrim Dj Astro Shaqiri Duli 2 Po 2 Eda Zari Ela Mustafa Elsa Lila Eli Fara Elita 5 Eliza Hoxha Emine Hasimi Emine Toska Eranda Libohova Erion Korini Ermal Fejzullahu Ermira Babaliu Ermira Morina Faraoni G Fatma Zyberi Fatmire Berqani Fatime Kosumi Faton Macula Fitore Gjonbalaj Fjolla Krasniqi Flora Gashi Ganimete Abazi Ganimete Asllani Ganimete Jashanica Gazmend Rama Gentiana Ismaili Nika Gili Gjovani Gjyle Qollaku Gjyste Vulaj Gressa Behluli Hija Ilir Shaqiri Imer Bajrami(Kadancat) Irma Libohova Ismet Bexheti Ismet Bugujevci Ismet Peja Jehona Sopi Julka Kastriot Tusha Kumrie Mustafa Labi Ledina Qelo Leonora Jakupi Leonora Poloska Lule Bajra Mahmut Ferati Malsori Manjola Nalbani Marigona Mariza Ikonomi Mehdin Meda Mentor Kurtishi Mera Zymeri Merita Bunjaku Merita Halili

 54. Anonymous // May 19, 2009 at 12:34 PM  

  shum ifort bravo je 1-sh reperi ma mir bravo edhe qikjo kanga e re me sonin shim e mir tash hajde vizitoje pak prizren e kno para krjt prizrenit ne qender sportive

 55. Anonymous // May 23, 2009 at 12:05 PM  

  hej ma mir mos folni shum per dukagjin se me jav majt ishi ardh e e kishi shkru emrin pra mos u perzini me neve a ma mir e kini e leni keyto tema e mos e flliqni web faqen se marre me ju ardh per djalet si jeni ka i folni a mu po me vjen marre per juve turp me pas

 56. Anonymous // June 17, 2009 at 3:10 AM  

  o ky osht lop krejt sdi kush e don more ky lop ma e mengme lopa se kang qe ky po qitke kukuuu ahahahh mos e ngoni pash zotin se tulifar katunari ju ka tek me knu sdi dj blunt a mos je shurdhu me zanin tond te gugjavt kerkun nuk ki me shku

 57. Anonymous // August 13, 2009 at 2:06 AM  

  Hej veq pak se Dukagjin osht edhe Istogu,Peja,Gjakova,Klina.Ktu Deqani po e shan Prishtinen e jo krejt Dukagjini.Peace!E-boOx,Prishtine

 58. Anonymous // August 29, 2009 at 1:42 PM  

  je ma i mirriii te duaa !!!! kissS nga tetovarja

 59. Anonymous // September 24, 2009 at 8:48 AM  

  Fuck'it krejt Prishtinen
  krejt Mitrovic e Gjilan
  e gjdo PidhVan
  se Dukagjini
  oshte nr1nja
  ska ma mire se me qene Dukagjinas
  tjerat vende jane krejt Kurva

 60. Anonymous // September 24, 2009 at 8:48 AM  

  Fuck'it krejt Prishtinen
  krejt Mitrovic e Gjilan
  e gjdo PidhVan
  se Dukagjini
  oshte nr1nja
  ska ma mire se me qene Dukagjinas
  tjerat vende jane krejt Kurva

 61. Anonymous // April 18, 2010 at 7:51 AM  

  hey o dukagjin qysh spot vjen marre more tum(MUT) se edhe ti po e flet gjuhen shqipe e po na ofendon neve ani kishe po di diqka na folum ndyrshe e anej knejse kerkush prej shqiptarve nuk thot PERR dhe PORR po thojn Për dhe Por oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kukuku t'kisha myt a

 62. Anonymous // April 18, 2010 at 7:58 AM  

  hey o dakagjin tumi qi pom shtin met ofendu qysh po na ofendon ti neve qysh spot vjen marre more tum qi edhe ti po e flet gjuhen shqipe sikur na e po na ofendon neve.As na nuk thojna Porr dhe Perr po thojna normal si shqiptart tjer qysh na ka hije POR edhe PëR marre duhet met ardh nuk e mbron gjuhen e vet
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  PO JAV MERR FYTYREN EDHE ATDHEUT TON CNNCCNCNCNCNNCNCN
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE
  MARRE