BLEJ ONLINE

Nita (motra Nora Istrefi)

Posted by kushi | 1:24 PM | 35 comments »

Faqja e Nites ne HI5, Kliko:
NITA NE HI5

35 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 3:39 AM  

  oj qikooo shum ma t mira i paske shoqet se vet hahahahaaa... spo t vjen marre....

 2. Anonymous // July 6, 2008 at 1:27 PM  

  tung.oj nora si be ashta na korite kajtve na more ftajren kajtve mojj.auuu mori cauc si na ki mbarau zdina si tet cullojna ne telivizi kur del taj ne televizi ne me paaa zdina ka ti cojna sajt pi mbares.sham be vdeshet del a thau nuk tdalin copet per jetek a per fustan a xhit nhudren kiee ci raj kajt e vdesht.a e kujton se de vdes-sh deni dit oj gjindihalle de shkojsh drejte nxhenem de gjegesh de bohesh shkram.fjokt kajt nkiselin deti shtajn oj virane.ene vundro teka kur tdalsh nslik ose ntelivizi veshu pak ani se stka hije cashta kajt e vdesht tum kundojsh veshe deni saballajk a denisend se stka hije hiccc.ok tung hajt mbeqitmajr pershendetje te perzemerta nga vajzat e KOLICANIT TE EPER.a do tvajsh per 1 maj a per 2 maj navasajre aaaa.hajde se agje sham majr esht sham havale ka agje ene ne det bojna sham sajgi.hasimica tmbaron grosh me dit me patlixhana aa edi sa majr shkon a cajun ta ban ta baj une taj vec hajde.ene kur tvajsh veshu me denisend kra gjat a kra shkurt se agje t-han gremzat ene ato mickojet t-han ta dish.ajt tung se u lodha mooo tut kallxau.auuuu mooo mlodhe.hajt mbeqitmajr

 3. Anonymous // July 8, 2008 at 7:58 AM  

  valla vetem kush t'ja ka inati folin kshtut gjinja po edhe ne kofshin ashtut qysh po menoni jan per veti ju nuk keni te drejt me i gjyku ka kush i gjykon... ma mir me kqyr punt e juve more po a po e shihni qe jem ba shtet po na kurr nuk kemi me shku perpara se shum na interesoj punt e huja kurr nuk kemi me perparu nese vazhdojm kshtu ook neyse per vete e keni... kaloni mir

 4. Anonymous // July 24, 2008 at 11:21 AM  

  e mir koke shuuuum amo qato shoqet e tua ma t mira se ti kokan...... m fala aaa??????

 5. qendresa // August 18, 2008 at 4:32 AM  

  hej nita te pergezoj shum ty edhe noren jeni shum te mira.amo shqiptaret jon lop te gjalla e nuk din qka asht respekti.a ju qe po folni palidhje ju nuk kini kok me mendu se qfar po folni e qysh po shprehi se net jini o njerez.nese meritoni me u qujt njerez.

 6. NA DYJA // September 24, 2008 at 7:16 AM  

  KAKU MOTRA E NORES AVAVVVAV QIKA MOS U PICILLAV SHUMM SE TI SMUJSH ME JA KALU NORES BE PICII NJONEN SHOQE E KISHE SHUMM TE FORT ME FLOKK TE BARDHA KOMENTE PER ATA JO PERTY BEE KALO MIR ''PICCI''

 7. NA DYJA // September 24, 2008 at 7:16 AM  

  KAKU MOTRA E NORES AVAVVVAV QIKA MOS U PICILLAV SHUMM SE TI SMUJSH ME JA KALU NORES BE PICII NJONEN SHOQE E KISHE SHUMM TE FORT ME FLOKK TE BARDHA KOMENTE PER ATA JO PERTY BEE KALO MIR ''PICCI''

 8. Anonymous // October 27, 2008 at 8:15 AM  

  HEJ NITA DUKESH KREJT SI GJYSHJA IME .........

 9. Anonymous // November 4, 2008 at 2:24 PM  

  tung nita qa po ban si po kalo aje mir naj tre edh se spo njehmi po dokesh qik e mir po dokesh nese ki qef me fol shkruj qet msn fatbossi_16@hotmail.it

 10. Anonymous // December 8, 2008 at 4:20 AM  

  me ket femer thyen rekord ne hotel.shume e bukur.

 11. Anonymous // December 26, 2008 at 11:52 AM  

  qfar te miri ka kjo nita hunen si majmuni gurill ekan hish vetullat e tapiratme pak dhe disa operacone tjera qi i ka ba si motra e vet po kamet e shtremta ika e qato smunet mi ba uperacjon

 12. Anonymous // December 26, 2008 at 11:56 AM  

  po pse po thu disa operacone cillat jan ato nese ka ba operacone si motra e vet donte thot qenka artificjale dhe e pa vler mete vertet e kam

 13. Anonymous // December 26, 2008 at 12:00 PM  

  si p

  si pershemull vetullat e tapiratme buzet e fryme gjoksin e rritum dhe mollzat e rritme etj e vren kur ta pajsh afer

 14. Anonymous // December 26, 2008 at 12:03 PM  

  ok me ki binddur vertet qenka po perpara se kam vrejtur po per kam e kam ditur qe ika me koc te madh dhe pak te shtremta

 15. Anonymous // December 30, 2008 at 7:16 PM  

  hej nita shum e bukur je.

 16. Anonymous // January 14, 2009 at 3:17 AM  

  nora i ka cicat shum t mdhaja ja kkisha qi

 17. Anonymous // January 15, 2009 at 5:55 AM  

  shum ciicat e mdhaja i paske si norra dyjave ju kisha qi at pidh qe e keni ato cica

 18. Anonymous // January 17, 2009 at 4:55 PM  

  mutin ja Honkshit Nites ju qe po e shani....Motrat istrefiiiii ska bre mat bukrat ;)

 19. Anonymous // January 17, 2009 at 4:57 PM  

  qfar njerz budall shqiptart ncncnc qysh more po thoni " nita spot vjen marre e ke qit veten ne net" dikush e ka qit ktaa ooo budalll spo ka tjeter pun NITA veq me qit veten ne net... more papaka besom kaniher me vjen marr me kalxu qe jom shiptare shum njerz PRAPAMBETURRRRRRRRRRRRR qija nonen... nejse NITA SHUM BUKUR KE DAL

 20. Anonymous // January 17, 2009 at 4:58 PM  

  qfar njerz budall shqiptart ncncnc qysh more po thoni " nita spot vjen marre e ke qit veten ne net" dikush e ka qit ktaa ooo budalll spo ka tjeter pun NITA veq me qit veten ne net... more papaka besom kaniher me vjen marr me kalxu qe jom shiptare shum njerz PRAPAMBETURRRRRRRRRRRRR qija nonen... nejse NITA SHUM BUKUR KE DAL

 21. Anonymous // January 17, 2009 at 4:58 PM  

  qfar njerz budall shqiptart ncncnc qysh more po thoni " nita spot vjen marre e ke qit veten ne net" dikush e ka qit ktaa ooo budalll spo ka tjeter pun NITA veq me qit veten ne net... more papaka besom kaniher me vjen marr me kalxu qe jom shiptare shum njerz PRAPAMBETURRRRRRRRRRRRR qija nonen... nejse NITA SHUM BUKUR KE DAL

 22. Anonymous // March 22, 2009 at 4:42 AM  

  ej nita fantazi po dokshe paske nje stil te njejt si nora nuk po dallojshe hehehehhehe tung klm .persh.prej Nesetit

 23. Anonymous // May 29, 2009 at 9:03 AM  

  ej nita qenke shum e mir po ama ma e mir se nora jo se kjo esht ylli i muzikes dhe ma e bukra ciao te pershendes

 24. Anonymous // May 29, 2009 at 9:05 AM  

  hey nita qenke shum e mir dhe e bukur veq me edhe me kendu je edhe ma e mir si nora po jo bree si nora nuk asht asnja dhe nuk munet me kan hehehehehe e ki motren shum te mir ciao ciao

 25. Anonymous // October 31, 2009 at 8:12 AM  

  nora je shume e mrekullueshme te adhuroj tungi nga adelina zeqiri

 26. Anonymous // October 31, 2009 at 8:12 AM  

  nora je shume e mrekullueshme te adhuroj tungi nga adelina zeqiri

 27. Anonymous // October 31, 2009 at 8:12 AM  

  nora je shume e mrekullueshme te adhuroj tungi nga adelina zeqiri

 28. Anonymous // October 31, 2009 at 8:12 AM  

  nora je shume e mrekullueshme te adhuroj tungi nga adelina zeqiri

 29. Anonymous // October 31, 2009 at 8:12 AM  

  nora je shume e mrekullueshme te adhuroj tungi nga adelina zeqiri

 30. Anonymous // November 13, 2009 at 1:27 PM  

  hej nita kallxoj motres tane se idol e ka pas vertet mihrie brahen se na ka pas lodh e nklas tue e imitue e tani kishe po e qe s gjuhen ha ha ha adelinen e ka idol se shkon me mashkujt mas sajna deri te roberti hasshs s

 31. Anonymous // December 18, 2009 at 3:49 PM  

  Hej nita nora jeni shum te bukura edhe te mira shpirterisht kshtu qe veq vazhdoni.

 32. Anonymous // June 4, 2010 at 4:25 PM  

  Nita e mire qenke shume...
  veq noren e kemi ylle bote e bukur edhe trupin e fort eka kot flasin njerzit.

 33. Anonymous // September 14, 2010 at 8:34 PM  

  kuku ju qka po folni palidhje marre duhet meju ardh meshkujt qepo folni kshtu jeni pisa se nuk keni mujt me i bo per veti e femrat qepo folin palidhje jeni kurva vet sepo gjelozoni qe jon mat bukurat e ju nuk keni mujjt me arit si kto mare duhet meju ardh hey nita edhe nora jeni mat mirat mos i ngoni kta qepo hajn muuuuuuuttttttttt hahahahha qaj apo qajo qe i keshin noren edhe niten ja u qifsha robt ne goj mutat edhe kurvat kishe po folin diqka kishe po dhojn komente vetem perpara nora dhe nita ju dua shummmmmmmmmmmmmmmm

 34. Anonymous // January 31, 2013 at 5:47 PM  

  Sa Te mira jon dyjat per Kar jav hongsha pidhin jarebi nores ja kisha lpi pidhin puc zemra

 35. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:27 PM